Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι το δοκίμασα πριν κάποιες μέρες αλλά μου έβγαζε κάποια artifacts. Βέβαια έγινε μια αναβάθμιση του Geforce Experience οπότε θα ξαναδοκιμάσω.

 

Και σε εμένα το ίδιο. Επίσης είχα shuttering ingame. Δεν ξέρω αν διορθώθηκε με την νέα έκδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρομερή ΑΙ στο παιγνίδι...

 

Με το που σφύριξε το κοράκι τη σέντρα στην εθνική, περίμενε να τελειώσω το γύρο, να πάρω τους πόντους κι ότι άλλο (δε θέλω εξυπνάδες...) και μετά κόλλησε μεγαλοπρεπώς στο φόρτωμα.

 

48ms ping κι όλα πήγαιναν μπρος πίσω...

 

Τους server του μέσα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τουλάχιστον φαίνεται να φορτώνουν αρκετά γρηγορότερα οι πίστες ανάμεσα στα rounds. Έπαιξα 3 συνεχόμενα χωρίς προβλήματα (ή μάλλον δεν θα υπήρχαν προβλήματα αν δεν είχα μπλέξει με κλασικό νουμποserver που οι μισοί είχαν πάρει sniper και έπιαναν τις ταράτσες μέχρι να βγάλει ο ήλιος κέρατα). Ευτυχώς έχουν αρχίσει να εμφανίζονται κάποιοι servers που απαγορεύουν το recon class (αμήν).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελεος με τα καμπερια μπηκα μετα απο καιρο στο 3 crane camping και το δευτερο που μου τη σπαει με το ελικοπτερο κοβει βολτες και θεριζει.ελεγα να παρω το 4 αλλα τελικα θα μεινω στο 3.δεν ξερω αν θα το σηκωνει κιολας το pc αλλα απο οτι βλεπω και διαβαζω μια απο τα ιδια καμπερ το ιδιο προβλημα με τα οπλα αδειαζεις μια γεμιστηρα στο κεφαλι και δεν πεθαινει και με μια σφαιρα σε εστειλε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελεος με τα καμπερια μπηκα μετα απο καιρο στο 3 crane camping και το δευτερο που μου τη σπαει με το ελικοπτερο κοβει βολτες και θεριζει.ελεγα να παρω το 4 αλλα τελικα θα μεινω στο 3.δεν ξερω αν θα το σηκωνει κιολας το pc αλλα απο οτι βλεπω και διαβαζω μια απο τα ιδια καμπερ το ιδιο προβλημα με τα οπλα αδειαζεις μια γεμιστηρα στο κεφαλι και δεν πεθαινει και με μια σφαιρα σε εστειλε.

Κλασικα εικονογραφημενα ... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...