Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Aυτο με τα ribbons xp ναι τοχω παρατηρησει, ειδικα οταν με αλλαζει στο ιδιο Level δυο φορες. Οσο για το hit reg... ειναι καθαρα client server επικοινωνια. Μπορει ο εχθρος να βαραει και μισο γεμιστηρα για να σε φαει αλλα εσενα στην οθονη σου σου δειχνει οτι βαρεσε μονο μια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού απέφυγα την ταχύρυθμη εκμάθηση κυριλλικών, είπα να λιώσω λιγάκι...

 

Το πήρε κυριολεκτικά το παίγνιο και 2ο γύρο δε μπορώ να σταυρώσω.

 

Ας είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάλι πριν απο 2-3 μέρες δεν μου έδινε πόντους κανονικά. Μου έδινε πάντα τους μισούς (νομίζω). Πχ kill=50 points ενώ έγραφε ότι μου έδινε 100.. Τες πα λέω...: "ΑΛΛΟ ένα bug του παιχνιδιού". Στο τέλος του γύρου όμως, είδα ότι για κάθε ribbon (και γενικοτερα reward) μου έδινε τρελούς πόντους.. 800 νομίζω. Μην πολυλογώ. Ένας γύρος Domination που συνήθως παίρνω 4-5k, μου έκανε δώρο αλλα ~15k. 4-5 games έπαιξα και ουτε που θυμάμαι το πως ανέβηκα απο lvl 30 στο 33-34. Τελικά είπα..: "Σωστό bug του παιχνιδιού". Θα ανεβάσω και screens to βραδάκι.

 

Έτυχε σε κανέναν άλλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

TΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ προβλημα του battlefield 4 πιστευω ειναι το hit registration! το οποιο υπολειτουργει.. Οταν βαρας 10 σφαιρες στον αντιπαλο, του κανουν ζημια οι 5 και οι αλλες 5 περνανε απο μεσα του χωρις να κανουν ζημια. Ετσι ο αντιπαλος με 50% Health πια σε σκοτωνει με 1 σφαιρα για καποιο λογο.

 

Bad netcode.

 

εδώ η incendiary nade δεν κάνει τίποτα,δοκιμάζαμε χτες..πετάξαμε μια,και από 100% όταν τελείωσε ήμουν 1%...

 

Γνωστό. Απ' όταν την ξεκλείδωσα την έριξα στα πόδια μου στο Test Range και το πρόσεξα.

 

Eμ ειδες που εισαι νουμπας ? Γινε αορατος ντε...

 

Λοιπον καινουργιο bug μετα το patch ,ξαφνικα εκει πουπαιζεις η εικονα θολωνει κατι σαν blur οπως οταν σε χτυπανε αλλα χωρις να κανεις κινηση απαραιτητα, υπαρχει και στα forums πλεον . Πουτανα ολα..Με την 7970 το παρατηρησα οχι ακομα με την 680.

 

Kάποιοι λένε ότι είναι νέο "feature" του EMP UAV (?), αλλά αλλού (και σε tweet) λένε της DICE ότι είναι bug. Ίσως βλέπουμε τα πράγματα όπως τα βλέπει η DICE για μερικά δευτερόλεπτα, έχοντας πάρει ναρκωτικά δηλαδή. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλει πολλά patch το παιχνίδι ακόμα για να στρώσει ειδικά αν σκεφτούμε ότι η DICE φτιάχνει 5, χαλάει 10.Μέχρι να το φέρει σε μια ισορροπία να φτιάξει 15 και να χαλάσει 2-3 έχουμε δρόμο ακόμα :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα κατι πρεπει να εφτιαξαν με το patch. τωρα κρασαρω μονο στην Dawnbreaker. τις αλλες τις παιζω κανονικα, εκτος απο την siege of shanghai που δεν εχω δοκιμασει ακομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα κατι πρεπει να εφτιαξαν με το patch. τωρα κρασαρω μονο στην Dawnbreaker. τις αλλες τις παιζω κανονικα, εκτος απο την siege of shanghai που δεν εχω δοκιμασει ακομα.

 

Κοιτα που εχουμε φτασει...Να εχουμε πληρωσει κατι 50 ευρω και νοιωθουμε χαρουμενοι που κρασαρει λιγοτερο...Ε ρε χαλια που εχει η dice...Συνεχιζω να υποστηριζω αυτο που ελεγα...Εφοσον το bf3 μεχρι και σημερα εχει προβληματα τιποτα δε με κανει να πιστευω πως το 4 θα στρωσει στο 90% τουλαχιστον...Και το κακο ειναι οτι θα βγει το επομενο μετα απο καιρο και θα το παρουμε...

 

Καταληγω στο οτι το Battlefield ειναι σαν το τσιγαρο και το αλκοολ...Φτανουμε σε σημειο να το αγοραζουμε και να το χρησιμοποιουμε ενω ουτε καλο σωστο ειναι αλλα ουτε και καλο κανει....στα νευρα τουλαχιστον...:P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον καινουργιο bug μετα το patch ,ξαφνικα εκει πουπαιζεις η εικονα θολωνει κατι σαν blur οπως οταν σε χτυπανε αλλα χωρις να κανεις κινηση απαραιτητα, υπαρχει και στα forums πλεον . Πουτανα ολα..Με την 7970 το παρατηρησα οχι ακομα με την 680.

 

Και με την 680...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχετο, δοκιμασε κανεις το shadowplay της nvidia για να γραψει gamefootage?

Ναι το δοκίμασα πριν κάποιες μέρες αλλά μου έβγαζε κάποια artifacts. Βέβαια έγινε μια αναβάθμιση του Geforce Experience οπότε θα ξαναδοκιμάσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...