Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

καλά όλα αυτά,αλλά βάζε κάποιο λίνκ με την πηγή σου..

δεν ήταν ανάγκη να quotάρεις το σεντόνι όμως...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δεν ήταν ανάγκη να quotάρεις το σεντόνι όμως...

άλλο αυτό,πάω να τ φτιάξω,να βγάλω patch και γω :P

 

 

thx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ναι καλο αυτο. Ακομα ενα καλο ειναι το cloak engaged απτο crysis που ξαφνικα σε κανει αορατο :P

 

Όταν πας να κάνεις revive και εξαφανίζεται; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορω να πω για σημερα μετα το patch στο high πολυ καλη και σταθερη η κινηση οσο βεβαια επαιξα (4-5 πιστες 35-37 λεπτες) :-D  

τα fps δε με ενδιαφερουν πια επαψα να τα βλεπω αλλα το πιο σημαντικο ειναι 0 crash εως τωρα !! λες........;  :-) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους πήραν το ρώσσικο και ψάχνουν...

 

http://www.cjs-cdkeys.com/pages/How-to-change-Battlefield-4-Russian-or-Polish-into-English-%252d-language-pack-with-tutorial.html

 

Περιέχει και τα νεότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορω να πω για σημερα μετα το patch στο high πολυ καλη και σταθερη η κινηση οσο βεβαια επαιξα (4-5 πιστες 35-37 λεπτες) :-D  

τα fps δε με ενδιαφερουν πια επαψα να τα βλεπω αλλα το πιο σημαντικο ειναι 0 crash εως τωρα !! λες........;  :-) 

Έτσι, σωστό gaming κάνεις μόνο με κλειστό το fraps/any OSD αλλιώς είναι σαν να bench-άρεις :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

TΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ προβλημα του battlefield 4 πιστευω ειναι το hit registration! το οποιο υπολειτουργει.. Οταν βαρας 10 σφαιρες στον αντιπαλο, του κανουν ζημια οι 5 και οι αλλες 5 περνανε απο μεσα του χωρις να κανουν ζημια. Ετσι ο αντιπαλος με 50% Health πια σε σκοτωνει με 1 σφαιρα για καποιο λογο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι τα ribbons xp που δεν στα δινει ? Εντωμεταξυ γινεται τοσο πονηρα δηλαδη οταν τελειωνεις το παιχνιδι και σου βαζει στο progression bar τα xp εκει στα βαζει κανονικα ,μετα ομως χωρις να βγεις απο το game την ωρα που μετραει αντιστροφα για τον επομενο γυρο αν πατησεις στο progression εχεις παρει λιγοτερα οπως ακριβως και στο Battlelog .Mε αλλα λογια αν καποιος δεν προσεχει οπως πολλοι ,την ωρα ακριβως που στα δινει που εισαι και δεις παρα μονο το τελικο στα αποτελεσματα ή στο battlelog δεν υπαρχει περιπτωση να το παρατηρησεις .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

TΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ προβλημα του battlefield 4 πιστευω ειναι το hit registration! το οποιο υπολειτουργει.. Οταν βαρας 10 σφαιρες στον αντιπαλο, του κανουν ζημια οι 5 και οι αλλες 5 περνανε απο μεσα του χωρις να κανουν ζημια. Ετσι ο αντιπαλος με 50% Health πια σε σκοτωνει με 1 σφαιρα για καποιο λογο.

εδώ η incendiary nade δεν κάνει τίποτα,δοκιμάζαμε χτες..πετάξαμε μια,και από 100% όταν τελείωσε ήμουν 1%...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ ήμουν στην operation lockers και πετάει ένας στον από πάνω όροφο μια incendiary grenade και έτρωγα damage εγώ που ήμουν από κάτω που πέρναγαν φλόγες μέσα από το ταβάνι....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ ήμουν στην operation lockers και πετάει ένας στον από πάνω όροφο μια incendiary grenade και έτρωγα damage εγώ που ήμουν από κάτω που πέρναγαν φλόγες μέσα από το ταβάνι....

Eμ ειδες που εισαι νουμπας ? Γινε αορατος ντε...

 

Λοιπον καινουργιο bug μετα το patch ,ξαφνικα εκει πουπαιζεις η εικονα θολωνει κατι σαν blur οπως οταν σε χτυπανε αλλα χωρις να κανεις κινηση απαραιτητα, υπαρχει και στα forums πλεον . Πουτανα ολα..Με την 7970 το παρατηρησα οχι ακομα με την 680.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...