Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το single τουλάχιστον είναι καλο?!

 

Από του CoD χειρότερο. Από του BF3 άλλοι λένε έτσι κι άλλοι αλλιώς. Ούτως ή άλλως ακόμα και στο Hard 2-3 μέρες θα κρατήσει το πολύ.

Βάζω κι εγώ τώρα να δω τι έγινε με το patch, αν και από αυτά που διάβασα φοβάμαι τα χειρότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το single τουλάχιστον είναι καλο?!

 

5 ωρες ειναι περιπου το gamepley...Δηλαδη και σε ενα Σαββατο το τελειωνεις...Εγω δε το τελειωσα και δε βλεπω κιολας να το τελειωνω γιατι απλα ειναι ανουσιο..Και ιδιο με του 3 δηλαδη ενας αχταρμας απο πιστες χωρις καμια ακολουθια.:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κράσαρε για όλους αμέσως μετά το τέλος του squad DM. Γελάω με την αθλιότητα της Dice, ό,τι ακουμπάει η ΕΑ το κάνει σκατά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το που το πέρασα, έπαιξα, έφαγα τα μούτρα μου στα 30" (νταξ, ούτε επανεκκίνηση δεν έκανα, τί περίμενα)...

 

Μετά την απαραίτητη παραπάνω κίνηση (που φτάσαμε), διαπίστωσα πως πρέπει να περιμένω να βγει το νέο ξαναφορτωμένο αγγλικό .exe αλλιώς θα πάιζω χαλαρά στα ρώσικα... :cry: :cry: :cry:

 

Πάντως, ο ένας γύρος που άντεξα, καλά φάνηκε να πηγαίνει, αν και μικρή πίστα λόγω SDM...

 

Αναμονή, λοιπόν, κι όποιος έχει νεότερα, ας ρίξει ένα ΡΜ παρακαλώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από του CoD χειρότερο. Από του BF3 άλλοι λένε έτσι κι άλλοι αλλιώς. Ούτως ή άλλως ακόμα και στο Hard 2-3 μέρες θα κρατήσει το πολύ.

Βάζω κι εγώ τώρα να δω τι έγινε με το patch, αν και από αυτά που διάβασα φοβάμαι τα χειρότερα.

2-3μέρες;Μήπως εννοείς 2-3 ώρες;Γιατί μου πήρε 4ώρες να το τελειώσω..

Πολύ χάλια,από το σενάριο,το σκηνικό...το ambient life χάλια..κάτι στατικά αντικείμενα να υπάρχουν εδώ και κει..Με τα cutscenes να σε πετάνε τελείως άκυρα στο επόμενο κομμάτι.

Αλλά το mp ήταν το ατού του bf..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δίκιο έχεις αλλά για μένα ώρα = μέρα, αφού δεν προλαβαίνω να παίξω περισσότερο και φυσικά δεν βιάζομαι να το τελειώσω κιόλας. Δυστυχώς το single όντως ήταν προχειροφτιαγμένο. Όσοι δεν έχετε δει το αντίστοιχο mode του CoD: Ghosts, σας προτείνω να το παίξετε (έστω κι από το θείο). Δεν είναι Deus Ex 1 (το καλύτερο σενάριο ever σε FPS), αλλά τσουλάει μια χαρά και σε βάζει στο κλίμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δίκιο έχεις αλλά για μένα ώρα = μέρα, αφού δεν προλαβαίνω να παίξω περισσότερο και φυσικά δεν βιάζομαι να το τελειώσω κιόλας. Δυστυχώς το single όντως ήταν προχειροφτιαγμένο. Όσοι δεν έχετε δει το αντίστοιχο mode του CoD: Ghosts, σας προτείνω να το παίξετε (έστω κι από το θείο). Δεν είναι Deus Ex 1 (το καλύτερο σενάριο ever σε FPS), αλλά τσουλάει μια χαρά και σε βάζει στο κλίμα.

 

Βρε συ...φιλικά πάντα...FPS το Deus Ex?

 

Μπορεί κάποιοι να το έβγαλαν έτσι, ρίχνοντας σε ότι κινείται, αλλά οι υπόλοιποι που πασχίζαμε να ανεβάσουμε ότι stealth/hack/etc skill υπήρχε ανατριχιάζουμε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ήξερα ότι θα το έλεγες, αλλά είπα να μη βάλω υποσημείωση. :P Το πρώτο DX νομίζω ήταν περισσότερο FPS παρά RPGοειδές. Κι ας είχα ανεβάσει τα διάφορα skills, ας είχα πάρει προσθετικά κλπ. Τεσπά, ας πω τότε για το πρώτο Operation Flashpoint που είχε εξίσου εκπληκτικό story.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...