Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

By the way, έγραψαν ότι σε 2 ώρες (απ' όταν βγήκε το patch) θα έδιναν τα patch notes.

Θα έπεσαν όλοι πάνω να δουν τι δουλεύει και τι δεν δουλεύει για να τα γράψουν ανάλογα, standard. :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτο game μετά το update: Μετά από 2 λεπτά με βγάζει έξω σαν να έκλεισα εγώ το παιχνίδι χωρίς σφάλμα. Άδειασε επίσης και ο σερβερ που έπαιζα.

Δεύτερο game, το παίζω όλα χωρίς πρόβλημα. Πάει να φορτώσει το τρίτο και τρώω dc στο loading!

Αυτά είναι!! Battlecrash 4!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω να είναι όλα έτοιμα μέχρι να σχολάσω.. Όσοι έπαιξαν (όσο έπαιξαν) πρόσεξαν καμία διαφορά της προκοπής;
 Πχ τα τραγικά kill πίσω απο τοιχούς υπάρχουν ακόμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτο game μετά το update: Μετά από 2 λεπτά με βγάζει έξω σαν να έκλεισα εγώ το παιχνίδι χωρίς σφάλμα. Άδειασε επίσης και ο σερβερ που έπαιζα.

Δεύτερο game, το παίζω όλα χωρίς πρόβλημα. Πάει να φορτώσει το τρίτο και τρώω dc στο loading!

Αυτά είναι!! Battlecrash 4!!!

 

Και εμένα μια απο τα ίδια ακριβώς ομως.

Ελπίζω να είναι όλα έτοιμα μέχρι να σχολάσω.. Όσοι έπαιξαν (όσο έπαιξαν) πρόσεξαν καμία διαφορά της προκοπής;

 Πχ τα τραγικά kill πίσω απο τοιχούς υπάρχουν ακόμα?

Ναι σε εμένα που δε μου είχε τύχει κανένα μέχρι τώρα αντε το πολύ ενα (να φανταστείτε έβλεπα τα βιντεακια και έλεγα σε εμένα γιατί δε τυχαίνει). Μου έτυχαν αρκετά πίσω απο τοίχους σε φάση sniper εγω sniper και αυτός μπαμ μπουμ κανένας νεκρος κρυβόμαστε πάρτους κάτω και τους 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...