Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετά από ποσα χρονια δεν ξέρω πας σε shop και βλέπεις ότι έχουν στοίβα με BF4 και COD. Κάποτε έπρεπε να παλέψεις για να βρείς κόπια. Τουλάχιστον ο κόσμος μαθαίνει. No offense αλλα απορώ γιατί ακόμα ασχολείστε. Not criticizing just sayin :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Προσωπικά είναι το τελευταίο BF που αγοράζω, θα πρέπει να αλλάξουν δραματικά τα πράγματα και πάλι δεν πρόκειται να ξανακάνω pre-order.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

1GB λολ.

 

Μόνο;

Αλλά οκ, πρώτο patch είναι.

 

απορώ γιατί ακόμα ασχολείστε. Not criticizing just sayin :)

 

Eίναι το μόνο παιχνίδι που παίζουν τα παιδιά από την clan μου. :P

Τα υπόλοιπα που παίζω, δεν τα παίζουν. -_-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eίναι το μόνο παιχνίδι που παίζουν τα παιδιά από την clan μου. :P

Τα υπόλοιπα που παίζω, δεν τα παίζουν. -_-

Και εγώ έτσι την έχω "πατήσει". Βέβαια ασχολούνται λίγο και με Warthunder οπότε βλέπουμε και κάτι διαφορετικό. Στο PS2 με υποστήριξαν λίγοι στην αρχή αλλά μετά αποχώρησαν :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από ποσα χρονια δεν ξέρω πας σε shop και βλέπεις ότι έχουν στοίβα με BF4 και COD. Κάποτε έπρεπε να παλέψεις για να βρείς κόπια. Τουλάχιστον ο κόσμος μαθαίνει. No offense αλλα απορώ γιατί ακόμα ασχολείστε. Not criticizing just sayin :)

Αν ο κοσμος μαθαινει γιαυτο και παλι ολοι με BF4/CoD Ghosts ασχολουνται/παιζουν :P  :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω ρε παιδιά, αγόρασα το BAttlefield 4  premium από σκρουτζομάγαζο, μου ήρθε ένα κουτί που δεν έχει μέσα DVD αλλά έναν κωδικό, από που κατεβάζω το παιχνίδι? στο origin μου βγάζει μόνο την beta έκδοση....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω ρε παιδιά, αγόρασα το BAttlefield 4  premium από σκρουτζομάγαζο, μου ήρθε ένα κουτί που δεν έχει μέσα DVD αλλά έναν κωδικό, από που κατεβάζω το παιχνίδι? στο origin μου βγάζει μόνο την beta έκδοση....

Το Premium που αγορασες περιεχει μονο τους χαρτες(maps)dlc που θα βγουν αργοτερα,δεν περιεχει και το παιχνιδι μαζι. Το παιχνιδι πρεπει να το αγορασεις ξεχωριστα :fear: .Αρα δυστηχως δεν αγορασες το παιχνιδι παρα μονο τους χαρτες που θα βγουν αργοτερα :mellow: .

Το λεει και εδω με κοκκινα γραμματα http://www.plaisio.gr/games/pc/pc-paixnidia-games/EA-Battlefield-4-Premium-Service-Code-in-a-box.htm

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Premium που αγορασες περιεχει μονο τους χαρτες(maps)dlc που θα βγουν αργοτερα,δεν περιεχει και το παιχνιδι μαζι. Το παιχνιδι πρεπει να το αγορασεις ξεχωριστα :fear: .Αρα δυστηχως δεν αγορασες το παιχνιδι παρα μονο τους χαρτες που θα βγουν αργοτερα :mellow: .

Το λεει και εδω με κοκκινα γραμματα http://www.plaisio.gr/games/pc/pc-paixnidia-games/EA-Battlefield-4-Premium-Service-Code-in-a-box.htm

 

 

Τέλεια,  δεν το πρόσεξα.......... :eek:  :eek:  

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και από έναν PS3 player... 

Εμείς τουλάχιστον στο multiplayer που παίζω γιατί single ούτε καν.. δεν έχουμε τόσα κολλήματα, συγκεκριμένα μετά από 18 ώρες μου έχει κολλήσει 3 φορές, αλλά οι 18 ώρες που έχω γράψει είναι σε διάσπαρτες φορές, καμιά 10αριά φαντάζομαι, οπότε οκ δεν το θεώρησα τραγικό.

 

Το θέμα μου είναι ότι στον server browser όπου και να πάω είναι τελείως άδειος, και επίσης όταν μπω μέσα (και καλά για να περιμένω άλλους) μετά δεν μπορω να βγω ΚΑΝ, δεν υπάρχει η επιλογή quit και έτσι αναγκαστικά το κλείνω και το ξανα ανοίγω.... WTF....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο πολυ Lag Πιο πολυ rubberbunding και φυσικα κρασαρα στο τελος.

Oχι ρε...Σας τα λεγα χθες δεν σας τα λεγα?

Παντως ας το αφησουμε να στρωσει λιγο πρωτη μερα σημερα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...