Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δεν απορω που η EA ειναι η χειροτερη εταιρεια στην αμερικη.

Γιατι η Activision ειναι καλυτερη? :P http://www.metacritic.com/game/pc/call-of-duty-ghosts

 

Ενταξει σε συγκριση με το bf3 και το netcode αυτο που εχω να πω ειναι οτι πλεον με το που βλεπω καποιον με σκοτωνει στην στιγμη .Οταν λεω στην στιγμη το εννοω ,δεν προλαβαινω το κουμπι απο το mouse να πατησω .Προχθες ηταν νορμαλ ,χθες ομως και σημερα πραγματικα δεν παλευεται .Εντωμεταξυ αυτο το πραγμα να με σκοτωνει ο αλλος και να ειναι πισω απο τον τοιχο ενταξει δηλαδη ελεεινο .Καποιοι servers ειναι εντελως unplayable δηλαδη ,και δεν μιλαω για ατομα με pings 14-20 γιατι το ελεγχω αρκετες φορες.Οι περισσοτεροι εχουν ping ιδια με τα δικα μου πανω -κατω .Δηλαδη δεν μπορει ο αλλος απο του διαολου την μανα να με σκοτωνει με το burst με μια βολη  ή με το πιστολι τωρα με την μια ,οσο καλοπροαιρετος και να εισαι  .

τα ειχα δει και απο την Beta αυτα αλλα ελπιζα οτι καπως θα ειχαν μειωθει στο τελικο παιχνιδι.

 

Γενικα πολλη διαφημιση για το τιποτα για το BF4 ακομα και σε παρουσιασεις καρτων γραφικων απο Amd και Nvidia. Μονη εμφαση δυστηχως στα γραφικα,και κατα τα αλλα απαιτησεις στο θεο και τρεξτε ολοι να αγορασετε καρτες γραφικων για το BF4(θα μου πεις υπαρχουν και χειροτερα βλεπε CoD Ghosts :lol: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μεγαλυτερο προβλημα αυτη την στιγμη ειναι το memory leak για μενα και τα κρασαρισματα.Το πρωτο τουλαχιστον σε μενα για την flood zone κατω απο το νερο διορθωθηκε με 2 τροπους .Πρωτον κανω minimize-maximize  το παραθυρο και διορθωνεται ,ή κατεβαζω την αναλυση στα 1680-1080 οπου και παλι διορθωνεται και παιζει οπως θα επρεπε .Αυτες τις λυσεις βρηκα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην αρχή πραγματικά είχα αρχίσει να αναρωτιέμαι μήπως γέρασα πιο πολύ απ' όσο πρέπει.

Κλαίω! Το έχω αναρωτηθεί και εγώ αυτό. Άραγε πόσο πρέπει;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω ιδέα. Πλέον το έχω πάρει απόφαση ότι ούτε τόσο γρήγορα αντανακλαστικά έχω, ούτε περιμένω να αρχίσω τα συνεχόμενα headshots, ούτε αντέχω/προλαβαίνω να παίξω πάνω από καμια ώρα. Αλλά να βλέπω τον άλλον να με καθαρίζει δέκα συνεχόμενες φορές, πριν καν προλάβω να πατήσω τη σκανδάλη, ε αυτό πήγαινε πολύ. Έλα μου όμως που τελικά δεν έφταιγα εγώ. Διαφορετικά πάλι θα με είχε καθαρίσει, αλλά τουλάχιστον θα τον είχα φτάσει στο 20% :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

UPDATE #6 (Nov 11): 
Quick Update Update 
Just a quick update: We don't have an ETA on the below R8 Server Update and client updates just yet, but we will have information on these soon. We will let you know as soon as we have more detail. Stay tuned, and thanks for your patience. 

 

 

αρα σε 1-2 βδομαδες να περιμενουμε το patch. nice.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...