Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ε σιγά, το skyrim δείχνει συνέχεια 2020-2040 και αυτό σε 1680*1050, φαντάσου σε 1440P πόση θέλει με τα μοντς..

Nαι ενταξει δεν εχει καμια σχεση το Skyrim με το bf4 στο multi του και το πως επηρεαζεται την ωρα που εισαι online ...Εγω το ειπα απο την αποψη οτι οταν παιζεις multi και τρως peaks πανω απο τα 2gb αυτο εχει συνεπειες διαφορων ειδων ...Δεν το λεω δηλαδη με την εννοια οτι δεν υπαρχει αλλο game που δεν ξεπερναει τα 2 gb .Εσυ στα 1680 καταρχην τρως λιγοτερη vram απο μενα ετσι και αλλιως .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει σε συγκριση με το bf3 και το netcode αυτο που εχω να πω ειναι οτι πλεον με το που βλεπω καποιον με σκοτωνει στην στιγμη .Οταν λεω στην στιγμη το εννοω ,δεν προλαβαινω το κουμπι απο το mouse να πατησω .Προχθες ηταν νορμαλ ,χθες ομως και σημερα πραγματικα δεν παλευεται .Εντωμεταξυ αυτο το πραγμα να με σκοτωνει ο αλλος και να ειναι πισω απο τον τοιχο ενταξει δηλαδη ελεεινο .Καποιοι servers ειναι εντελως unplayable δηλαδη ,και δεν μιλαω για ατομα με pings 14-20 γιατι το ελεγχω αρκετες φορες.Οι περισσοτεροι εχουν ping ιδια με τα δικα μου πανω -κατω .Δηλαδη δεν μπορει ο αλλος απο του διαολου την μανα να με σκοτωνει με το burst με μια βολη  ή με το πιστολι τωρα με την μια ,οσο καλοπροαιρετος και να εισαι  .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει σε συγκριση με το bf3 και το netcode αυτο που εχω να πω ειναι οτι πλεον με το που βλεπω καποιον με σκοτωνει στην στιγμη .Οταν λεω στην στιγμη το εννοω ,δεν προλαβαινω το κουμπι απο το mouse να πατησω .Προχθες ηταν νορμαλ ,χθες ομως και σημερα πραγματικα δεν παλευεται .Εντωμεταξυ αυτο το πραγμα να με σκοτωνει ο αλλος και να ειναι πισω απο τον τοιχο ενταξει δηλαδη ελεεινο .Καποιοι servers ειναι εντελως unplayable δηλαδη ,και δεν μιλαω για ατομα με pings 14-20 γιατι το ελεγχω αρκετες φορες.Οι περισσοτεροι εχουν ping ιδια με τα δικα μου πανω -κατω .Δηλαδη δεν μπορει ο αλλος απο του διαολου την μανα να με σκοτωνει με το burst με μια βολη  ή με το πιστολι τωρα με την μια ,οσο καλοπροαιρετος και να εισαι  .

 

Τα ίδια σκ... κι εδώ. Στην αρχή πραγματικά είχα αρχίσει να αναρωτιέμαι μήπως γέρασα πιο πολύ απ' όσο πρέπει ή αν η γραμμή είναι χάλια, παρά τα 60-80ms latency. Δεν γίνεται να σε καθαρίζει ο άλλος φάτσα-κάρτα πριν καν προλάβεις να τον δεις, δεν γίνεται. Κι όμως έχει γίνει άπειρες φορές. Πολύ το καθυστερούν το update και δεν μου αρέσει καθόλου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οντως εχει γινει εκνευριστηκο πλεον..... εχω μια απορια.. εχει καταλαβει κανεις πως δουλευει το skill στο overview? Πως γινετε πριν μια βδομαδα που επαιζα να ειχα 130 και μετα απο τρεις μερες που ειχα να μπω να ειχα 160?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απενεργοποιησα και το Upnp γιατι ειχα αλλαξει router και ενω το προηγουμενο το ειχε disabled by default αυτο το ειχε enabled.Δοκιμαστε το οσοι απο εσας σας πεταει συνεχεια μηπως βοηθησει .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οντως εχει γινει εκνευριστηκο πλεον..... εχω μια απορια.. εχει καταλαβει κανεις πως δουλευει το skill στο overview? Πως γινετε πριν μια βδομαδα που επαιζα να ειχα 130 και μετα απο τρεις μερες που ειχα να μπω να ειχα 160?

 

Πάει αναλόγως με τις επιδόσεις σου σε κάθε round, αν δεις σε κάθε battle report δίπλα από το SPM σου έχει και Skill σε κάθε match, το οποίο μπορεί να είναι θετικό ή αρνητικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω δεν υπαρχει διαβαθμιση damage  στο hit τι να λεμε τωρα.Δεν εχει δηλαδη αυτο που ειχε το Bf3 που οταν ξεκιναγε να σε χτυπαει ενιωθες 3-4 χτυπηματα πριν πεσεις κατω ,εδω ειναι μια και εξω .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...