Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπα δεν νομίζω, αναμένουμε patch από DICE και ο Θεός βοηθός..

 

Επιτέλους έπαιξα ένα TD και το ευχαριστήθηκα :)

 

14xhs28.png

Πρεπει να εισαι κωλοcheat-ερι του κερατα με 122 ping ...:)

Λοιπον σοβαρα τωρα,εχω την αισθηση οτι απο οταν εβαλα το 64αρι σαν προεπιλογη εκκινησης παιζει πολυ καλυτερα αν και τελικα η εντυπωση που εχω σχηματισει ειναι οτι ολοι οι servers δεν ειναι το ιδιο .Μπαινεις σε servers πολυ ομαλους και σε αλλους που οκ επισης παιζουν μια χαρα αλλα λες κατι δεν παει καλα ,δεν ξερω.Σας το ειπα και προηγουμενως το game εχει θεμα με memory leak και θεματα κυριως εμφανιζονται σε οσους το φορτωνουν απο τα 1080p και πανω στο τερμα και για να ειμαι και ειλικρινης οσους εχω δει με ψιλοπροβληματα ειναι nvidia users.

Αν κατεβω απο τα  1200p στα 1080p σαφως παιζει πιο μαχαιρι το παιχνιδι ενω αυτα τα κολληματακια που κανει για κλασματα του δευτερολεπτου σε εκρηξεις κοντινες ειναι σαφως για μενα απο την υπερβαση του οριου στην vram ή τελος παντων καπου εκει γινεται το θεμα .Σε πολλους αυτο μπορει να μεταφραζεται και σαν παγωμα της εικονας και πεταγμα απο τον server σαν αυτο που ειπε ο Psycho ειναι αναλογα και το συστημα του καθενος .Μπορει να επηρεαζουν τα παντα απο τους drivers της μητρικης μεχρι οτι μπορει να φανταστει ο καθενας.

Οι drivers παιζουν στα 99% load αρα προβλημα δεν εχει ,θερμοκρασιες κομπλε ,τα fps εκει  στο 60 avg .Τωρα θα μπορουσα να βγαλω και το HT ετσι να δω αν γινει ακομα καλυτερο αλλα εκτος του οτι το θεωρω οτι δεν επηρεαζει σε σταθερη βαση το παιχνιδι δεν θελω κιολας να το κανω απο την αποψη οτι ειναι υποχρεωση της dice να φτιαξει το παιχνιδι παρα να αλλαζω εγω τα settings μου για χατιρι τους .Δεν θελω δηλαδη να μπω σε αυτο το τρυπακι ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν είχα τόσο ping, με 70-80 παίζω συνήθως απλά κάποιες φορές μπορεί να βάλει κάτι να κατεβάσει ο πατέρας μου και ανεβαίνει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα μου την δίνει που δεν μου δίνει το xp από το xp boost και τα ribbons. 

 

Το παιχνίδι τρέχει άψογα στο pc μου και μετράει άσχημα αλλα σκέφτομαι να το αφήσω καμια δυο εβδομάδες μέχρι να το φτιάξουν γιατί ώρες ώρες μου σπάει τα νεύρα.

 

Btw, Angled Grip, Green laser sight και Cobra RDS στο Scar-h και δίνει τρελό πόνο σε map τύπου Flood Zone. Τώρα παλεύω να ξεκλειδώσω το Ace 23, απότι άκουσα είναι δυνατό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ηδη το παρατησα...Δεν πηγαινε αλλο με τα bsod και τα crashes οποτε αναμενω patch..

 

Btw, 30%+ quits σε 4 μερες που επαιξα...Not bad...Πιστευω τελικα η Dice δεν εβαλε το συγκεκριμενο counter για να δειχνει ποιος ειναι πιστος στη μαχη αλλα για να εχει ως αλλοθι εκεινους με 2% και κατω ωστε να πιστουμε οτι το παιχνιδι δε κολλαει...:P :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είχα τόσο ping, με 70-80 παίζω συνήθως απλά κάποιες φορές μπορεί να βάλει κάτι να κατεβάσει ο πατέρας μου και ανεβαίνει.

Βαλε ρε σι fast path,οπως και οι υπολοιποι! Εγω απο τοτε που το εβαλα,παιζω με 45-50ms..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολοι δινουνε,παιρνεις τηλ,τους λες οτι θες να βαλεις fast path,τσεκαρε την γραμμη που θα ειναι Stable για να μην σου πεφτει το ιντερνετ,και με συνοπτικες διαδικασιες απολαμβανεις  -20/25ms  B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δίνει η HoL ?

Θα σε στεναχωρήσω αλλά δεν... τεχνικός για αυτούς είμαι ξέρω τι σου λέω. Εκτός αν έχει αλλάξει κάτι πολύ πρόσφατα στην πολιτική τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...