Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.hardwarepal.com/battlefield-4-benchmark-mp-cpu-gpu-w7-vs-w8-1/13/

 

τα 32bit.exe μπορουν να δεσμευσουν μονο 2GB μνημης απο το συστημα, επισης πολλα παιχνιδια σε  32bit λειτουργικο βγαζουν out of memory error αν δεν κανεις πρωτα μερικες αλχημειες απο το control panel  

 

ευχαριστω.

Δοκιμασα και το 32μπιτο πριν λιγο και διαφορες στα γραφικα δεν ειδα η αληθεια να λεγεται,Αν κ ειχα μερικα framedrops παλι χωρις λογο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χρήσιμο, για κάθε ενδεχόμενο.

 

Μια ερώτηση: Στο 3, σα μέθοδο αποφυγής crash, μεταξύ άλλων είχα βάλει όποτε ξεκινούσε το .exe να απενεργοποιεί το Aero.

 

Στο 4, με ακριβώς τις ίδιες επιλογές τσεκαρισμένες στο εκτελέσιμό του, με γράφει.

 

Κάνω κάτι λάθος?

Ξεκινα το σαν admin ,δηλαδη κλικαρε το κουτακι και δες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δυστύχημα είναι πως όλα αυτά δεν είναι καθόλου σπάνια. Τα περισσότερο (αν όχι όλα) τα έχω υποστεί ακόμα κι εγώ που έχω παίξει ελάχιστα και άρα έχω μικρό δείγμα. Χρειάζεται ΠΟΛΛΗ δουλειά ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως το netcode χειρότερο δεν θα μπορούσε να είναι πιστεύω..

 

1.Ρίχνεις με rpg ή με M320 στα πόδια του και δεν ψοφάει ή ακόμα χειρότερα δεν τρώει καθόλου damage.

2.Υπάρχουν στιγμές που φαίνεται μόνο το κεφάλι του αντιπάλου και ενώ του ρίχνεις ναι μεν δείχνει ότι τρώει damage αλλά δεν τρώει headshot..Και τα γνωστά άλλα που δεν τρώει damage ο άλλος καθόλου ή ενώ έχεις προλάβει να πας πίσω από τοίχο σκοτώνεσαι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, πολλές φορές πας να συνδεθείς και βγάζει error.Ευτυχώς παίζει σμούθ το παιχνίδι όσον αφορά τα FPS αλλιώς θα 'ταν για πέταμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη που μοιαζει με μια απο το B2K λες ετσι;Απο την πρωτη φορα που την επαιξα, την σταμπαρα!

Προσωπικα δεν παιζω(φανατικα) Conquest Large , αλλα modes παλευεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...