Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Με αυτά που βλέπω σε μερικά βίντεο (έχω δει όπως είπα γονατιστούς να κάνουν hover-move τριγύρω ή να κοιτάει αλλού και να με βαράει ενώ γυρνάει), πιστεύω ότι είναι χειρότερο απ' ότιδήποτε. :P

 

Ούτε με 1000 ping δεν γίνονται αυτά. Αυτό το client to server to client to server κατιτίς που έχουν για να "καταπολεμά cheaters που κάνουν abuse" (αν θυμάμαι καλά), δεν λειτουργεί.

 

Στο Counter-Strike ήταν που πάταγες κλικ, διάβαζε το ping σου και τότε βάραγε;
Το θυμάμαι γενικά σε μερικά παλιά games, ήταν εκνευριστικό ότι είχες delay, αλλά ό,τι έβλεπες, έτσι ήταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Crysis 2 το θυμάμαι κι εγώ καλό.

CoD είναι από τα ατού του, γιατί όσο και να λέει η DICE ότι "we want to make Battlefield the best e-sport" δεν μας δίνει καν battlerecorder. Με το ζόρι πήραμε το spectator mode στο 4.

Warface δεν έχω παίξει καν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως χθες που επαιζα δεν με πεταξε καθολου .Ειναι αυτο που ελεγα ,στο συγκεκριμενο game τα προβληματα ποικιλουν αναλογα τον υπολογιστη ,την περιοχη ,την χωρα κτλ ...Συμπερασμα δεν μπορεις να βγαλεις απλα κανεις τον σταυρο σου και παιζεις .Ενταξει το να σου κανει ενα προβλημα σε καποιο σημειο του χαρτη οκ λες παει στο διαολο αλλα να σου κρασαρει σου ακυρωνει ολο το παιχνιδι που επαιξες οπως επισης και το να μην σου δινει τα ribbons σαν xp .Στο bf3 που το εκανε στις αρχες μετα καταφεραν και το εφτιαξαν με το τιμημα οτι επεσαν τα fps ..Tωρα πιστευω κατι παρομοιο θα γινει .Ειπαμε ,δεν μπορει παντα να φταινε τα pc των αλλων και οχι το παιχνιδι,οταν το τελευταιο ειναι αποδεδειγμενα προβληματικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά τραγικό. Χαίρομαι που πήρα απόφαση να σταματήσω να ασχολούμαι μέχρι να διορθωθούν αυτές οι γελοιότητες (τις οποίες εννοείται έχω δει κι εγώ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ξεκινησα κ εγω σημερα ελπιζοντας για το καλυτερο.

μερικες παρατηρησεις.

ο στοχος ειναι απλα αθλιος.Με το ιδιο setup παιζω και bf3 online και στοχευω πολυ καλυτερα.Δεν ειναι δυνατον να ριχνω ρουκετα σε τανκ και να περναει απο ΜΕΣΑ του!

 

επισης,το ετρεχα με τους 13.11 beta 8 και περασα τον τελευταιο και βελτιωθηκε κατα πολυ το framerate και τα γενικοτερα drops.

γραφικα τρομερα,σαν story αρκετα καλυτερο(γνωμη μου απ το 3)

 

Συμπερασμα,ευτυχως που δεν το εχω αγορασει "πληρως" ακομα,θα ειχα ξενερωσει παρα πολυ αν εδινα εστω και 30 ευρω και δεν μπορω να στοχευσω :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.Ενταξει το να σου κανει ενα προβλημα σε καποιο σημειο του χαρτη οκ λες παει στο διαολο αλλα να σου κρασαρει σου ακυρωνει ολο το παιχνιδι που επαιξες οπως επισης και το να μην σου δινει τα ribbons σαν xp .

 

Σου τα δίνει κανονίκα όλα μετα απο κρασάρισμα αρκεί να μην κάνεις join στον ίδιο server μέχρι να τελειώσει ο χάρτης.

Παρατηρησέ το

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν με καταλαβες, δεν συσχετισα τα ribbons που δεν σου δινει με το κρασαρισμα .Εμενα που δεν μου κρασαρει δεν μου δινει τα ribbons :) Ειναι και επισημο issue στην Dice αυτο εχει ανακοινωθει οτι το κοιτανε ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...