Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακόμα κολλάει? Πήρα το cod και καίγομαι 2 μέρες τώρα και δεν έχω μπει BF 4 αλλά ακούω ότι βγήκαν fixes για τους σερβερς. Τίποτα δεν κάναν αυτά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το Sonar μου μέσα...

 

Πάλι άκυρο έφαγα με το μπο...λο...

 

Στα θετικά, στο 1/4 που κατάφερα να παίξω...μαχαίρι/tag σε αντίπαλο που ήταν σε stationary weapon.

 

Όσο θυμάμαι, στο 3 δε γινόταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eμενα ρε παιδια δεν με πεταει καθολου ,αλλα εκει στην flood ενω παιζω smooth oλη την πιστα μου την δινει που δινει huge fps drop κατω απο το νερο .Εντωμεταξυ κατω απο το νερο στην Shagai και στην Paracel Storm ειμαι μια χαρα ,εκει στα βρωμονερα της flood το παθαινει ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φτιάξε το γαμωπαίχνιδο DICE μην μπω στα φόρουμς και αρχίσω τα μπινελίκια με τα κ*λοcrash, άμα ξαναδώσω λεφτά για Battlefield..

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περα απο τα crashes που ειναι πολυ διασπαρτα σε αυτον τον υπολογιστη που χρησιμοποιω τωρα(4ετιας)δλδ μπορει να παιξω 4ωρες σερι χωρις προβλημα[χθες εγινε αυτο το πραγμα],μετα μπορει ανα 2 παιχνιδια crash κτλπ κτλπ-προτιμω Domination24-32-) αυτο που με εξοργιζει και μου ρχεται να τα σπασω ολα ειναι το netcode,οπως αναφερθηκε προηγουμενως.Στο beta εκτος απο τα -20fps που χα,τετοιο προβλημα δεν παρατηρησα!Δεν ξερω αν ειναι οντως ετσι,αλλα μου βρωμαει φθηνο διαφημιστικο κολπο.

Εχουν και πληρωμενους servers απο καταναλωτες ΤΡΟΜΆΡΑ τους.Τετοια κατασταση ουτε στο MW3 δεν εχω δει που χε HOSTS!Δηλαδη φτιαχνουν ενα ωραιο παιχνιδι και το σκαβουν το λακο μονοι τους επειδη δεν χαλανε λευτα να το φτιαξουν.

 

Το χειροτερο ειναι οτι ποτε δεν θα το φτιαξουν.Και η ιστορια επαναλαμβανεται παιδες.

 

(Και το 'ψηνα το premium στην αρχη,καλος μ@.)Aμα το φτιαξουν το πηρα παντως xD.

 

:@PRospector:τα σχολια κατω στο λινκ ,τα διαβασες  :P ?(μπορει να ναι θεμα ωρας κιολας μιας και ειναι αμερικανικο το σιτε(;).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε πιστευω ειναι το Νο1 Πραγμα που τους κραζουν στο forum τους διοτι επιρεαζει 100% το gameplay,oποτε θα το φτιαξουν το συντομοτερο ελπιζω... Ειδα ενα videaki χθες,που ειναι ενας στο μπαλκονι και ακουει ηχο απο sniper,δεν γινεται τιποτα μπαινει μεσα στο κτηριο,βλεπει την πλατη ενος enemy και εκεινη την στιγμη τρωει ενα headshot απο τον sniper που τον βαρεσε πριν !!! Instant αμα ημουν εγω,unistall και περιμενω μεχρι να το φτιαξουν αυτην την αηδια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

ε πιστευω ειναι το Νο1 Πραγμα που τους κραζουν στο forum τους διοτι επιρεαζει 100% το gameplay,oποτε θα το φτιαξουν το συντομοτερο ελπιζω... Ειδα ενα videaki χθες,που ειναι ενας στο μπαλκονι και ακουει ηχο απο sniper,δεν γινεται τιποτα μπαινει μεσα στο κτηριο,βλεπει την πλατη ενος enemy και εκεινη την στιγμη τρωει ενα headshot απο τον sniper που τον βαρεσε πριν !!! Instant αμα ημουν εγω,unistall και περιμενω μεχρι να το φτιαξουν αυτην την αηδια..

 

Μαν, θέλουμε link! It's too funny (και sad :P) to be true. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...