Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

E, βασικά

 

3 είναι, δίνεις στην Hannah, δίνεις στον Irish ή περιμένεις και διαλύεται το Valkyrie. Παίρνεις ανάλογο achievement / όπλο.

 

aha οκ οποτε δεν ειναι και μεγαλη διαφορα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τώρα που το θυμήθηκα...

 

Νο G3A3 στο 4, yet?

 

Κάπου πήρε το μάτι μου πως ίσως εμφανιστεί αργότερα σε κάποιο από τα DLC's.

 

Κάτι ακόμα: Γιατί σε κάποιους server με δεξί κλικ στρίεις κεφάλι σε αεροπλάνα/ελικόπτερα και σε κάποιους όχι?

 

Είναι θέμα server, bug ή κάτι άλλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί ηθελα και το άνοιξα...

 

3 φορές μπήκα, 3 φορές το ESN κρέμασε και με κρέμασε...

 

Κάθε φορά, επανεκκίνηση έκανα για να είμαι σίγουρος.

 

Από ότι είδα, λύση δεν έχει βρεθεί από την εποχή του BF3 ακόμα. Εν τω μεταξύ, Google (Chrome) plugin είναι όπως κατάλαβα (με αλεπού εγώ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανάλογα το PC που έχεις και την προτίμησή σου, για παράδειγμα το 200% σε 1080P γίνεται 4K.Τώρα μπορείς να το φτιάξεις εσύ όπως θες, ξέρω 'γω να αφαιρέσεις ή να βγάλεις τελείως το ΑΑ και να ανεβάζεις αυτό ή το αντίθετο.

παντως με την 7970 απο 60αρι που ειχα μολις το εβαλα απο 100% στο 200 επεσαν στο 20 τα fps....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν,

Τρέχω win7 64 σε αυτό το σύστημα

i5 3570k, gtx 670, 8gb ram, asus z77 mobo.

 

Πέρα από τα γνωστά προβλήματα που έχει το game δλδ netcode, hit register etc.

Κάθε φορά που θα μπω να παίξω multi θα κρεμάσει, πάντα ομως, παιξιά δεν έχω σταβρώσει χωρίς crash  :devil:

 

Ήθελα και premium τρομάρα μου.

Ακούω προτάσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οχι βεβαια! Εγω με καλυτερο συστημα απο το δικο σου και οταν ξεκινησα το παιχνιδι για πρωτη φορα και πηγα στα settings ειδα οτι τα ειχε βαλει ολα στο high. Το αφησα ετσι και ξεκινησα το παιχνιδι .

:huh:  :unsure:  :blink:

 

Εσύ μάλλον μας trollareis κανονικά. Το όλα high το έχεις ακόμα σε 1280x1024, όπως και στο Batman;

Επεξ/σία από kosegdit
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανάλογα το PC που έχεις και την προτίμησή σου, για παράδειγμα το 200% σε 1080P γίνεται 4K.Τώρα μπορείς να το φτιάξεις εσύ όπως θες, ξέρω 'γω να αφαιρέσεις ή να βγάλεις τελείως το ΑΑ και να ανεβάζεις αυτό ή το αντίθετο.

To δοκιμασα μολις τωρα σε 200 % και σερνεται οποτε το ξαναβαλα πισω σε 100%. Ποσο γινεται το 200% σε 1280χ1024? Αν σε 1080p γινεται 4κ τοτε σε 1280χ1024 με 200% γινεται 1080p?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To δοκιμασα μολις τωρα σε 200 % και σερνεται οποτε το ξαναβαλα πισω σε 100%. Ποσο γινεται το 200% σε 1280χ1024? Αν σε 1080p γινεται 4κ τοτε σε 1280χ1024 με 200% γινεται 1080p?

Τι σε ενδιαφερει ποσο γινεται ? Βαλτο μεχρι να δεις οτι το σηκωνει η καρτα σου και σου αρεσει και το οπτικο αποτελεσμα ,απλα πραγματα.Τον μπακαλη τωρα κανεις ? Ποσο ειναι 200% να το αφησω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περαστικός και άσχετος, αλλά μου έκανε κλικ.

 

Σου λείπει ο Ελληνικός Στρατός? :P

 

Ναι, λατρεμένες ημέρες...

 

Τί να πω, με είχε βολέψει αρκετά στο 3, ταίριαζε στον τρόπο που έπαιζα στις μεγάλες/ανοικτές πίστες.

 

Στις κλειστές βέβαια και από κοντά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...