Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπαα..

Kαλα παιξε εσυ λιγο το παιχνιδι που ολο skyrim παιζει η γκομενα και μετα ξαναελα ..Μου εχεις παιξει 5 λεπτα και εχεις και γνωμη .

Στη συγκεκριμένη πίστα δεν έχει τύχει αλλά σε άλλες πολύ συχνά. ..είναι λες και έχει τρελο ping και πάντα όταν το κάνει αυτό μετά με πετάει.

Ναι δεν θα το ελεγα τοσο σαν τρελο ping .Ειναι κρασαρισμα δηλαδη κανεις δεξια αριστερα αποτομα και κανει σαν slow motion .Απο οτι διαβασα στο forum ειδα που το ειχε ενας με 780 .H μαλακια ειναι οτι δεν βγαζει osd να δω αν ριχνει τα ρολογια ή εχει frame drop ή απλα ειναι bug .Γιατι αν ειναι τα 2 πρωτα τοτε ειναι drivers.Στην shagai για παραδειγμα δεν μου το κανει καθολου ,αλλα στην flood το κανει σε ενα συγκεκριμενο σημειο οχι παντου ,λες και ειναι εκει το τριγωνο των Βερμουδων,

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδες, υπαρχουν πουθενα videos απο clans; Ακομα και απο public servers που παιζουν μαζι σε squad.

 

Θα ηθελα να χαζεψω (βλ. πορωθω) πριν αγορασω το παιχνιδι.

 

Στο youtube δεν βρηκα τιποτα αξιολογο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις τερματησα το game..

wtf??

 

πολυ αποτομο τελος ρε σεις..:/εντομεταξυ εχει 2 τελη το παιχνιδι;γτ

δεν αποφασισα σε ποιον να δωσω το c4 για το καραβι και μετα απο λιγο εδειξε οτι βυθισαν το δικο μας και παπαλα..

εχει κ αλλο τελος;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Kαλα παιξε εσυ λιγο το παιχνιδι που ολο skyrim παιζει η γκομενα και μετα ξαναελα ..Μου εχεις παιξει 5 λεπτα και εχεις και γνωμη .

Ναι δεν θα το ελεγα τοσο σαν τρελο ping .Ειναι κρασαρισμα δηλαδη κανεις δεξια αριστερα αποτομα και κανει σαν slow motion .Απο οτι διαβασα στο forum ειδα που το ειχε ενας με 780 .H μαλακια ειναι οτι δεν βγαζει osd να δω αν ριχνει τα ρολογια ή εχει frame drop ή απλα ειναι bug .Γιατι αν ειναι τα 2 πρωτα τοτε ειναι drivers.Στην shagai για παραδειγμα δεν μου το κανει καθολου ,αλλα στην flood το κανει σε ενα συγκεκριμενο σημειο οχι παντου ,λες και ειναι εκει το τριγωνο των Βερμουδων,

 

 

perfoverlay.drawgraph 1

perfoverlay.drawfps 1

 

Για χαζευμα  καλα καναλια στο yt ειναι αυτα  του rival Xfactor και του jackfrags

 

καλο διαβασμα στους υπολοιπους -> http://www.hardwarepal.com/battlefield-4-benchmark-mp-cpu-gpu-w7-vs-w8-1/14/

 

:)

 

edit : το OSD δεν παιζει σε 64bit εφαρμογες. 

Επεξ/σία από SoFGR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

perfoverlay.drawfps 1

perfoverlay.drawgraph 1

perfoverlay.drawfps 1

 

Για χαζευμα  καλα καναλια στο yt ειναι αυτο το rival Xfactor και του jackfrags

 

καλο διαβασμα στους υπολοιπους -> http://www.hardwarepal.com/battlefield-4-benchmark-mp-cpu-gpu-w7-vs-w8-1/14/

 

:)

Eισαι μεγαλο αλανι ..:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το multiplayer σε σχέση με το singeplayer είναι πολύ βαρύτερο Στο battlefield 3  , το single τρέχει με 50% παραπάνω frames στο single . Στο benchmark παραπάνω έχει τον fx4300 με minimum 45 fps πχ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φτιάχτε ένα αρχειάκι user.cfg στο οποίο θα περιέχεται η: PerfOverlay.DrawFps 1 (ακριβώς όπως τη γράφω) και όποια άλλη εντολή της κονσόλας θέτε...

 

Βάλτε το στο root του BF4 και τελειώστε μια και καλή.

 

Το ίδιο έχω κάνει από την 1η μέρα στο 3 και δεν είχα κανένα πρόβλημα, όπως και από την 1η ημέρα στο 4, πλέον.

 

In other news... Δε μου έχει κολλήσει από παραπροχτές, αλλά hit detection/hitbox και ότι παρεμφερές είναι ΓΤΠΚ!!!

 

Δε γίνεται να γαζώνεις από ελικόπτερο με το minigun ή με τις ρουκέτες ή με οτιδήποτε 2-3 σκουλήκια πάνω σε ταράτσες, ακίνητους, κι αυτοί να γυρίζουν χαλαρά - πίου - πάρτα...!

 

In other, other news... Ωραίο το counter όταν ο μπούφος έρχεται μπροστά/πλάγια... :devil: :devil: :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φτιάχτε ένα αρχειάκι user.cfg στο οποίο θα περιέχεται η: PerfOverlay.DrawFps 1 (ακριβώς όπως τη γράφω) και όποια άλλη εντολή της κονσόλας θέτε...

 

Βάλτε το στο root του BF4 και τελειώστε μια και καλή.

 

 

Γεια σου φίλε,

Μήπως μπορείς να το κάνεις πιο λιάνα, μπας και το κάνω και εγώ που είμαι άσχετος  :-D  :-D

Από day 1 προσπαθώ να παίξω αλλά κρεμάει συνέχεια.

thx 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

μολις τερματησα το game..

wtf??

 

πολυ αποτομο τελος ρε σεις..:/εντομεταξυ εχει 2 τελη το παιχνιδι;γτ

δεν αποφασισα σε ποιον να δωσω το c4 για το καραβι και μετα απο λιγο εδειξε οτι βυθισαν το δικο μας και παπαλα..

εχει κ αλλο τελος;

 

 

E, βασικά

 

3 είναι, δίνεις στην Hannah, δίνεις στον Irish ή περιμένεις και διαλύεται το Valkyrie. Παίρνεις ανάλογο achievement / όπλο.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Resolution Scale το πειραζουμε ή οχι;

Ανάλογα το PC που έχεις και την προτίμησή σου, για παράδειγμα το 200% σε 1080P γίνεται 4K.Τώρα μπορείς να το φτιάξεις εσύ όπως θες, ξέρω 'γω να αφαιρέσεις ή να βγάλεις τελείως το ΑΑ και να ανεβάζεις αυτό ή το αντίθετο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...