Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Α, και κάτι άλλο που νομίζω πως ξέχασα να γράψω σχετικά με το τελευταίο CoD.

 

Μπορεί να λέμε ό,τι θέλουμε για το multiplayer του, μια φορά πάντως φορτώνει στο ένα χιλιοστό του χρόνου που απαιτεί το BF4. Κάτι που δεν είναι και μεγάλο κατόρθωμα, μιας και τίποτα δεν αργεί όσο το BF4. Ούτε καν το φόρτωμα τριαξονικής νταλίκας. Εδώ ακόμα και το "quick" load που κάνει μετά από το θάνατο του παίκτη θέλει κοντά 20-30".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Που ακριβώς είδες stuttering στο BF ; Εγώ μέχρι στιγμής δεν έχω δει κάπου.

Aλλο αν δεν εχεις δει και αλλο αν εχει ...Tωρα αν δεν εχει σε σενα καθολου stuttering και εισαι 100% smooth ενταξει τι να σου πω ...Το γραφουνε και στα forums αλλωστε , δεν το λεω μονο εγω.Δεν σου ειπα οτι εχει παντου και παντα .Για παραδειγμα στην railway παιζει smooth και στην flood ετσι προχειρα απο οσο θυμαμαι .Σε καποιες αλλες βλεπεις stuttering ..Mιλαμε παντα για 64αρηδες servers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι δυνατόν στο σύστημα μου, το GeForce Experience, να μου προτείνει να βάλω όλα τα settings στο ultra;

 

Φυσικά όταν το κάνω, δεν είναι και τόσο playable το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι δυνατόν στο σύστημα μου, το GeForce Experience, να μου προτείνει να βάλω όλα τα settings στο ultra;

 

Φυσικά όταν το κάνω, δεν είναι και τόσο playable το παιχνίδι.

 

Λες και χρειάζεται κάποιος το g-experience για να του πει τα settings.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω μια ερώτηση αν πάρω τώρα το κανονικό το battlefield χωρις το china rising αλλα το ρώσσικο. Κάνω τη μετατροπή στα αγγλικά μετά αν πάρω το premium γύρω στα χριστούγεννα θα παίζει κανονικά το premium γνωρίζει κανείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά ναι, γιατί τα premium subscriptions δεν είναι region based. Τουλάχιστον στο BF3 έτσι ήταν (και ακριβώς αυτό είχα κάνει κι εγώ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι δυνατόν στο σύστημα μου, το GeForce Experience, να μου προτείνει να βάλω όλα τα settings στο ultra;

 

Φυσικά όταν το κάνω, δεν είναι και τόσο playable το παιχνίδι.

Οχι βεβαια! Εγω με καλυτερο συστημα απο το δικο σου και οταν ξεκινησα το παιχνιδι για πρωτη φορα και πηγα στα settings ειδα οτι τα ειχε βαλει ολα στο high. Το αφησα ετσι και ξεκινησα το παιχνιδι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι βεβαια! Εγω με καλυτερο συστημα απο το δικο σου και οταν ξεκινησα το παιχνιδι για πρωτη φορα και πηγα στα settings ειδα οτι τα ειχε βαλει ολα στο high. Το αφησα ετσι και ξεκινησα το παιχνιδι .

 

Γενικα το experiance το βαζει το παιχνιδι βαση στατιστικων..Βλεπει δηλαδη οτι οι περισσοτεροι με 560ti το τρεχουν στο high αλλα προφανως δεν τους απασχολουν τα πολυ υψηλα fps..Επισης το συστημα του kosegdit εχει ιδιων επιδοσεων επεξεργαστη και 660ti οποτε ειναι πιο λογικο το high εκει,:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά ναι, γιατί τα premium subscriptions δεν είναι region based. Τουλάχιστον στο BF3 έτσι ήταν (και ακριβώς αυτό είχα κάνει κι εγώ).

Ευχαριστώ zeppo παω να το πάρω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει παρατηρησει κανεις κρασαρισματα -frame drops οταν βυθιζεται κατω απο το  νερο σε καποια σημεια (οχι σε ολα) της flood zone ?

 

Στη συγκεκριμένη πίστα δεν έχει τύχει αλλά σε άλλες πολύ συχνά. ..είναι λες και έχει τρελο ping και πάντα όταν το κάνει αυτό μετά με πετάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...