Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Νzeppos, αν δεν το έχεις κάνει ήδη, δοκίμασε να βάλεις το network smoothing στο 0%.

Υποτίθεται ότι φτιάχνει το latency αλλά μπορεί να σου βγάλει σπασμένα animations / warping των αντιπάλων, αλλά εκεί που θα τους βλέπεις θα είναι (υποτιθεται πάντα).

 

Στο 3 τα είχα δει τα σπαστά animations (οπότε ανεβάζεις κατά 5% κάθε φορά μέχρι να φτιάξουν), στο 4 πάλι, δεν παρατήρησα κάτι και το έχω στο 0%, πάντως σκοτώνω σχετικά.

 

M249 = nice. :) (χαλάλι την τελευταία αποστολή 3 φορές για την επιλογη zzzzzzz)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκινησα και εγω το single player. Γραφικα πηγε αυτοματα ολα high και παιζει χωρις κολληματα. ultra δεν δοκιμασα γιατι ξερω οτι θα σερνεται . Θα το ξαναπαιξω σε ultra οταν παρω καινουργια καρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα το εγκατεστησα και παω να το ξεκινησω. Μου βγαζει το εξης error οταν κανω κλικ στο εικονιδιο του παιχνδιου. Η εκινηση του προγραμματος δεν ειναι δυνατη επειδη το στοιχειο MSVCP110.dll λειπει απο τον υπολογιστη σας. Αυτο λεει.

ειχα εγω στη αρχη-αρχη θεμα με win 8.1 και μου κρασαραν εναλλαξ και το msvcp-msvcr 100 και το 110 τα κατεβασα απο το dll files τα εβαλα και στο system 32 και στο syswow 64 και μου εστρωσε μετα απο 2 επανεκινησεις  απο τοτε ολα οκ !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ετοιμαζουν λενε...Btw, μεσα στο παιχνιδι εχει και καλα stability/benchmark test το οποιο τεσταρει τη συνδεση στο internet αλλα και fps. Το ετρεξα (δε δειχνει κατι) και μου βγαζει οτι τα fps ειναι πολυ χαμηλα και πρεπει να κατεβασω τις ρυθμισεις. Τρολαρω λοιπον και τις κατεβαζω και παλι το ιδιο μηνυμα...Η σοβαρη εταιρια Dice λοιπον προσπαθει να φταιξει ενα παιχνιδι στο οποιο ουτε το benchmark δε δουλευει..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα κάνει και ο prospector..

 

Ναι, το κατάλαβα αργότερα, ήταν πολύ πρωί τότε :P Θα δοκιμάσω το κόλπο με το network smoothing που πρότεινε ο GhostRider.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη τωρα πηγα 10 λεβελ και μπορω να παιξω commander. υπαρχει καποιος οδηγος να δω τι δυνατοτητες εχει? γτ μπηκα μεσα 1 φορα και δε καταλαβαινα τιποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...