Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε μαγκες δωστε μια γνωμη:

 

Ενω παει πολυ στρωτα απο πλευρας γραφικων, καθε ~3 λεπτα μου κανει ενα διαολεμενο spike που μου σπαει τα νευρα...

 

Εψαχνα διαφορα και μεσα σε αυτα εχω τρεξει το directX που βρισκεται μεσα στο φακελο του παιχνιδιου, καθως και κατι που ειχε αναφερθει στο γειτονικο forum σχετικα με σπασιματα στην κινηση και την virtual memory (system managed size).

 

Το game τρεχει πολυ καλα, αλλα μου κανει αυτη τη λαλακια... Καμια ιδεα????

 

3570Κ, 2x4GB. Gigabyte 770 2GB OC, WHQL 331.65, Windows 8.1 Pro x64 (γνησια)

 

NowKyjY.png

Κι εμένα το κάνει αλλά πιο γρήγορα κάθε 20-30 δευτερόλεπτα..7850.Και παρατήρησα κάθε φορά που γίνεται κολάει ελάχιστα...μυστήρια πράγματα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα το εγκατεστησα και παω να το ξεκινησω. Μου βγαζει το εξης error οταν κανω κλικ στο εικονιδιο του παιχνδιου. Η εκινηση του προγραμματος δεν ειναι δυνατη επειδη το στοιχειο MSVCP110.dll λειπει απο τον υπολογιστη σας. Αυτο λεει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://battlelog.battlefield.com/bf3/en/forum/threadview/2955065213610803017/last/

 

GO TO BF4 FOLDER
OPEN _INSTALLER
OPEN VC
OPEN VC2012UPDATE3
OPEN REDIST
THEN LAUNCH THE vcredist_x64.exe

 

Εναλλακτικά μπορείς να βρεις το dll που λείπει και να το εγκαταστήσεις μόνος σου, αλλά καλύτερα μέσω του παραπάνω τρόπου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αυτο κανονας ,στο bf δεν καθεσαι ποτε ακινητος ...

 

Ή περιμένεις να βγει ένα FPS στο οποίο να απαγορεύονται δια ροπάλου οι βρωμοκαμπεροsnipers. :mad:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή περιμένεις να βγει ένα FPS στο οποίο να απαγορεύονται δια ροπάλου οι βρωμοκαμπεροsnipers. :mad:

Υπηρχε Nασο στο bc2 sniper limit σχεδον σε ολους τους servers που εμπαινα αλλα απορω γιατι εφυγε απο το bf3 και bf4...Αρκει να σκεφτουν καποιοι τι θα γινονταν αν ολοι περναμε απο ενα sniper και αραζαμε ,δεν θελει πολυ μυαλο δηλαδη ...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπηρχε και στο 3.. τουλαχιστον σε πολους σερβερ που επαιζα υπηρχε λιμιτ 4 ανα ομαδα(οχι squad) και αμα εμπαινε 5ος ετρωγε kill by admin.. σε hardcore Ομως δε ξερω αν υπηρχε κ σε νορμαλ.. ενταξει ας περιμενουμε λιγο για αυτα τα "εξειδικευμενα" modes. εδω το πρωι παταγα στο φιλτερ "show minimap" στο hardcore και οταν παταγα apply το battlelog Μου το εβγαζε μονο του το filtrer..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γελάω όμως, όταν έστω και με 80ms latency ρίχνω στον άλλον 20 σφαίρες από 2 μέτρα απόσταση και δεν πεθαίνει. Γελάω, τι άλλο να πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φιλε αμα δεν ξερεις να σημαδευεις το παιχνιδι σου φταιει?? Το παιχνιδι ειναι μια χαρα,σταματηστε να κανετε παραπονα,διοτι κατι κανετε λαθος Εσεις Κυριοι!! - In parallel universe xD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάμε πάλι:

 

Γελάω όμως, όταν έστω και με 80ms latency ρίχνω στον άλλον 20 σφαίρες από 2 μέτρα απόσταση και δεν πεθαίνει. Γελάω, τι άλλο να πω.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...