Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάποιος είπε ότι έχουμε και queue. Ισχύει? γιατί σε μένα όχι.

Οταν σου ελεγα μην κατουρισεις σε εκεινο το πηγαδι,μου ελεγες "Δεν κρατιεμαι αλλο"... Φατα τωρα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

To ps4 και xbox έχουν μικρότερη ή  ίση τιμη με την τιμή που θα έχουν οτάν κυκλόφορίσουν την πρώτη ημέρα,έδω δεν συμβαίνει το ίδιο.Έδω ήδη έχει πέσει η τιμή και θα πέσει ακόμα περισσοτερο μέχρι τον Δεκεμβρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιος είπε ότι έχουμε και queue. Ισχύει? γιατί σε μένα όχι.

χθες καποια στιγμη τις βαλανε αν κ σε μενα δε λυτουργουσαν.. δε με εκανε Join... και σημερα τις ξαναβγαλανε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Btw, οσο περισσοτερο παιζω τοσο μου θυμιζει το MOH Warfighter...Και οποιος εχει παιξει καταλαβαινει οτι αυτο δεν ειναι και πολυ καλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Btw, οσο περισσοτερο παιζω τοσο μου θυμιζει το MOH Warfighter...Και οποιος εχει παιξει καταλαβαινει οτι αυτο δεν ειναι και πολυ καλο...

Nαι ρε φιλεεε...Εδω το ειχα να το πω .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Απ'ότι βλέπω καλά έκανα και δε το προπαρήγγειλα.

Να'ναι καλά το Rome 2 και το μάθημα ζωής που μας έδωσε.

 

Λες και είναι το πρώτο σας Battlefield κάνετε. :P

 

Δεν έχετε μάθει από το 2005;

Κάποιος είπε ότι έχουμε και queue. Ισχύει? γιατί σε μένα όχι.

 

Σε μερικούς ναι, σε άλλους όχι.

Ίσως δεν τους έχουν κάνει update, dunno.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω παντως παιδες ψιλοκοιταω και το cod που βγαινει μεθαυριο ,γιατι αυτο δεν ξερω ποτε θα στρωσει .Σημερα επαιζα στην Shagai και οταν επεσε ο πυργος μας πεταξε ολους εξω απο τον server..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Eγω παντως παιδες ψιλοκοιταω και το cod που βγαινει μεθαυριο ,γιατι αυτο δεν ξερω ποτε θα στρωσει .Σημερα επαιζα στην Shagai και οταν επεσε ο πυργος μας πεταξε ολους εξω απο τον server..

 

To έχω δει και αυτό να γίνεται. Έπεσε συμπαίχτης και αφού κοίταξα το scoreboard και ο μισός server :P

 

Αυτό έχουμε για όσους δεν έχουν δει ακόμα, σαν απάντηση από τους devs:

http://battlelog.battlefield.com/bf4/forum/threadview/2955065217944685108/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ' τη μία λέω να το αγοράσω κι απ' την άλλη λέω όχι,χωρίς να με ενοχλούν τα κρασαρίσματα που λέτε.

Το παχνίδι θα το παίζω τέρμα low στα γραφικά,γιατί έχω την 9800GT της nvidia. Θέλω να πάρω μια πιο καλή, αλλά δεν παίζει φράγκο τώρα. Επίσης, όταν έπαιζα την beta έκανε περίπου 2 λεπτά να φορτώσει η πίστα. Έχω i5 τον 3350 και 4 GB ram. Άμα βάλω άλλη μία 4αρα ram θα φορτώνει πιο γρήγορα;

 

Δε ξέρω πως θα τρέχει το παιχνίδι  στο pc μου, γιατί στη beta δε νομίζω ότι έπαιζε καλά γι αυτό σας ρωτάω. Εσείς τι λέτε να το αγοράσω; Πάντως, αν είναι να κολλάει (στην κίνηση εννοώ και γενικά στο gameplay) έστω και λίγο δε θέλω να το πάρω και να κλαίω τα λεφτά μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...