Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

BYFA3mBCcAAMSXr.png

 

Φημες λενε οτι η φωτια ξεκινησε απο κονσολα xbox360 η οποια πρασπαθουσε απεγνωσμενα να τρεξει το παιχνιδι με 32 ατομα under beta testing...:P

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υπομονή, DICE είναι αυτή.Μόλις φτιάξει τα crashes θα χαλάσει κάτι άλλο :P

 

Αν σκεφτεις οτι το 3 μεχρι και σημερα εχει προβληματα...Ψεμματα..Συμφωνω.:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω απογοητευτεί τόσο πολύ από τα crashes και το κακό hit reg που σκέφτομαι να το πουλήσω και να πάω για το cod...

αυτο ακριβως μου ειπε ο φιλος που το πηρε εδω και 3 μερες μαζι με το premium... Κλαιει τα λεφτα του,74Ε του πηγε το μαλλι και αν σκεφτειτε οτι υπαρχουν ατομα που το πηραν απο το site 110Ε δλδ,ειναι να  κλαις κανονικα.. Συμφωνα με την πολυωρη ενασχοληση του πανω στο παιχνιδι,το θεωρει πλεων broken και unplayable,για τους εξης λογους:

-2 στα 5 παιχνιδια θα φαει crush

-Stuttering εκνευριστικο,παρολο που εχει τελευταιους καθαρους drivers απο Amd.(ισως να φταιει το HΤhreating)

-Παλι οπως στο προηγουμενο,οταν κανει ζουμ με το sniper,κατακορυφη πτωση των fps.

-3 φορες σε διαφορετικη πιστα η καθε φορα,οταν περασε ενα υψωμα ουτε 2μετρων υψος,εφαγε Killed in Action.

-Απειρα bugs κλασικα,η καθε πιστα εχει τα δικα της λες και δεν εγινε ποτε ενα τεστ πανω σε αυτες.

-2 φορες του ετυχε περιπτωση που χαλαγε γεμιστηρα στον αλλο,κανενα hitmark και βγαζει μαχαιρι,τον σκοτωνει,και μετα που 1 λεπτο ενω προχωραγε του δειχνει hitmarks στον στοχο του!! 50ms ειχε,καμια περιπτωση δικου lag να φταιει αυτο..

-3 περιπτωσεις να του κανουν μαχαιρι να παταει το F SPAM και να μην κανει ο παιχτης του τιποτα..

Οπως καταλαβαινεται εχει ξενερωσει το bottom του,παρολο που του λεω οτι θα διορθωθουν ολα αυτα. (δεν του ειπα οτι θα χαλασουν αλλα xD)

Ισχυουν αυτα πανω κατω ή ηταν καπως υπερβολικος?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τοσα χρονια αγοραζα τα call of duty και δεν αντιμετωπισα κανενα προβλημα. μια φορα ειπα να παρω το battlefield ετσι για αλλαγη και νομιζω πως πεταξα το 50αρικο. μαρεσει που εκανα και preorder για να το παιξω απο τους πρωτους!.    Crash,Crash,Crash

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά καλά έκανα και δοκίμασα την beta και ξενέρωσα για αρχή με το πόσο αργά πήγαινε (ναι οκ μπέτα ήταν). Τώρα θα έκλαιγα το 74αρικο... Το μπατλ3 το λιωσα, εδώ όμως θα περιμένω να πέσουν τα πρώτα patches.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

-2 στα 5 παιχνιδια θα φαει crush

 

Iσχυει εν μερει ,εγω πχ εχω φαει μονο 2 crushes σε ολα τα αλλα δεν αντιμετωπισα προβλημα .Δεν εχω θεμα ιδιαιτερο με το συγκεκριμενο δηλαδη για να ειμαι ειλικρινης .Ισως στο μελλον να μου παρουσιαστει ...

 

 

 

 

-Stuttering εκνευριστικο,παρολο που εχει τελευταιους καθαρους drivers απο Amd.(ισως να φταιει το HΤhreating)

 

Το stuttering υπαρχει μετα απο την πρωτη μερα που ολα ηταν smooth ,τωρα το νιωθεις σε καποιους Servers αλλοτε περισσοτερο αλλοτε λιγοτερο .Υπαρχει παντως ,δεν με ενοχλει προς το παρον γιατι δεν ειναι μεγαλο .Αρκει να πω πως σε εναν server xθες εβαλα ξανα το fraps να μετρησω γιατι ημουν σιγουρος ειχε πεσει η επιδοση και ομως παλι ετρεχα με 60avg ενω ενιωθα οτι επαιζα πιο χαμηλα .

 

 

 

-Παλι οπως στο προηγουμενο,οταν κανει ζουμ με το sniper,κατακορυφη πτωση των fps.

 

Κλασσικο bug της dice που υπηρχε απο τις πρωτες μερες στο bf3 στην περιφημη πιστα του metro μεσα στην σηραγγα οπου οταν εκανες Zoom με το sniper επεφταν τα fps.Διορθωθηκε αργοτερα.Εγω δεν το εχω παρατηρησει καθοσον δεν παιζω με sniper :P

 

 

-3 φορες σε διαφορετικη πιστα η καθε φορα,οταν περασε ενα υψωμα ουτε 2μετρων υψος,εφαγε Killed in Action.

 

Iσχυει .

 

 

 

-3 περιπτωσεις να του κανουν μαχαιρι να παταει το F SPAM και να μην κανει ο παιχτης του τιποτα..

 

Eγω μια φορα που με μαχαιρωσαν παταγα F αλλα δεν εκανε τιποτα ,νομιζω ομως οτι ισχυει μονο απο μπροστα.Σε εναν αλλο που πηγα να τον μαχαιρωσω αλλα απο πισω μου εκανε counter.Τωρα τι απο τα 2 ισχυει δεν ξερω .Γενικα αυτη την μαλακια με το animated kill επρεπε να την βγαλει η dice για μενα γιατι μπλεκεται μεσα το lag ,το ping του καθενα, εβαλε και το counter και το φορτωσε, χαλια γενικα ,μονο τους τιτλους τελους απο τα looney toons δεν εβαλε οταν μαχαιρωνεις .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά καλά έκανα και δοκίμασα την beta και ξενέρωσα για αρχή με το πόσο αργά πήγαινε (ναι οκ μπέτα ήταν). Τώρα θα έκλαιγα το 74αρικο... Το μπατλ3 το λιωσα, εδώ όμως θα περιμένω να πέσουν τα πρώτα patches.

Αυτο θα ηταν οντως το καλυτερο που μπορει να κανει καποιος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...