Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

με την 760 μου με win 8.1 64 pro ρυθμιση ολα high με το χερι και 2Χ msaa παιζω πολυ καλα και σταθερα σε 1680Χ1050 σε οτι πιστα και αν επαιξα μεχρι τωρα !! κατι dll μου μου λειπανε αρχικα και μου εβγαζε αφαλμα αποκατασταθηκαν !! και ολα ok!

απο crash μετραω μονο 1 μεχρι στιγμης !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

για το πρωτο συμφωνω απλα αυτο π ασπριζει ολη η οθονη μεχρι να σηκωθεις εχεις ξαναπεθανει.. στο 3 δεν ηταν ετσι.. ειχες πιο πολυ χρονο.. στο 2ο. κλικ κανω.. συνηθεια απο το 3 ειναι και αυτο οποτε δε παιζει να το κραταω πατημενο.. και παλι μ παιρνει τα κιτς π ειναι πεταμενα... 3-4 φορες μου το εχει κανει, απλα μια παρατηρηση δε θυμαμαι μηπως δεν ειχα σφαιρες στο οπλο(ουτε στο ρελοαδ) και για αυτο μ σηκωσε αλλο κιτ απο κατω. επισης οταν ειμαι πανω απο τα κιτς δε μου γραφει hold R to pick up

 

Τελικά κάτι που μου είπαν (δεν το δοκίμασα ακόμα), είναι πως αν κρατάς τα defibs και φορτώσουν, τότε κάνει revive με περισσότερο health.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως στο multi με έχει λιώσει στα crashes..Σχεδόν τα μισά παιχνίδια είναι crash..Είμαι με win7 fx6300 5770 σε 720p.Πολλές φορές μου κρασάρει άμα πατήσω στο deploy διπλο κλικ!!!!!Σχεδόν πάντα κρασάρει έτσι...Να δούμε αν θα σταθεροποιηθεί η κατάσταση με κανα patch...(μου κρασάρει και στο sp by the way..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα βρηκα τι με χαλαει τοσο στο παιχνιδι...Ο ρουφιανος, το minimap που δειχνει τα παντα!! Μου φαινεται οτι εχει χασει το συστατικο που εκανε το παιχνιδι να ζηταει ομαδικοτητα και χαμηλο προφιλ..Πχ στο 3 μπορουσες μονος σου να κανεις εφοδο απο πισω σε μια αντιπαλη squad ενω ταρω δε πας πουθενα, σου ριχουν απο εκατονταδες μετρα μακρυα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Refresh στη server list, παίζει μόνο με πάτημα στο apply filters?

 

Δεν παίζει να μπεις σε αναμονή/σειρά σε server? Απευθείας can't connect - full?

 

Έφαγα το 1ο κόλλημα, ίσως από GPU/driver (το μήνυμα) ίσως από το νεαρόν της ηλικίας του παιγνιδιού.

 

Στο καπάκι έβαλα sp, χωρίς πρόβλημα. Χαριτωμένο σαν tech demo, σαν υπόθεση/αίσθηση/gameplay...βράστα.

 

Θέλει δουλειάααααα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...