Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1) Αν κάνεις revive, πέτα και medkit για να πάρει ενέργεια.

2) Click το R, όχι hold.

για το πρωτο συμφωνω απλα αυτο π ασπριζει ολη η οθονη μεχρι να σηκωθεις εχεις ξαναπεθανει.. στο 3 δεν ηταν ετσι.. ειχες πιο πολυ χρονο.. στο 2ο. κλικ κανω.. συνηθεια απο το 3 ειναι και αυτο οποτε δε παιζει να το κραταω πατημενο.. και παλι μ παιρνει τα κιτς π ειναι πεταμενα... 3-4 φορες μου το εχει κανει, απλα μια παρατηρηση δε θυμαμαι μηπως δεν ειχα σφαιρες στο οπλο(ουτε στο ρελοαδ) και για αυτο μ σηκωσε αλλο κιτ απο κατω. επισης οταν ειμαι πανω απο τα κιτς δε μου γραφει hold R to pick up

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τουλαχιστον μεχρι στιγμης ολα τα revive πιανουν σε αντιθεση με το 3 που παλευες 1 ωρα στο χειρουργιο..Αυτο που με χαλαει ειναι οτι ενω εχω λιγοτερο ping σε ολους τους servers σε σχεση παλι με το 3, το lag ανα στιγμες παει συννεφο και τυχαινει να μπορω να ριξω αντιπαλο ενω αυτος ανετα! Μπορει η Dice να πηρε την αποφαση να κανει τα deaths και τα kills πιο ευκολα αλλα δεν υπολογισε οτι το netcode της ειναι για κλαμματα οπως επισης και το ping που ουτως ή αλλος υπαρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά μιλάμε φρίκη, έπαιζα 40 λεπτά παιχνίδι είχα 22 χιλιάδες πόντους και απλά μου λέει 2 λεπτά πριν τελειώσει "your connection with the server was lost" η κάτι τέτοιο. Απλά άσκηση νεύρων είναι αυτό το παιχνίδι σε αυτή τη φάση.  :-(

 

Το κερασάκι στην τουρτα, δεν πήρα τίποτα από το xp...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μεταφρασμένο λειτούργησε, απροβλημάτιστα.

 

Το ίδιο το game, για να μπορώ να το πω αυτό,  θα πρέπει να περάσουν 2-3 μήνες, θέλει πάρα πολύ γυάλισμα.

 

Είχα πει θα το καθυστερούσα, αλλά η αγάπη (Vietnam) και η κα...ψα (2) δε με άφησαν.

 

Τα λέμε κάποια βράδυα, σε κάποια μάχη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνονοματε κανε με add και οποιος αλλος θελει! Σημερα θα ειμαι μεσα!

 

Αν λες εμένα, Dekaohtoura.

 

Αν απευθυνόσουν σε άλλον, Dekaohtoura, και πάλι.

 

:-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά μιλάμε φρίκη, έπαιζα 40 λεπτά παιχνίδι είχα 22 χιλιάδες πόντους και απλά μου λέει 2 λεπτά πριν τελειώσει "your connection with the server was lost" η κάτι τέτοιο. Απλά άσκηση νεύρων είναι αυτό το παιχνίδι σε αυτή τη φάση.  :-(

 

Το κερασάκι στην τουρτα, δεν πήρα τίποτα από το xp...

Φιλε να παιζεις 40 λεπτα συνεχομενα σε αυτη τη φαση του παιχνιδιου ειναι αυτοκτονια σκετη ..Εδω καλα καλα τα xp κανεις τον σταυρο σου να στα δωσει ολα και αν μετα απο κανενα μισαωρο ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια!!

 

Λοιπον, απορια! Το ingame teamspeak πως δουλευει?? Μπορω να εχω ανεξαρτητο headset για τη συνομιλια ή ο ηχος βγαινει απο τα ηχεια μαζι με τον ηχο του παιχνιδιου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...