Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δυστυχως το παιχνιδι μεχρι ωρας ειναι για κλαμματα...Crash στο crash και δε μπορω να τελειωσω round..Τι σκατα?? 5/10 με πεταει!

 

Τα ιδια και εγω, μη σου πω 11/10  :mellow:

 

Πρεπει να περιμενουμε να περασει απο την Alpha σε Beta και μετα να αρχίζουν να το φτιάχνουν.

 

Το αστείο είναι ότι ούτε το campaign δεν μπορώ να παίξω χωρίς crash, πάω στοίχημα ότι η έκδοση του Θείου είναι πιο stable...
 
A ρε EA με τα ωραία σου! Πήρα και premium την τύχη μου  :-(
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

A ρε EA με τα ωραία σου! Πήρα και premium την τύχη μου  :-(

 

 

Τα ίδια και γω φίλε.

Απορώ όμως τι σκατά κάνουν με τις beta και δεν μπορούν να σταβρώσουν ένα αξιοπρεπές launch, όχι μόνο αυτοί, είναι γενικό το κακό.

Νταξ, το game τα λεφτά του θα τα βγάλει αλλά νισάφι πια ρε !!!

Βγάλτε το ένα μήνα μετά το @#%@#$^ και ΕΤΟΙΜΟ

Τα 'πα και ξαλάφρωσα, πάω να λογκάρω τώρα  :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε ακομα δεν δινει ολα τα xp ..Eιναι bug ,δεν δινει τα ribons .Μου εκοψε δηλαδη τωρα στο τελευταιο round 400xp και αντι για 1800 πηρα 1400 .

Και εγώ λέω μόνο σε εμένα γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

imtwnfuAPtilV.gif

anyone else?

 

Πάρα πολλοί. Τα έχει κάνει σκ@τ@ η Dice και το hit registration είναι τρισχειρότερο από αυτό του BF3. Ήδη πολλοί είναι ξενερωμένοι με το συγκεκριμένο θέμα, ανάμεσα τους κι εγώ (πάλι καλά που δεν έχω πάρει premium και αν δεν διορθωθούν κάποια σοβαρά bugs δεν πρόκεται να το αγοράσω).

 

Cheater ε? Zoυν αναμεσα μας ...

Οχι το κανει και σε μενα οταν τελειωνει το round λιγο ,ανεπαισθητο ειναι ενταξει ..

 

Δυστυχώς όπως έγραψα από πάνω δεν ειναι cheater. Αμέτρητα insta-kills μέχρι τώρα που από 100% health ξαφνικά βρίσκεσαι ξάπλα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω και μια ωρα στο origin μου γραφει slow network και δε φορτωνει τιποτα...Καμια ιδεα??

 

Το διάολό μου μέσα!!!

 

Πήρα τελικά το Ρώσικο, για το γινάτι (<30€), πέρασα το κλειδί, το είδε κανονικά και...

 

Και κάθομαι και κοιτάω μια γκρι οθόνη στο Origin σα μλκ........ς!!!

 

Πλάκα μου κάνετε, έτσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Δυστυχώς όπως έγραψα από πάνω δεν ειναι cheater. Αμέτρητα insta-kills μέχρι τώρα που από 100% health ξαφνικά βρίσκεσαι ξάπλα. 

Ναι το ειχα παρατηρησει και στην beta αυτο ,ενταξει για μενα cheat-ια ειναι στην ουσια του ...Γινεται το kill by the rules ? Οχι ..Αρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω βρηκα 2 πραγματακια π δε μ αρεσουν... 1ον) τα ρεβιβες μεχρι να γινεισ καλα περναει αρκετη ωρα με αποτελεσμα να σε εχουν ξανασκοτωσει και 2ον) αν πατησεις να κανεισ ρελοαδ κ εχει οπλο κατω το περνει με τη μια και χανεις τα κιτ σου αμεσως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

εγω βρηκα 2 πραγματακια π δε μ αρεσουν... 1ον) τα ρεβιβες μεχρι να γινεισ καλα περναει αρκετη ωρα με αποτελεσμα να σε εχουν ξανασκοτωσει και 2ον) αν πατησεις να κανεισ ρελοαδ κ εχει οπλο κατω το περνει με τη μια και χανεις τα κιτ σου αμεσως

 

1) Αν κάνεις revive, πέτα και medkit για να πάρει ενέργεια.

2) Click το R, όχι hold.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...