Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ωραια αρχισαν νωρις τα προβληματα και ανησυχουσα...Παταω να κανω join και μενει στο joining server και δεν κανει τιποτα...

 

Ακριβώς αυτό! Θα έπρεπε να ανησυχούσες αν δεν υπήρχαν τέτοια προβλήματα! Τότε κάτι πολύ στραβό θα συνέβαινε με το ίδιο το παιχνίδι :D

 

ps: παραγγελία από g2a.com, στα 41 ευρώ (μαζί και το China Rising), το κλειδί ήρθε μέσα σε 59", ήδη έχει κατεβάσει 11GB από Origin και θέλει ακόμα 2 ώρες και κάτι. Άρα αύριο πρωί για καμια πίστα στα γρήγορα και αν...

 

pps: fuck Fast2Play, πραγματικά, φωτιά και τσεκούρι. Κανένα έλεος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει εκανα μια επανεκκίνηση και επανηλθε .

Οποιος αντιμετωπιζει προβλημα με το refresh button μπορει ειτε να χρησιμοποιει το apply filter ή να βαλει τον chrome οπου δουλευει κανονικα γιατι με firefox μεχρι στιγμης δεν δουλευει σε καποιους .

Η flood zone πολυ ωραια γραφικα .

Η storm νομιζω πρεπει να ειναι η πιο βαρια ,και επισης ειναι και σκετη μπλεδουρα .

Στις εκρηξεις οπου κουνιεται το συμπαν εχω διαπιστωσει μεγαλα στιγμιαια μεν αλλα μεγαλα frame drops ,οπως επισης και στις φωτιες οταν πχ πλησιαζεις ενα ελικοπτερο που εχει καταριφθει και φλεγεται .Ενταξει το τελευταιο ισχυε εν πολλοις και στο bf3 ειδικα με τον καπνο αλλα οκ απλα το αναφερω .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Commander έπαιξα να δω πώς είναι.

Μου ξυνίζει ότι δεν μπορείς να κάνεις manual spot στο άσχετο όπως παλιά και πρέπει να στέλνεις UAVs μόνο και Infantry / Vehicle scans.

Πάντως αν είστε στας εξοχάς και σας έρθει Tomahawk από δυσμάς, τότε θα πετάτε για ανατολάς. :P

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας κρασάρει καθόλου; Εμένα συχνά μπορώ να πω.

 

εμενα μια φορα στο campaing χθες και 2 σημερα στο multi. δεν μαρεσε αυτο.

μαλιστα σημερα δεν μπορεσα να παιξω καθολου 2 στις 2 crash.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 ε σε σας crasharei το παιχνιδι?. εγω δεν καταφερα να τελειωσω ουτε ενα multiplayer match. μετα απο 5-20 λεπτα κολλαει και ο μονος τροπος ειναι να το τερματισω με ctrl-alt-del απο διαχειριση εργασιων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...