Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

χαχαχα

Δεν μου λες επειδη βγαζει 2 shortcuts ενα 32bit και ενα 64bit αλλα εγω το ανοιγω απο το φορτωνω οχι απο τα εικονιδια αλλα απο το origin ,ποιο απο τα 2 εμενα μου ανοιγει ? Και επειτα 64bit δεν ειναι το bf4 μονο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλακίες σου είπανε.Κανονικά είναι, όχι ingame.

ναι κανονικα σε συγκεκριμενες περιοχες του κοσμου και για προπαραγγελιες που γινανε νωρις.. βρηκα αρκετα θεματα στο νετ που λενε οτι δε μπορουν να τα παρουν.. εκτος αν εσυ τα πηρες κανονικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι κανονικα σε συγκεκριμενες περιοχες του κοσμου και για προπαραγγελιες που γινανε νωρις.. βρηκα αρκετα θεματα στο νετ που λενε οτι δε μπορουν να τα παρουν.. εκτος αν εσυ τα πηρες κανονικα...

 

Αφού έγραφε dogtags έπρεπε να δώσει dogtags.Ας είχε κάποια κομμάτια και αν τελίωναν να το έβγαζε.Για μένα είναι λόγος επιστροφής.Αλλά σιγά μην το πάρουν πίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω το ιδιο κανω.. δεν εχω ιδεα..!

Απο οτι διαβασα το 64bit ανοιγει οταν εχεις win7 και πανω ...Τωρα το 32 bit δεν καταλαβαινω τι συμβατοτητα εχει απο την στιγμη που ειναι 64bit το παιχνιδι ,ισως εχει θεμα με πιο παλια windows και χρησιμοποιει λιγοτερη μνημη ram σε vista πχ ?

Στην εμφανιση στοιχειων παιχνιδιου με δεξι κλικ στην εκκινηση εχει και τις 2 επιλογες χ86 χ64 .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουμε κανα discount code για g2a.com; :P

 

Από χλωμό έως αδύνατον. Τουλάχιστον όμως αυτοί στέλνουν αμέσως ενώ το Fast2Play ακόμα παίζει την πουλάρα του και έχει γελάσει ο κάθε πικραμένος στο Facebook.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει αλλος θεματα με spikes οταν παιζετε Sniper την ωρα που ζουμαρετε/ξεζουμαρετε?? Γενικα τα Spikes ηταν πολυ συχνα στο Pc φιλου οταν εβαζε MsAA x4 στο Multiplayer... 7950/i7 975/8gb win7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπάσαμε και το όριο των 30€ (προς τα κάτω), για όσους ενδιαφέρονται για μεταφρασμένο.

 

Μάλλον μέσα στο Σ/Κ, θα λυγίσω.

Αυτο δεν ειναι αγγλικό ετσι; και είναι και χωρίς το china rising η κάνω λάθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο δεν ειναι αγγλικό ετσι; και είναι και χωρίς το china rising η κάνω λάθος;

 

Ναι, Ρώσικο/Πολωνικό είναι, αλλά είναι απλό να αλλάξεις τη γλώσσα.

 

2-3 λεπτά μετά από κάθε patch.

 

Όχι, το China δεν περιλαμβάνεται.

 

Για εμένα, μετά την κοροϊδία με το Β2Κ στο 3, που ήρθε το premium και το "ξαναπλήρωσα", προτιμώ να πάρω το premium αργότερα (<25€) και να ξεμπερδεύω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από Paypal dispute, πήρα refund από το Fast2Play. Πραγματικά σας εξορκίζω να μην αγοράσετε ποτέ τίποτα από αυτό το μαγαζί. Μετανιώνω και μόνο που το πρότεινα και ζητώ ταπεινά συγγνώμη. Πάμε για άλλα τώρα, μ' αυτά και μ' αυτά χάσαμε όχι μόνο τις χαμηλότερες τιμές αλλά και το China Rising (μικρό το κακό αφού ούτως ή άλλως λογικά κάποια στιγμή θα πάρω το premium πακέτο που θα τα έχει όλα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το βαττλελογκ τον παιρνει αγρια παντως.. με δειχνει ενα λεβελ ενω στο προηγουμενο παιχνιδι πριν καμια ωρα πηρα προμοτιον για 2...μπαινω στο παιχνιδι με δειχνει 2 το βαττλελογκ 1 ομως... επεισης για τα μπονουν... πατας εσκ κ κατω δεξια τα ενεργοποιεις και τρεχει αντιστροφα ο χρονος.. αλλα δε ξερω πως τα απενεργοποιεις αν θες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...