Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

στο κανει συνεχεια αυτο? γιατι σε καποια σημεια και ειδικα οταν εχει ομιλιες και οταν δε χρειαζονται τα κυαλια δε σε αφηνει να τα χρησιμοποιησεις...

 

Ναι και απ' ότι βλέπω εδώ είναι γενικό το bug.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ναι το εκανα αυτο και παω μεσα στο βαττλελογκ εκει που λεει battlepacks και μου λεει δεν εχω κλειστα battlepacks...

Tι να σου πω,κατσε να το βαλω και εγω μπας και βγαλω ακρη ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πείτε στους Ρώσους να πάρουν χάρακα και να ξαναμετρησουν αλλά όχι τα FPS.. Θυμίζω EVGA GTX 770 1440p

 

bf4 2013-10-31 18-22-56-16.bmp

bf4 2013-10-31 18-25-15-88.bmp

bf4 2013-10-31 18-27-54-92.bmp

bf4 2013-10-31 18-31-08-14.bmp

bf4 2013-10-31 18-31-24-38.bmp

bf4 2013-10-31 18-31-57-12.bmp

 

post-227308-0-37248600-1383238265_thumb.png post-227308-0-31540700-1383238281_thumb.png

 

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από lag πως πάτε παιδιά?

Γιατί εμένα σε όποιον server και αν δοκίμασα να παίξω μου κάνει rollback κάθε τρεις και λίγο, απ' ότι κοίταξα στο chat έπεφτε κράξιμο αβέρτα άρα μάλλον είναι γενικό το κακό και όχι κάποιο θέμα με το δικό μου σύστημα.

 

Επίσης το queue μάλλον τον πίνει και αυτό, δε μου δουλεύει σε κανένα server.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως σε εμενα σε Win7 με τον παναρχαιο πλεον q6600 και την 6850 τρεχει μια χαρα με τα textures σε high και τα υπολοιπα τα περισσοτερα σε medium με HBAO σε 1920x1080. Και με 4gb ram μονο. Με ολα στα high ναι μεν τρεχει αλλα εχει stuttering και ξεμενω απο μνημη (φυσιολογικο). Θελω να πω δηλαδη οτι δεν θελει και monster μηχανημα το παιχνιδι.Με τις ρυθμισεις μου εχω σαφως καλυτερο οπτικο αποτελεσμα απο τις next-gen κονσολες με καπως λιγοτερα frames μεσο ορο (Πεφτω στα 50 που και που σε μεγαλες εκρηξεις).

Σε multi ή campaign αυτά; Έχω παρόμοια σύνθεση γι αυτό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον κυριοι,

 

Επαιξα την zavod 64αρη .Πραγματικα το παιχνιδι ειναι πιο smooth και απο το bf3 δεν το περιμενα τοσο smooth τουλαχιστον σε αυτο το map .

Aπο αυτο ομως που εμεινα ευχαριστημενος ειναι οτι τουλαχιστον σε αυτο το map εχει φυγει η μπλεδουρα ,ειναι οπως παλια με το bc2 τα γραφικα δηλαδη φωτεινα και καλοσχεδιασμενα .

Σε ολα ultra 4xMSAA ,ΗΒΑΟ χωρις το AA post 1200p :

 

2013-10-31 19:13:53 - bf4
Frames: 65163 - Time: 1059297ms - Avg: 61.515 - Min: 33 - Max: 112


ναι το εκανα αυτο και παω μεσα στο βαττλελογκ εκει που λεει battlepacks και μου λεει δεν εχω κλειστα battlepacks...

Πηγαινεις μεσα στο battlelog στο soldier και ανοιγεις οποιο battlepack θες ή και τα 3 .Εγω ανοιξα το πρωτο το οποιο μεσα σε ολα μου δινει xp boost 25% οποτε παιζω πανω απο 1 ωρα.:P


Πηγαινε δες τα στο battlelog που τα εχω κανει share ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Golmud railway

 

 

2013-10-31 19:59:03 - bf4
Frames: 33166 - Time: 482625ms - Avg: 68.720 - Min: 34 - Max: 102

 

 

Eπισης και σε αυτη δεν υπαρχει μπλεδουρα .:)


Fixed.

Eννοει πρεπει να παιξεις 1 ωρα στο ιδιο round ή σε συνεχομενα rounds ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τι στιγμή που το ενεργοποιησεις για 1 ωρα παιχνιδιου εχεις +25%xp. Είτε παίξεις σερί την ώρα αυτην είτε 2 μισάωρα ας πούμε. Επίσης η ενεργοποίηση του boost γίνεται απο το παιχνίδι. Πατώντας esc, κάτω δεξιά βρίσκεις το κουμπί για να τα χρησιμοποιήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A ok γιατι εγω τα ανοιξα και τα 3 στο battlelog και νομιζα οτι σε οποιο map και να παιξω απο εδω και στο εξης θα εχω boost ...Αν και δεν βλεπω τον λογο να πρεπει να τα ενεργοποιησω και μεσα απο το παιχνιδι σε καποιο round ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια απο τα ιδια... και μιλησα με παβλικ πριν 5 λεπτα και μου λενε οτι αυτα που σ δινουν ειναι μεσα στο παιχνιδι και οχι κανονικα.. και λιγο που εψαξα στο νετ τα δινανε σε οσους κανανε προπαραγγελιες σε συγκεκριμενες χωρες... επεισης και μενα με πεταει συνεχεια.. και στο campaign... θα δοκιμασω λιγο αργοτερα παλι

 

Μαλακίες σου είπανε.Κανονικά είναι, όχι ingame.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...