Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ανησυχω πολυ με αυτα που βλεπω στα bench. Bεβαια επειδη παιζω σε 1280χ1024 ισως και να τρεχει καλυτερα στο παιχνιδι. Γιατι αν ισχυουν τα bench η 560 ti δεν τα παει καθολου καλα σε 1920χ1080 στο συγκεκριμενο παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανησυχω πολυ με αυτα που βλεπω στα bench. Bεβαια επειδη παιζω σε 1280χ1024 ισως και να τρεχει καλυτερα στο παιχνιδι. Γιατι αν ισχυουν τα bench η 560 ti δεν τα παει καθολου καλα σε 1920χ1080 στο συγκεκριμενο παιχνιδι.

 

Εε λογικα σε low με medium θα βγαζεις 40-45 fps. Γιατι δε δοκιμαζεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Προλαβα και επαιξα μονο 2 χαρτες χωρις να θυμαμαι ονοματα..Ο ενας ηταν που η πολη εχει βουλιαξει στο νερο σα τη βενετια και ο αλλος ηταν ο μεγαλος με το φραγμα στο βαθος. Και οι δυο πολλοι καλοι και πιστευω σημερα να τους περασω ολους! 

 

Flood Zone και Lancang Dam. :)

 

Flood Zone που έπαιζα με το MX4 του engineer (για να πάω σε carbines) ήμουν στόχος. :P

Επίσης έχει φάση που είναι και αρκετά vertical, οπότε τα spots δεν ξέρεις ακριβώς που είναι.

 

Lancang Dam έχει jets, οπότε κυρίως πέταγα, αλλά είδα και από βάρκα.

 

Η Paracel Storm είναι πολύ ανοιχτή και δεν είδα μεγάλα υψώματα, οπότε αν πετάς ψηλά, καλή τύχη να σε φάνε οι από κάτω.

 

Θέλω να παίξω σαν Commander, τα C-130 τα έβγαζε ένας σαν στραγάλια, με το που το διέλυα, έβγαινε καινούργιο. :P

Επίσης δεν έχω παρατηρήσει όταν ο Commander spot-άρει κάποιον HVT (High Value Target -> τύπος με σερί 6 kills και πάνω) πώς φαίνεται στον χάρτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εε λογικα σε low με medium θα βγαζεις 40-45 fps. Γιατι δε δοκιμαζεις?

Αν παιζει μονο σε low την πεταω αμεσως την καρτα και παιρνω 780 ti την αλλη εβδομαδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια help . αντεγραψε το παιχνιδι 100% αλλα μετα οταν παει να το κανει εγκατασταση μου βγαζει μηνυμα direct setup error!. τι να κανω?

 

Ακυρο. τελικα μετα απο 3-4 φορες εφτιαξε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει μεχρι τωρα δεν με εχει ενθουσιασει ιδιαιτερα. Ενα παραξενο που συναντησα ηταν πανω στο αεροπλανοφορο και πηγα να ανεβω την σκαλα για να βρω στην γεφυρα τον Garrison ξαφνικα οπως ανεβαινα με πεταξε στην θαλασσα, σαν να πεταω ενα πραγμα :devil: :X :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...