Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επαραγγέλθη από fast2play. Έλεγα να το πάρω σε λίγες βδομάδες αλλά ο πειρασμός του τζάμπα China Rising DLC ήταν μεγάλος. Το όλον 33,17 ευρώπουλα με -5% discount (κωδικός allkey5) συν κάτι reward πόντους που είχαν ξεμείνει από προηγούμενη αγορά. Έλεγα να το πάρω από G2A αλλά κάτι τα 38 ευρώ και το ότι δεν είχαν κουπόνια... ε, έφαγαν άκυρο.

 

Σου ήρθε ο κωδικός;, γιατί και γώ το χω παραγγείλει απο cdkey site και ακόμα περιμένω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σου ήρθε ο κωδικός;, γιατί και γώ το χω παραγγείλει απο cdkey site και ακόμα περιμένω..

 

Όχι ακόμα, αλλά δεν κάνουν όλα τα cd key sites το ίδιο. Το G2A για παράδειγμα έχει αυτόματο σύστημα και σου στέλνει τον κωδικό μέσα σε 10-20 δευτερόλεπτα. Οι περισσότεροι όμως θέλουν την ώρα τους. Υπομονή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για αρχη παιζω με αυτα τα settings !! σε 1680x1050 με fx 8320 @4.5 kai nvidia 760 stok με 331.65 drivers 

κατι παραπανω προσωπικα δε μου χρειαζεται !! αλλα θα δοκιμασω αργοτερα για παραπανω αν αλλαζει κατι σε τι βαθμο !! και με τι κοστος στη κινηση !!

τα γραφικα ειναι πανεμορφα και πολυ λεπτομερη  !!θα ελεγα αν και αρχη εχω πολυ καλη κινηση και σταθεροτητα κοντα στο 60αρι με v-sync on!!

 

4svi.jpg

74vd.jpg
 

b33m.jpg
 
9hhp.jpg
 
wy6c.jpg
 
 
 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Iδια γραφικα ειναι απλα ισως εχουν σχεδιαστει πιο προσεγμενα τα maps. Bλεπεις πχ στο τριτο screenshot οτι η πιστα μοιαζει με αυτη του gulf of oman  map .H oικοδομη αριστερα το ψηλο κτιριο παιζει να το εχουν παρει αντιγραφη κιολας ...:P To foliage ιδιο ...Η μπλεδουρα αυτη λιγο εχει αλλαξει ,εχει παρει λιγο προς το μπλε...χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το animation είναι αισθητά καλύτερο πάντως, συν όλα τα καινούργια φίλτρα DOF με Bokeh κτλ. Γενικά μου φαίνεται αρκετά πιο εμφανίσιμο από το Battlefield 3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βελτιωμενα ειναι στα σημεια πιστευω τα γραφικα σε σχεση με το bf3 αλλα δε μπορεις να πεις οτι ειναι και  παρα πολυ μπροστα σε σχεση με πριν !!! πιστευω οτι το πανε λιγο λιγο τι θα δωσουν την αλλη φορα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

για αρχη παιζω με αυτα τα settings !! σε 1680x1050 με fx 8320 @4.5 kai nvidia 760 stok με 331.65 drivers 

κατι παραπανω προσωπικα δε μου χρειαζεται !! αλλα θα δοκιμασω αργοτερα για παραπανω αν αλλαζει κατι σε τι βαθμο !! και με τι κοστος στη κινηση !!

τα γραφικα ειναι πανεμορφα και πολυ λεπτομερη  !!θα ελεγα αν και αρχη εχω πολυ καλη κινηση και σταθεροτητα κοντα στο 60αρι με v-sync on!!

 

4svi.jpg

74vd.jpg
 

b33m.jpg
 
9hhp.jpg
 
wy6c.jpg
 
 

 

 

Γιατι δεν το βαζεις 1920χ1080 ??!?!?!?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι δεν το βαζεις 1920χ1080 ??!?!?!?

απορια το χεις εεε ; γιατι τη καλη μου οθονη την εχω δωσει σε φιλο για δοκιμες και ειμαι σε 22αρα 1680 Χ1050 !! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...