Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οταν εκανα την ερωτηση αυτη στο support του origin μου απαντησαν οτι ετσι ειναι, αν θελετε μπορειται να αγορασετε αυτο που σας ενδιαφερει, retail απο καταστημα. Στα καπακια εσκασε 20% εκπτωτικο κουπονακι και αφου μ'αρεσε το εκανα συστημα για καθε αγορα απο origin. Μπαινεις και λες στα ισα οτι θες εκπτωτικο κουπονι και το εχεις κατα 99%...Παλι δε φτανει τις τιμες των καταστηματων αλλα κατι ειναι και αυτο.. :)

Και παλι δεν καταλαβαινω την λογικη να πληρωσει καποιος 8ευρο παραπανω(και με κουπονι μαζι και Digital) απο το να το παρει απο καταστημα και με cd και να το παρει απο Origin, αλλα τελος παντων οτι νομιζει ο καθενας :D .

(πχ ειχα πετυχει στο Diablo 3 ατομα στο forum ενω τους δειχναμε οτι κοστιζει 42ευρο απο καταστημα και 60ευρο απο Online store της Blizzard να το αγοραζανε το παιχνιδι τελικα 60ευρο απο το online store :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και παλι δεν καταλαβαινω την λογικη να πληρωσει καποιος 8ευρο παραπανω(και με κουπονι μαζι και Digital) απο το να το παρει απο καταστημα και με cd και να το παρει απο Origin, αλλα τελος παντων οτι νομιζει ο καθενας :D .

(πχ ειχα πετυχει στο Diablo 3 ατομα στο forum ενω τους δειχναμε οτι κοστιζει 42ευρο απο καταστημα και 60ευρο απο Online store της Blizzard να το αγοραζανε το παιχνιδι τελικα 60ευρο απο το online store :P )

 

Ειναι αναλογα τη περιπτωση...Εγω πχ δεν εχω κοντα μεγαλο καταστημα οποτε τα 5ευρω θα τα εδινα για μεταφορικα...+η αναμονη με τσιγαρα και καφεδες..:P

 

Το ξεκινησα και εγω πριν λιγο και δε με ξαφνιαζει το γεγονος οτι εδω και μιση ωρα δε ξερω για ποιο λογο παιζω...Στρατιωτες βλεπω παντου και οπλα...Αλλα γιατι???:P :P

 

Τα γραφικα σαφως βελτιωμενα, ο ηχος απο την αλλη καθολου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το fast2play.com είναι έμπιστο site?Γιατί είδα ότι δέχεται και paysafe, καθώς δεν θέλω να δώσω την πιστωτική μου (είναι και χρεωμένη..!)

 

Ναι, είναι γνωστό site.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-battlefield-4-next-gen-vs-pc-face-off-preview

 

συκριση pc με next gen εκδοση. Οπως το περιμεναμε το pc δειχνει και τρεχει καλυτερα και απο το ps4 και απο το one

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαραγγέλθη από fast2play. Έλεγα να το πάρω σε λίγες βδομάδες αλλά ο πειρασμός του τζάμπα China Rising DLC ήταν μεγάλος. Το όλον 33,17 ευρώπουλα με -5% discount (κωδικός allkey5) συν κάτι reward πόντους που είχαν ξεμείνει από προηγούμενη αγορά. Έλεγα να το πάρω από G2A αλλά κάτι τα 38 ευρώ και το ότι δεν είχαν κουπόνια... ε, έφαγαν άκυρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πάντως αυτή τη φορά, 8+ παίρνει, όχι 9-10.

Πολλοί λένε ότι ενώ το BF4 campaign είναι καλύτερο του 3 (φίλος στο Battlelog μου είπε

"Of the SP? It's alright. Better than BF3 but then so is a pile of Poo. Still some silly scripted things but better. Probably be worth playing if you're bored.").

 

Είδα και τις JDAM σε βίντεο και φαίνονται ολίγον περίεργες, δεν είναι manual free dive-bomb όπως παλιά. :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...