Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε σεις...

 

Λυπηθείτε μας λίγο...δουλεύουμε που δουλεύουμε τέτοια ώρα (για μέρα δε συζητάω καν), έχουμε πει να περιμένουμε λίγο, να πέσει κάτω από τα 30€, για το γμτ και μόνο!

 

Μη μας λέτε πόσο καλό είναι, πόσο ωραία πάει, τί ωραία που φαίνεται...

 

Αντε.... :cry: :cry: :cry:  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι αρκετά πιο ανοιχτό και δεν σου κρατάει το χέρι όπως έκανε το Battlefield 3. Μέχρι στιγμής έχει ωραία τοπια και set pieces. Επίσης πληροφοριακά, οι drivers βελτίωσαν την ήδη καλή απόδοση της 7970 μου στο παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεχρι στιγμης παει αερα και τα γραφικα τελεια.πανω απο 80fps παντα και μερικες φορες πεφτει στα 60 και μια φορα επεσε στα 45.ολα αυτα ultra settings με x2 msaa.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει στα Medium στο pc μου με χωρίς msaa... Πρέπει κάποια στιγμή να κάνω αναβάθμιση στο Pc για να δω τις γραφικάρες που βλέπω στην προηγούμενη σελίδα του θέματος... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαν του online δεν είμαι, αλλά από το λίγο που έπαιξα τη beta μετά από αρκετούς μήνες arma, ένιωσα σα να έχω πάρει ecstasy. Όλα στα fast forward, ασταμάτητο τρέξιμο, άπειρα ammo, ίχνος ρεαλισμού πουθενά. Θα το τιμήσω το campaign, πάντως, ως εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει στα Medium στο pc μου με χωρίς msaa... Πρέπει κάποια στιγμή να κάνω αναβάθμιση στο Pc για να δω τις γραφικάρες που βλέπω στην προηγούμενη σελίδα του θέματος... :P

Στα 1080p ή σε χαμηλότερη ανάλυση?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγήκε απο "αλλαγή γεμιστήρα".

1080p. FPS 26-57 (57 σε κλειστούς χώρους) μέχρι στιγμής. Δεν έχω παράπονο μπορώ να πω...

Nice! Thx! :)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...