Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Όχι, από τώρα. :P
(Το πρωί δεν είχε, αλλά τώρα βγήκε η επιλογή για preload)

 

Δεν το πήγαν 24 τελικά, αλλά μερικές μέρες (πάλι καλά).

Οπότε ξέρετε αύριο, γινόμαστε όλοι κάτοικοι ανατολικής Ασίας. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όχι, από τώρα. :P

(Το πρωί δεν είχε, αλλά τώρα βγήκε η επιλογή για preload)

 

Δεν το πήγαν 24 τελικά, αλλά μερικές μέρες (πάλι καλά).

Οπότε ξέρετε αύριο, γινόμαστε όλοι κάτοικοι ανατολικής Ασίας. :P

 

 

Τελικα το παιχνιδι θα τρεξει απο σημερα γιατι δε καταλαβα χριστο και ειμαι πολυ ανεβασμενος με αυτα που διαβαζω! Να τρεξω στο origin??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα εχει τη τελευταια εκδοση στο cd η θα εχουν κανει κανα update που θα ειναι κανα giga και θα πρεπει να το κατεβασεις?

Kαι παλι που κολλαει με αυτο που ειπες ? Αυτοι που θα το κατεβασουν δεν θα κατεβασουν και το Update μαζι ? Ο λογος που θελεις να το κατεβασεις δεν εχω καταλαβει ακομα ποιος ειναι ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι γιατι φανταζομαι οτι οποιος το κατεβασει απο τωρα θα εχει και αυτο το update μεσα.... ενω αν εγκαταστησεις το cd θα πρεπει να κατεβασεις το update μετα.. και επειδη δεν εχω και πολυ γρηγορη συνδεση θα με βολευε να το εχω ηδη εγκατεστημενο και ετοιμο...(απλα να βαλω το key και να παιξω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ενταξει η ουσια που λες ειναι καποιος που θα το κατεβασει θα το παιξει τοσο χρονο πιο γρηγορο οσο θα κανει σε σενα να κατεβει το Update ..Πολυ κακο για το τιποτα Sot...Eγω παντα θεωρουσα μανουρα να κατεβαζεις ολοκληρο game και συγχρονως να μην το εχω σε κουτι .Ασε που το update θα το κατεβασεις σε 10 λεπτα ,σιγα ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι και εγω το θεωρω μανουρα.. αλλα για παραδειγμα τωρα που εκανα φορματ το βφ3 το κατεβασα απο την αρχη δε το εγκατεστησα πρωτα απο το cd και μετα τα update... και εγω ηπερ του κουτιου ειμαι ειδικα τωρα που ειναι ιδιες τιμες με τη digital.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...