Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν το πηρες χαμπαρι στην beta οτι κολυμπαγες κατω απο το νερο ? Ζ το μαγικο κουμπι :P

Το ότι μπαίνει στο κτίριο μου έκανε εντύπωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά στο σύστημα της υπογραφής θα παίζει? Το BF3 έπαιζε με αρκετά settings στα medium.

Ισως χρειαστει να κανεις μια αναβαθμιση σε ram και gpu θα ελεγα οχι μονο για το BF αλλα γενικα(COD πχ minimum 6gb ram,BF4 8gb αν εισαι σε 64bit windows).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι προλαβαν να κανουν Stream το BF4 προλαβαν.

''' As Battlefield 4 is out of Beta, the retail version is not allowed for broadcasting until Oct 29 at 12:00am EST. Please stop broadcasting BF 4 immediately. We must start closing channels shortly.  Απο Twitch το παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά στο σύστημα της υπογραφής θα παίζει? Το BF3 έπαιζε με αρκετά settings στα medium.

Μονο σε low θα σου παιζει. Για max setings θελει 8 gb ram και gtx 660 ti  συμφωνα με τις επισημες απαιτησεις του παιχνιδιου και εννοειται εναν πιο ισχυρο επεξεργαστη απο τον Q6600. Αρα πρεπει να αλλαξεις ολο το pc σου αν θελεις να το παιξεις με max settings.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσιι χΔ μεγαλο δωρο παντως μου εφερε!ελπιζω αυτην την βδομαδα να μου φερει και το ac4 μαζι με την κορδελα :)

 

Ναι ρε φίλε πες τα. Αυτό το παιχνίδι είναι που περιμένουμε, τι BF4 και αηδίες :P

 

(καλά, μην αγριεύετε, θα τα κατεβάσουμε και τα δύο!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...