Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό είναι κάτι που γίνεται εδώ και καιρό από το Origin. Και το BF3 και το FIFA 14, αν είχες κάνει preorder, τα κατέβαζες νωρίτερα. Στο FIFA ήταν διαθέσιμο μια εβδομάδα νωρίτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τιποτα,κουτακι απο το πλαισιο οταν βγει ομορφα και ωραια ...Εγω θελω και το κουτι του .Σιγα μην κατεβαζω τωρα ολοκληρο game για να παιξω 2-3 ωρες πιο γρηγορα .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αυτό είναι κάτι που γίνεται εδώ και καιρό από το Origin. Και το BF3 και το FIFA 14, αν είχες κάνει preorder, τα κατέβαζες νωρίτερα. Στο FIFA ήταν διαθέσιμο μια εβδομάδα νωρίτερα.

 

Βρε ναι, πώς παίζαμε BF3/DS3 πιο νωρίς; :P

Αλλά με το preload 24 ώρες πριν και όχι πριν μια βδομάδα, πρέπει να κάτσουμε ώρα μέσα και όχι "I'm now living in a different country -> Activate -> back to Greece". :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια να ρωτησω κατι κ εγω το 3 δεν παιζει στο Ps3 διπλο δηλαδη να χωριζεται η οθονη στα δυοι η στα 4ρα αναλογος τους παιχτες ,στο 4 θα το εχει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτι να ναι ... το παιχνιδι βγαινει διαφορετικο δηλαδη στο pc κ στο ps3 οσον αφορα διπλο ? εχω κ Pc ,οποιοος ξεει ας γραψει .

μαλλον για σενα παει το οτι ναναι..ζητας στο section του pc..να σου απαντησουν κατι για το ps3..

dafuqq? :P

τα παιχνιδια βγαινουν ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ως τον τροπο λειτουργιας-εκτελεσης σε καθε πλατφορμα και pc..αν ηταν ετσι θα περναμε τα cd του ps3/xbox360 και θα τα βαζαμε στο pc..LOLLL

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατσε ευχουλη οτι να ναι εισαι κ εσυ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΕΧΩ KAI PC ΟΠΩΣ ΠΟΛΛΟΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΣΤΟ PC ΘΑ ΕΧΕΙ ΔΙΠΛΟ ΞΕΡΕΙΣ ΕΞΥΠΝΟΥΛΗ ΕΥΧΟΥΛΗ?

 Τι βλακειες λες δηλαδη αν βγει με διπλο στο pc στο ps3 δεν θα εχει ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ ΛΕΣ?

 Δεν σου ειπα να αναλυσεις το πως φτιαχνοντε κ φυσικα φτιαχνοντε διαφορετικα σε αυτο το θεμα .

 

Καποιος που να μην το παιζει εξυπνος ξερει αν στο pc θα εχει διπλο ας απαντησει πολλοι εξυπνοι εχουν μαζευτει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και σου ξαναλεω πως εσυ εισαι οτι ναναι..

γτ το οτι στο pc εχει για 2πλο που χωριζει την οθονη δεν ειναι αναγκη να το εχει και το ps οπως και το αντριστροφο..

σαν να μου λες δλδ οτι αφου στο pc εχω να ρυθμισω τα γραφικα κτλπ κτλπ ε τοτε θα μπορω και στις κονσολες..

ξανα Loooll

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει διπλό με αυτή την έννοια στο Battlefield.

και οχι μονο αυτο..ρωταει για μια κονσολα που δεν εχει κυκλοφορησει καν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μισο ευχουλη... δηλαδη στο bf3 υπηρχε διπλο στο Pc κ οχι στο ps3 η θα υπαρχει στο bf4 ?Αν υπαρχει στο bf3 για pc σε ποια επιλογη παω κ τι κανω για να χωριστει η οθονη στα δυο?

 

Alejandro τι εννοεις ,τελικα χωριζεται στα δυο να παιξουν δυο ατομα ταυτοχρονα για pc ?


 εχω γραψει 3 ποστ πριν ότι έχω και pc

 

Στο PC  χωρίζεται η οθόνη στα 2 ναι ή όχι και σε ποιο BF;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν καταλαβαινεις..και θα το ξαναπω...ρωτας σε λαθος section..ΡΩΤΑΣ 1ΟΝ ΣΕ ΛΑΘΟς ΤΟΠΙΚ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ ΣΕ ΚΟΝΣΟΛΑ ΚΑΙ 2ΟΝ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ ΣΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ     Δ Ε Ν     ΕΧΕΙ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ..

αν δεν το καταλαβες ουτε τωρα μιλα σε καποιον mod/admin

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πραγματικα ευχουλη ανεφερα εγω πιο πανω ps4? τι φταιω εγω αν σε ενα τοπικ που αφορα το bf4 εσενα σε επιασε για το 4 κ στο ξαναλεω μια απλη ερωτηση .

 

Έχω και PC παίζει διπλό αν είναι να το πάρω εκεί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...