Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποιος ασχολειται με single player στο bf..

 

Ακριβως! Στο 3 μονο τη πρωτη πιστα ετρεξα για να δω τα γραφικα. Δεν ειναι οτι ειναι ειναι κακο αλλα το multiplayer σε τραβαει σε αυτο τον τιτλο...

 

Btw, στο 4 θα εχει coop??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Ποιος ασχολειται με single player στο bf..

 

Εγώ έπαιξα του BF3.. Είχε ωραία ατμόσφαιρα στο Thunder Run και στο Going Hunting αν και έλεγχε το ΑΙ το jet και δεν είχε σχέση με του Online. :P

 

Btw, στο 4 θα εχει coop??

 

Νope.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι μονο αυτο ,το επισκιαζουν πολυ τα campaigns των cod.


Εγώ έπαιξα του BF3.. Είχε ωραία ατμόσφαιρα στο Thunder Run και στο Going Hunting αν και έλεγχε το ΑΙ το jet και δεν είχε σχέση με του Online. :P

 

 

Νope.

Εγω επαιξα τις  co-ops αποστολες ολες αλλα και αυτες επειδη ξεκλειδωναν οπλα ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι μονο αυτο ,το επισκιαζουν πολυ τα campaigns των cod.

Εγω επαιξα τις  co-ops αποστολες ολες αλλα και αυτες επειδη ξεκλειδωναν οπλα ..

 

Γενικα ισχυει οτι Cod SP>BF SP..Αλλα γενικα τα Bf δεν ειχαν ποτε καλο στορυ. Οπως εχει υποθει και πολυ σωστα μαλιστα, στο Battlefield ειναι μαζεμενα ολα τα καλουδια που προσφερει η Frostbite...Πιο πολυ θα σε φτιαξει το τοπιο με τον ηλιο να σκαει αποτομα πισω απο μια βουνοπλαγια παρα το ρηχο και χωρις αρμονια story του.

 

Ξενερωσα με το coop. Ηταν ωραια προσθηκη στο 3 και πολυ ομορφος τροπος να μπεις στο κλιμα του bf παιζοντας με καποιον γνωστο σε hard. \

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα ισχυει οτι Cod SP>BF SP..Αλλα γενικα τα Bf δεν ειχαν ποτε καλο στορυ. Οπως εχει υποθει και πολυ σωστα μαλιστα, στο Battlefield ειναι μαζεμενα ολα τα καλουδια που προσφερει η Frostbite...Πιο πολυ θα σε φτιαξει το τοπιο με τον ηλιο να σκαει αποτομα πισω απο μια βουνοπλαγια παρα το ρηχο και χωρις αρμονια story του.

 

 

 

 

Συμφωνω απολυτα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω συμφωνω με αυτο που ειπε ο Νοιse ..Oταν παρεις το bf το βαζεις δεν μπορεις να παιξεις το single player και να ξερεις εκεινη την στιγμη οτι στα maps γινεται της πουτανας ,αισθανεσαι απομονωμενος ..χαχα

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσα ατομα δεν εχουν να διαθεσουν λευτα για ονλινε πανε σε sp..

και ναι μαρεσει να παιζω το sp σε τετοια gamez,οταν πεσει η τυχει προσφορα και για το ονλινε κομματι του θα το παρω

οπως εκανα και με το bf3 μεσω του steam bundle

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

To campaign πάλι για single (pun intended) play θα πάει σίγουρα, εκτός αν έχει πάλι αποστολή με αεροπλάνο, οπότε θα παίζω κι εκεί για τον χαβαλέ.

 

Τα υπόλοιπα θα τα πούμε online. ;)

 

7VykBJk.jpg

 

KiVPTXJ.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εγώ θα προτιμούσα μερικές μέρες πριν όπως παλιότερα.

Όχι τίποτα, αλλά αν πάει 24 ώρες πριν από το launch κάθε περιοχής, τότε θα πρέπει εδώ να γίνουμε κάτοικοι Ινδονησίας στις 28. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...