Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Nαι το ξερω αυτο ,οι 680 ομως τα 1200 τα εχουν αν οχι σε ολες στις περισσοτερες περιπτωσεις   ,πρεπει να εισαι λιγο γκαντεμης δηλαδη για να πεσεις σε μαπα κομματι .Αν εχεις διαβασει σε ξενα forums θα γνωριζεις .Οι vapor  δεν νομιζω να χρειαζονται συστασεις :) Θα δουμε ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πρώτη εντύπωση ήταν ως εξής:

 

1. Ως BF3 permium user είχα κατεβάσει το BF4 beta από day 1. Δεν το είχα δοκιμάσει ποτέ.

2. Πριν λίγα λεπτά το βάζω να φορτώσει για πρώτη φορά..

3. Κάνει περίπου 10 (δέκα) λεπτά να μπει στο παιχνίδι, είχε σκαλώσει στην οθόνη "Loading". Στο ενδιάμεσο πρόλαβα να διαβάσω 3 thread στο επίσημο forum του παιχνιδιού σχετικά με το πρόβλημα αυτό.

4. Τελικά φιλοτιμήθηκε να φορτώσει από μόνο του.

5. Σκαλίζω λίγο τις ρυθμίσεις και βάζω τα πάντα στο High (εκτός από ΑΑ), γενικά έπαιζε καλά.

6. Παίζω 5 λεπτά, quit και εις άλλα με υγεία.

7. Ρώσικη έκδοση των 15 ευρώ δεν υπάρχει φέτος.

8.. Βάζω NBA 2k14.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταφερα και επαιξα επιτελους με τη  7950  στα Win8 ομως.. Ολα μια χαρα. Εφοσον καταφερα και μπηκα μια φορα μετα δεν ειχα κανενα προβλημα .

 

Οποτε μπαινω σε 64αρα πιστα για 10λεπο run κανονικου παιχνιδιου,και βγαζω Μin:32 Avg: 46.9 με τον επεξεργαστη στοκ. Λεω not bad,και μετα μπηκα στην ιδια πιστα με oc την καρτα στα 1135/1575. Min:39 Avg:61 ! Βλεπω ιστορικο στο cpu usage 100% συνεχεια,κανω ιδιο run με cpu στα 4.8Ghz κα oc την καρτα παλι 61fps ,θα μου πειτε λογικο αλλα anyway. Μενει να δουμε το fina game λοιπον..

Πολύ καλά εγώ με την GTX680 στα 1084 base & 1150MHz boost με 1550MHz μνήμες έχω 59fps με τον i5 [email protected]

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κλοκαρονται ολες οι καρτες το ιδιο..μιλας στον παλιο της σειρας 7χχχ :P. Κανε εκει τα μαγικα σου και περιμενω αποτελεσματα. :>

 

Πολύ καλά εγώ με την GTX680 στα 1084 base & 1150MHz boost με 1550MHz μνήμες έχω 59fps με τον i5 [email protected]

 

Με την 680 στα 1228 mghz σε Ultra,Post High,HBAO και στα 1200p βγαζω 57,745fps avg  σε 64αρη map. Στις ιδιες ρυθμισεις αλλα σε 1080p βγαζω 62,011 avg.

Τωρα stock με την 680 σε 64αρη στα 1200p με τις ιδιες παντα ρυθμισεις βγαζω 51,309 avg.

6-7 fps δεν σου ειπα Prospector χθες ? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πρώτη εντύπωση ήταν ως εξής:

 

1. Ως BF3 permium user είχα κατεβάσει το BF4 beta από day 1. Δεν το είχα δοκιμάσει ποτέ.

2. Πριν λίγα λεπτά το βάζω να φορτώσει για πρώτη φορά..

3. Κάνει περίπου 10 (δέκα) λεπτά να μπει στο παιχνίδι, είχε σκαλώσει στην οθόνη "Loading". Στο ενδιάμεσο πρόλαβα να διαβάσω 3 thread στο επίσημο forum του παιχνιδιού σχετικά με το πρόβλημα αυτό.

4. Τελικά φιλοτιμήθηκε να φορτώσει από μόνο του.

5. Σκαλίζω λίγο τις ρυθμίσεις και βάζω τα πάντα στο High (εκτός από ΑΑ), γενικά έπαιζε καλά.

6. Παίζω 5 λεπτά, quit και εις άλλα με υγεία.

7. Ρώσικη έκδοση των 15 ευρώ δεν υπάρχει φέτος.

8.. Βάζω NBA 2k14.

 

Ακριβώς την ίδια εμπειρία είχα και εγώ. με μία διαφορά 

..

5. Το έβαλα στο ultra και γενικά δεν έπαιζε smooth. Το εβαλα στο high αλλα κ εκει τζίφος... με amd 8120fx και 7950@880

 

Η εντυπωση που μου εδωσε ειναι οτι τα γραφικα ειναι σχεδον ιδια, το gameplay ιδιο, πιστες λιγο καλυτερες σε detail και καταστροφη ... δεν νομιζω να τα σκασω για το game σε φουλ τιμη.

Το θετικο ειναι οτι αυτα τα τεραστια medkit boxes τωρα εχουν ενα νορμαλ μικρο μεγεθος!  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΔΥΣΤΥΧΩΣ mad.gif

 

http://www.youtube.com/watch?v=P2wEBUH-pTQ

 

Tώρα που τέλειωσε η beta τα βλέπετε; :P

Τσεκάραμε τον πρώτο (νομίζω) στην Γερμανία και την παρέα του και οι 3/4 είχαν 6-9 k/d, accuracy 60% με όλα τα όπλα, κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν υπάρχει admin στον server έχει καλώς αλλιώς θα πάει το μπινελίκι σύννεφο.................argue.gif
Το θέμα όμως είναι ότι πιάνεται ένας στους δέκα. Οι υπόλοιποι απλά μ@μ@νε το παιχνίδι.

Πάντως μαζί με την οικονομία των games ανθεί και η παραοικονομία των hacks.Εκατομμύρια γιούρια και προπάντων ΑΦΟΡΟΛΟΓΗΤΑ !
Τελικά έχουν δίκιο αυτοί που υποστηρίζουν ότι τα hacks βγαίνουν πριν από τα games. ;)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δυστυχώς, έτσι γίνεται.

Το Punkbuster εκτός του να μας κάνει προβλήματα στους κανονικούς users, είναι άχρηστο για να πιάνει τους hackers.

Όταν βγει νέα έκδοση του hack, την βάζουν και μόνο τα (πολύ; ) παλιά πιάνει.

 

Εδώ (ναι, θα ξαναναφέρω) είχαμε τον φοβερό "Δεν έχω hack ζηλιάρηδες! Α, τώρα που με πιάσατε σε βίντεο έχω τα αρχίδια και το παραδέχομαι και μην με τιμωρήσετε πολύ" έλληνα παίχτη που δεν τον έπιανε το Wire της ESL που θεωρείται πολύ πιο καλό στο να τα βρίσκει.

 

Και αν μπορεί ο μέσος κουτοπόνηρος να τα βάλει, ε, τα βάζουν πολλοί και μας τα κάνουν ΝΑ! με το συμπάθειο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς, έτσι γίνεται.

Το Punkbuster εκτός του να μας κάνει προβλήματα στους κανονικούς users, είναι άχρηστο για να πιάνει τους hackers.

Όταν βγει νέα έκδοση του hack, την βάζουν και μόνο τα (πολύ; ) παλιά πιάνει.

 

Εδώ (ναι, θα ξαναναφέρω) είχαμε τον φοβερό "Δεν έχω hack ζηλιάρηδες! Α, τώρα που με πιάσατε σε βίντεο έχω τα αρχίδια και το παραδέχομαι και μην με τιμωρήσετε πολύ" έλληνα παίχτη που δεν τον έπιανε το Wire της ESL που θεωρείται πολύ πιο καλό στο να τα βρίσκει.

 

Και αν μπορεί ο μέσος κουτοπόνηρος να τα βάλει, ε, τα βάζουν πολλοί και μας τα κάνουν ΝΑ! με το συμπάθειο...

 

Έλα μωρέ τώρα, ο άνθρωπος είχε το ίδιο username στο BF και στο cheatosite και αμέσως να τον πούμε κουτοπόνηρο..! Ούτε τη φωτογραφία του δεν είχε βάλει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...