Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάντως ίσως στραφώ σε CoD, το BF δεν..δεν..

 

 

Σε COD δύσκολα αλλά στο Titanfall άνετα θα έλεγα...

Και εγω για 1 απο αυτα τα 2 με βλεπω δυστηχως. Θα περιμενω βεβαια να βγουν ολα τα παιχνιδια στην αγορα να δω και πως θα ειναι και το τελικο παιχνιδι.Οχι pre order παντως αυτο ειναι σιγουρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταφερα και επαιξα επιτελους με τη  7950  στα Win8 ομως.. Ολα μια χαρα. Εφοσον καταφερα και μπηκα μια φορα μετα δεν ειχα κανενα προβλημα .

 

Οποτε μπαινω σε 64αρα πιστα για 10λεπο run κανονικου παιχνιδιου,και βγαζω Μin:32 Avg: 46.9 με τον επεξεργαστη στοκ. Λεω not bad,και μετα μπηκα στην ιδια πιστα με oc την καρτα στα 1135/1575. Min:39 Avg:61 ! Βλεπω ιστορικο στο cpu usage 100% συνεχεια,κανω ιδιο run με cpu στα 4.8Ghz κα oc την καρτα παλι 61fps ,θα μου πειτε λογικο αλλα anyway. Μενει να δουμε το fina game λοιπον..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι βρίσκω σέρβερ με 43 άτομα μεσα και οταν μπαίνω ειναι 10... Να μην μιλησω για το πόση ώρα θέλει για να με βάλει μέσα...

 

Sent from my MT11i using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω μια χαρα το βλεπω παντως με την 7970 ghz ,με ολα ultra-HBAO-post high  σημερα επιασα σε 64αρη 60,4 fps avg και ο 3770κ stock.Που να κλοκαρω cpu και gpu. Drivers 13.11 beta .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω μια χαρα το βλεπω παντως με την 7970 ghz ,με ολα ultra-HBAO-post high  σημερα επιασα σε 64αρη 60,4 fps avg και ο 3770κ stock.Που να κλοκαρω cpu και gpu. Drivers 13.11 beta .

Αμα κλοκαρεις cpu δεν θα αλλαξει κατι μην ανησυχεις :P αμα κανεις την gpu κανα 3αρι fps ισως το κερδισεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα κλοκαρεις cpu δεν θα αλλαξει κατι μην ανησυχεις :P αμα κανεις την gpu κανα 3αρι fps ισως το κερδισεις.

Το επιβεβαιωνω και εγω με το συστημα της υπογραφης αυτο για την Cpu  :P .Δεν ξερω βεβαια στο τελικο παιχνιδι και με drivers αργοτερα αν θα υπαρξουν διαφορες ελαχιστες ή καπως σημαντικες σε αυτο(πχ Hyper Threading)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα κλοκαρεις cpu δεν θα αλλαξει κατι μην ανησυχεις :P αμα κανεις την gpu κανα 3αρι fps ισως το κερδισεις.

Καλα την cpu θα την ανεβαζα αν ηταν να δωσω και στην gpu οc αλλιως δεν εχει νοημα ,μονη της η cpu τριχες δινει πιο πολυ δινει να ανεβασεις μνημες πιστεψε με .

Παντως στα 1200+ δεν νομιζω θα δωσει μονο 3 fps επετρεψε μου να πιστευω .Κανα 7αρι πιστευω ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε ξερω εγω εχω ψιλοψηθει να το παρω αλλα θα δω...θα παιξει σιγουρα αναμεσα σε αυτο και στο watch dogs... οσο για το cod και εγω για multi δε ξαναγυριζω οσο για το τιτανφαλλ ειναι πιο εξωπραγματικο σα παιχνιδι(με αυτες τις στολες κλπ) οποτε δε το συγκρινω με το bf4..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα την cpu θα την ανεβαζα αν ηταν να δωσω και στην gpu οc αλλιως δεν εχει νοημα ,μονη της η cpu τριχες δινει πιο πολυ δινει να ανεβασεις μνημες πιστεψε με .

Παντως στα 1200+ δεν νομιζω θα δωσει μονο 3 fps επετρεψε μου να πιστευω .Κανα 7αρι πιστευω ..

Εχεις κομματι που πηγαινει πανω απο 1200?? Ποσο ειναι το στοκ κορ κλοκ σου? Καλα αμα πας και πανω απο 1200 ισως δεις κανα 5αρι διαφορα. :P. Περιμενω να με βγαλεις λαθος. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις κομματι που πηγαινει πανω απο 1200?? Ποσο ειναι το στοκ κορ κλοκ σου? Καλα αμα πας και πανω απο 1200 ισως δεις κανα 5αρι διαφορα. :P. Περιμενω να με βγαλεις λαθος. :)

Eδω ρε prospector με την 680 πηγαινω 1228mghz  της palit χαχαχα ..Εσυ τι λες θα κανω με την vapor ? Tι νομιζες μονο οι 7950 κλοκαρονται ? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...