Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σαν να λέμε "με την παράδοση της DICE είναι περίπου βέβαιο ότι τα περισσότερα από αυτά θα τα δούμε και στο release". Όπως είναι και βέβαιο πως θα διορθωθούν στην πορεία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επεσε μια 7950 στα χερια μου και ειχα μιαμιση ωρσ μεχρι να παω δουλεια.. ε μιαμιση ωρα ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΤΟΝ ΚΑΡΚΙΝΟ..Δεν ξερω τι σκαλωματα τρωει,αλλα εκανε συνεχεια infinite loading ,και μια δυο φορες που καταφερα και μπηκα δεν δουλευε το Deploy!!! Φανταστειτε τα νευρα μου... Τι full update τα παντα,punkbuster,τελευταιοι drivers,delete τα settings,ποτε δεν μπηκε σωστα !! Απειρο loading σε ssd ,αν ειναι δυνατον δλδ... Εχετε καμια αλλη ιδεα που δεν εχω δοκιμασει??  Θα δω με τους προηγουμενους drivers ,μπας και...

 

Ως κάτοχος 7950:

 

Απεγκατάσταση οδηγών από τον πίνακα ελέγχου (no reboot yet) ->διαχείριση συσκευών/απεγκατάσταση κάρτας (no reboot yet, internet=off) -> Driver Sweeper 3.2 (as admin) (personal favorite) -> Reboot/Safe Mode/Driver Sweeper (as admin) -> Reboot/Win/13.10b2 (Με τους 13.11 είχα θέματα, τελικά) ->Reboot (όλα defautl@CCC)/ ότι OC@MSI AB/Trixx/whatever θέλεις ->Reboot/Enjoy

 

Για το no deploy που αναφέρεται παραπάνω: Esc->Return κι όλα καλά.

Σαν να λέμε "με την παράδοση της DICE είναι περίπου βέβαιο ότι τα περισσότερα από αυτά θα τα δούμε και στο release". Όπως είναι και βέβαιο πως θα διορθωθούν στην πορεία.

 Κάτι ξέρεις εσύ...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επεσε μια 7950 στα χερια μου και ειχα μιαμιση ωρσ μεχρι να παω δουλεια.. ε μιαμιση ωρα ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΤΟΝ ΚΑΡΚΙΝΟ..Δεν ξερω τι σκαλωματα τρωει,αλλα εκανε συνεχεια infinite loading ,και μια δυο φορες που καταφερα και μπηκα δεν δουλευε το Deploy!!! Φανταστειτε τα νευρα μου... Τι full update τα παντα,punkbuster,τελευταιοι drivers,delete τα settings,ποτε δεν μπηκε σωστα !! Απειρο loading σε ssd ,αν ειναι δυνατον δλδ... Εχετε καμια αλλη ιδεα που δεν εχω δοκιμασει??  Θα δω με τους προηγουμενους drivers ,μπας και...

 

Κλαίω!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο FX 6300 πως θα τα παει με το παιχνιδι?? Θελει ενα φιλος να κανει αναβαθμιση απο core 2 duo και θα χρησιμοποιησει για αρχη 650ti boost και 8gb ram.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο FX 6300 πως θα τα παει με το παιχνιδι?? Θελει ενα φιλος να κανει αναβαθμιση απο core 2 duo και θα χρησιμοποιησει για αρχη 650ti boost και 8gb ram.

γνωμη μου μια χαρα....εγω με q6600 (overclocked) και παιζω 30-40 fps με high (για high και κατω θα παει στα 1080)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξανακατέβασε το ορέ ούτε ένα τσαφ δεν έχω φάει εγώ από το Game.. 4-5 αποσυνδέσεις server στα 30-40 game ειναι το μόνο που έχω συναντήσει. P.s είμαι με 8.1

 

Τα πρωινά Usages με 1 ώρα συνεχόμενο παιχνίδι.

 

 

post-227308-0-28289700-1381733615_thumb.png

post-227308-0-42457100-1381733618_thumb.png

Επεξ/σία από MoviemakerGr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι σε win7 και μαλλον αυτο φταιει..

 

Θα δοκιμασω το μεσημερι να το κατεβασω παλι και σου λεω!

 

Αποστολή από το GT-I9001 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα αυτοι που αλλαξατε απο W7 σε W8 παρατηρησατε (σημαντικες)αλλαγες στα frames?? 

 

Γαμώτο το έχει το πλαίσιο με dogtags που θέλω αλλά το έχει 60 ευρώ.Απο τα 37 του amazon είναι πολλά.

Οντως 60ευρο για Pc παιχνιδι και χωρις καν να εχει τα Dlc Που θα βγουν αργοτερα ειναι παρα πολλα.(αν και τα Dog Tags και η Steelbook εκδοση μου αρεσουν :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...