Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι λογικό να βλέπω μόνο κουκίδες και τίποτε απο τα γραφικά του παιχνιδιού;

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλησπερα.. εψαχνα λιγο για να κανω προπαραγγελια το βαττλε.. τη deluxe edition την φαιρνει μονο το πλαισιο?

 

Το Battlefield 4 Deluxe Edition περιλαμβάνει:

 

 

 

 China Rising Expansion Pack

- Bonus in-game περιεχόμενο

- Steelbook

- Bonus ζευγάρι αληθινά dog tags

και βλεπω να το εχει προς το παρον μονο το Πλαισιο αλλα λογικα θα την φερουν και αλλα μαγαζια. Βεβαια η τιμη των 60ευρο για pc και 70ευρο για κονσολες δεν μπορω να πω οτι μου αφηνει ευχαριστα συναισθηματα,και δεν νομιζω να την εχουν πολυ φτηνοτερα τα αλλα μαγαζια ισως 3ευρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι απλα επειδη ειμαι απο επαρχια δε εχει πλαισιο εδω περα και τη παραγγελια θα μ παει κανα 5ευρω τα μεταφορικα.. ενω απο παβλικ για παραδειγμα σε ολη τη κατηγορια γκαμινγκ ειναι δωρεαν.. οποτε αν καταλβα καλα το china rising (λογικα) θα το εχει και αν γινει μετα η αγορα. ειναι ενας απο τους λογους που θελω τη deluxe....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το China Rising ειναι δωρεαν σε οσους αγορασουν day one το παιχνιδι οπως μπορεις να δεις και εδω http://www.skroutz.gr/s/3077898/Battlefield-4-PC.html?keyphrase=battlefield+4 το αναφερουν και ολας απο διπλα.(εδω προσωπικα για το Steelbook και τα DogTags θα την αγοραζα αλλα 60ευρο ειναι πολλα ειδικα αν σκεφτουμε και τα Dlc maps που θα βγαλουν μετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αχχαχαχα τραγικο αυτο π εγινε... σε οσους αγορασουν day one η ενεργοποιησουν? και εμενα μ φαινοντε πολλα αλλα ειναι ενα παιχνιδι που θα το λιωσω παλι και η διαφορα 49-59 που εχει η απλη με τη deluxe εκδοση δεν ειναι πολυ μεγαλη...  επισης δεν αγοραζω και πολλα παιχνιδια, λιγα και καλα....  εστειλα ερωτηση στα παβλικ αν θα φερουν τη deluxe εκδοση και αν θα ειναι διαθεσιμη για προπαραγγελια... αν και οταν μου απαντησουν θα ενημερωσω... οσο για τα dlc δεν αξιζει ενα ενα.. πρεμιουμ και τελος... ελπιζω το πρεμιουμ να βγει σε καποια προσφορα καποια στιγμη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το προβλημα επειδη και εγω σκεφτομουν τι να κανω ειναι οτι αν παρεις την deluxe εκδοση πληρωνεις και το china  το οποιο ομως θα το ξαναπληρωσεις αργοτερα αν θελεις το premium.Κατι αντιστοιχο εγινε και με το bf3 με το back to karkand οπου το ειχε η Limited edition και μετα το ξαναγοραζες με το premium .H διαφορα ομως τοτε ηταν οτι η limited edition ειχε 30 ευρω με προπαραγγελια ενω οταν κυκλοφορησε πρωτη μερα ειχε 40 οποτε ετσι και αλλιως συνεφερε καποιον να το κανει προπαραγγελια εστω και αν μετα εδινε 50 για το premium που ειχε παλι μεσα το b2k γιατι θα εβγαινε παλι κερδισμενος σε σχεση με καποιον που θα αγοραζε τα expansions ξεχωριστα αφου θα πληρωνε ο δευτερος χωρις το b2k 4χ15=60ευρω ,ενω ο πρωτος που πηρε το premium παρολο που ειχε το B2k που ειχε ηδη ,πληρωσε 50 ευρω δηλαδη γλιτωσε 10 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο simplecdkeys έχει BF4 με το premium στα 70 περίπου ευρώ.

 

http://www.simplycdkeys.com/origin/battlefield-4-battlefield-4-premium-service-dlc-bundle

 

Καλή προσφορά, αλλά still...no go.

 

Με 35 για προπαραγγελία του 3 σε δισκάκι/κουτάκι (έστω και αυτά τα αστεία σημερινά κουτιά) και άλλα 25 για το Premium ένα μήνα μετά την "κυκλοφορία" του, τα 70 είναι πολλά αυτή τη στιγμή.

 

Να πέσει το πακέτο κάτω από τα 60 (ή το "σκέτο" κάτω από 30 -σταθερά κολλημένο στα 36 στους "κλειδαράδες") και τότε, ναι.

 

Ζήτημα "αρχής" είναι, όχι 5-10€...

 

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση, πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επεσε μια 7950 στα χερια μου και ειχα μιαμιση ωρσ μεχρι να παω δουλεια.. ε μιαμιση ωρα ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΤΟΝ ΚΑΡΚΙΝΟ..Δεν ξερω τι σκαλωματα τρωει,αλλα εκανε συνεχεια infinite loading ,και μια δυο φορες που καταφερα και μπηκα δεν δουλευε το Deploy!!! Φανταστειτε τα νευρα μου... Τι full update τα παντα,punkbuster,τελευταιοι drivers,delete τα settings,ποτε δεν μπηκε σωστα !! Απειρο loading σε ssd ,αν ειναι δυνατον δλδ... Εχετε καμια αλλη ιδεα που δεν εχω δοκιμασει??  Θα δω με τους προηγουμενους drivers ,μπας και...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή προσφορά, αλλά still...no go.

 

Με 35 για προπαραγγελία του 3 σε δισκάκι/κουτάκι (έστω και αυτά τα αστεία σημερινά κουτιά) και άλλα 25 για το Premium ένα μήνα μετά την "κυκλοφορία" του, τα 70 είναι πολλά αυτή τη στιγμή.

 

Να πέσει το πακέτο κάτω από τα 60 (ή το "σκέτο" κάτω από 30 -σταθερά κολλημένο στα 36 στους "κλειδαράδες") και τότε, ναι.

 

Ζήτημα "αρχής" είναι, όχι 5-10€...

 

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση, πάντως.

 

Γι' αυτό βγάλτε ρώσικη έκδοση nao. Να πάρουμε το παιχνίδι 15 ευρώ, όπως έγινε και με το 3. Κι εγώ τέτοια λεφτά δεν πρόκειται να δώσω για την basic έκδοση. Αφού ξέρουμε από τώρα ότι θα βγάλουν 150.000 map packs που θα πρέπει να τα χρυσοπληρώσουμε, τουλάχιστον ας αγοράσουμε το παιχνίδι σε λογική τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επεσε μια 7950 στα χερια μου και ειχα μιαμιση ωρσ μεχρι να παω δουλεια.. ε μιαμιση ωρα ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΤΟΝ ΚΑΡΚΙΝΟ..Δεν ξερω τι σκαλωματα τρωει,αλλα εκανε συνεχεια infinite loading ,και μια δυο φορες που καταφερα και μπηκα δεν δουλευε το Deploy!!! Φανταστειτε τα νευρα μου... Τι full update τα παντα,punkbuster,τελευταιοι drivers,delete τα settings,ποτε δεν μπηκε σωστα !! Απειρο loading σε ssd ,αν ειναι δυνατον δλδ... Εχετε καμια αλλη ιδεα που δεν εχω δοκιμασει??  Θα δω με τους προηγουμενους drivers ,μπας και...

τους παλιους δριβερς τους εβγαλες με ddu/driver sweeper? μηπως εφαγε κανα σκαλωμα...

 

 

σμρ ανακαλυψα δυο bug..1) κολλησα πεφτωντας αναμεσα σε ενα κτιριο και δε μπορουσα να βγω, και δευτερον κολλησε η βομβα στον αερα στο C ενω ειχε πεσει ο ουρανοξυστης και δε μπορουσε να τη παρει κανεις... ουτε με ελικοπτερο. ουτε με αλεξιπτοτο... τπτ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

σμρ ανακαλυψα δυο bug..1) κολλησα πεφτωντας αναμεσα σε ενα κτιριο και δε μπορουσα να βγω, και δευτερον κολλησε η βομβα στον αερα στο C ενω ειχε πεσει ο ουρανοξυστης και δε μπορουσε να τη παρει κανεις... ουτε με ελικοπτερο. ουτε με αλεξιπτοτο... τπτ...

 

Γι' αυτό και είναι beta. ;)

Βέβαια με την παράδοση της DICE, μην εκπλαγείτε αν τα δούμε και στο release. :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...