Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι ρε σι προχωραγε και βαραγε τους ουρανους :P Κανονικο παιχνιδι ειχε μπει... Το βραδυ που θα κανει επισημα πραγματα με το μετρησεις του fraps ,θα ξαναενημερωσω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλα ρε παιδια συγνωμη αλλα γιατι η εκδοση του pc και του Ps3 εχουν την ιδια περιπου τιμη?

 

http://www.skroutz.gr/s/3077898/Battlefield-4-PC.html?keyphrase=battlefield+4 43ευρο

http://www.skroutz.gr/s/3162208/Battlefield-4-PS3.html?from=catspan 48ευρο

 

και στο Call Of Duty ακομα μικροτερη διαφορα

http://www.skroutz.gr/s/3162208/Battlefield-4-PS3.html?from=catspan 48ευρο

http://www.skroutz.gr/s/3327676/Call-of-Duty-Ghosts-PS3.html 49ευρο

Δηλαδη στο Call μολις 1 ευρο διαφορα και στο BF 4 με το ζορι 5 ευρο φτηνοτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

HELP!!!!!!

 

Μετά το τελευταίο patch και ενώ μπήκα για λίγο (10 λεπτά περίπου), άρχισε τα CTD και δεν μπορώ να μπω σε κανένα server .(crash στο load κάθε φορά). Παρεμπιπτόντως, όση ώρα έπαιξα το παιγνίδι πήγαινε πολύ smooth χωρίς lag spikes και frame drops. Έκαναν δουλειά με το pach φαίνεται !!!!!!!!

edit .Έκανα το PB update και μετά restart και είναι οκ.

cpu phenom ii x6 1100t , gpu hd 6950 2gb , 12 gb ram , win8 . Παίζω σε server με 64 παίκτες όλα medium με 45-65 fps πολύ smooth χωρίς lag spikes!

Επεξ/σία από black66.gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω κι εγώ πως όντως οι επιδόσεις βελτιώθηκαν, κυρίως στα min frames και σταμάτησε να χάνεται ο κόσμος με κάτι 5-10 σε τελείως άσχετα σημεία.

 

Από την άλλη, ενώ προ του patch ήμουν σταθερότατος, τώρα κόλλησε ήδη 2 φορές (blah blah blah stopped responding blah blah blaf).

 

Ακριβώς δλδ ότι γινόταν και με patch του 3.

 

Βέβαια, σήμερα πέρασα και τους 13.11b1, οπότε δεν είμαι απόλυτα σίγουρος για το τί φταίει.

 

Από εκεί και πέρα, 150ms ping, RPG και κάτω το ελικόπτερο (ο τύπος ήταν σε ταράτσα και το ελικόπτερο πίσω από άλλο κτίριο...).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να  αναφέρω οτι η χαρα του φιλου μου λιγο κρατησε μιας και το βραδυ που μπηκε σε 64αρα πιστα ,επιστρεψανε τα παλια... 41 average 27Min :/ Λετε να υπαρξει καμια βελτιωση αμα πειραξει το NB και το παει 2600/2800??? Παλι οτι ρυθμιση και να βαλει τα fps δεν αλλαζουν.. Θα πω σημερα να δοκιμασει με Win 8 αν ειναι.. Τι σκατα η 7950 πολυ δυνατη για το 965 ή επειδη το cpu ειναι συνεχεια στο 100%??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αμα αναλογιστουμε οτι με την 7870χt εβγαλα 43fps,ναι σωστα πρεπει να ειναι τα αποτελεσματα... Ειδες σε ποσα ατομα εκανε το τεστ μηπως??

Επεξ/σία από Prospector8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ καλη η κινηση και σταθερα τα fps με v-synch on και στα 8αρια !! επισης  διαφορα δε ειδα απο τα 7αρια και μετα απο το τελευταιο patch!! παλι σε 64 server σχεδον  full!!

να αναφερω οτι στα 8αρια εχω αυξημενη καταναλωση στη cpu κοντα 65-70 % max σε σχεση με win 7 50-55% max

επισης τα 8αρια δε μου βλεπανε καλα τα ρολογια ενω ετρεχα στα 4.5 εβλεπαν 4.2 οπως φαινεται στο σκρινακι σε real time!!

 

 parw.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μια χαρα το πανε..ουτε "στημενο" να το ειχανε

Ξεκινανε με τρελα κολλήματα, lags, απαιτήσεις κλπ και μεχρι το τελος της beta, ως δια μαγίας τα παντα θα δουλευουν ρολόι και ολοι θα ειναι ευχαριστημενοι ....

 

Αφεντικο dice: "τι εγινε? μας βριζουν αρκετα? γινεται χαμος στο internet..? πηρε το θεμα δημοσιότητα?"

υπαλληλος: "ναι ολα πανε συμφωνα με το σχεδιο"

Αφεντικο dice: "αντε ριξε τωρα το patch με την κανονικη έκδοση και πέτα και κανα δωρακι ...ξερω γω.. καμια νεα πιστα,νεο mode ετσι για να τους γλυκανουμε...!!....το βγαλαμε το "μεροκαματο" και φετος!!!!!"

 

EDIT:

Αφεντικο dice: "ριξε και κανα επικο twitt για τον κόσμο...κατι τελος παντων"

υπαλληλος: "Περασα τις τελευταιες 24 ώρες πολεμώντας με PC drivers και κολλήματα στο # BF4. Πιστεύω ότι έχω κερδίσει αυτή τη μάχη, αλλά οχι ακόμη τον πόλεμο!!   καλο??"

Αφεντικο dice:"ΕΥΓΕ!! αυξηση μισθου !!!!"

Επεξ/σία από krokos
  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.youtube.com/watch?v=gkXpLGn-rwo


Εδώ κινούμαστε όπως τα λέει είναι ..

Δεν τον εμπιστεύομαι τον Θωμά, από τότε που έβλεπα ότι βγάζει την 4870x2 καλύτερη από την GTX295(Ειδικά στο Crysis)..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τρεχει λιγο πιο καλα στην αρχη κολαει λιγο.δεν το βλεπω για αγορα ακομα κραταει το 3 τους cheater να μην ειχε μονο τρεχει ο αλλος και σκοτωνει 3 ατομα σε αποσταση 10 μετρα ο ενας απο τον αλλο 3 kill σε ενα second.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...