Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με την ροδελα του ποντικιου


seagullακι

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας! Εχω ενα θεματακι και θα ηθελα την βοηθεια σας. Η ροδελα του ποντικιου μου παιζει ανευ λογου και αιτιας απο δικη της πρωτοβουλια, με αποτελεσμα εκει που χαζευω ενα βιντεακι στο youtube κατεβαινει μεχρι κατω απο μονο του. Μερικες φορες δεν με ακουει καν οταν παω να ξανανεβω. Μερικες φορες σταματαει και αλλες παλι κολαει απιστευτα. Εριξα μια ματια στις ρυθμισεις αλλα δεν ειδα κατι. Εχετε καμια ιδεα του τι μπορει να φταιει? Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να είναι θέμα hardware οπότε πας για εγγύηση ή αφαίρεση της ροδέλας.

 

Στο κάνει ανεξάρτητα λειτουργικού; Δοκίμασε κάποιο άλλο live-dvd και επίσης δοκίμασε το και σε άλλο υπολογιστή ΧΩΡΙΣ να περάσεις drivers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω linux ubuntu 12.Ο4. Πιστευεις οτι παιζει καποιο ρολο αυτο? Επισης νιωθω λιγο ασχετη αλλα τι εννοεις οταν λες "κάποιο άλλο live-dvd"? Αλλο υπολογιστη αυτη τη στιγμη δεν εχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω linux ubuntu 12.Ο4. Πιστευεις οτι παιζει καποιο ρολο αυτο? Επισης νιωθω λιγο ασχετη αλλα τι εννοεις οταν λες "κάποιο άλλο live-dvd"? Αλλο υπολογιστη αυτη τη στιγμη δεν εχω.

Καταρχήν μπράβο που χρησιμοποιείς Linux.

 

live-dvd ειναι ένα πλήρες λειτουργικό που ξεκινά και τρέχει απο ένα dvd χωρίς να χρειάζεται εγκατάσταση. Αφού δεν «το έχεις» κάνε υπομονή μέχρι να βρεις κάποιο άλλο υπολογιστή και να δοκιμάσεις το ποντίκι. Είναι πολύ πιο εύκολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...