Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed


KilliK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 67
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τώρα κατάλαβα γιατί δεν βγάζουν νέο AC, το milking continues στην μεγάλη οθόνη :P Δεν ξέρω για εσάς αλλα φαίνεται ήδη να ξεφεύγει από το game story και αυτό είναι το λάθος που κάνουν οι περισσότερες ταινίες που βασίζονται σε games και ειδικά σε games που έχουν ήδη καλο written story, characters, dialogues κτλ κτλ...i smell fail, μακάρι να κάνω λάθος.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα του δώσω μια ευκαιρία αλλα όπως είπε και ο Jeremy άμα το fuck it up καλύτερα να σταματήσουν forever και ειδικά τώρα που είναι involved και gaming company.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...
  • Super Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ελλάδα 5 Ιανουαρίου, USA 21 Δεκεμβρίου, nice...

 

 

 

OMAR IS COMING YO!

Επεξ/σία από ThReSh
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα προτιμουσα να μεταφέρουν στη μεγάλη οθόνη πάντως καποια ιστορία που ήδη ξερουν ότι άρεσε σε fan των παιχνιδιών πχ του Ezio (η οποία είχε τις προδιαγραφές για να γίνει ταινία)...Αλλά όπως και να έχει μπορεί να είναι πάρα πολύ καλή ταινία. Αναμένουμε λοπον

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο AC δεν εχουμε ιδεα έτσι?

Μπα όχι απλά τα έχω όλα και κάποια σε collector's edition. Γιατί έχει σχέση η ταινία;

Τη ατάκα τη είχε ρίξει ο Niccolò Machiavelli στον Ezio αλλά δεδομένου ότι δεν ακολουθούν αυτό το storyline και από ότι φαίνεται έχουν γενικά χάσει το νόημα, γιατί την είπε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το trailer το κόβω να μισηθεί από gamers και να αγαπηθεί από τους υπολοιπους. Η τωρινή εποχή φαίνεται ότι νάνε τελείως άσχετη φάση από το game και δεν καταλαβαίνω το λόγο αφού ήταν μια χαρά πιστευτό και απλό, προφανώς γιατί είναι πολύ πιο ακριβό το production στην παλιά εποχή υποθέτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το trailer το κόβω να μισηθεί από gamers και να αγαπηθεί από τους υπολοιπους. Η τωρινή εποχή φαίνεται ότι νάνε τελείως άσχετη φάση από το game και δεν καταλαβαίνω το λόγο αφού ήταν μια χαρά πιστευτό και απλό, προφανώς γιατί είναι πολύ πιο ακριβό το production στην παλιά εποχή υποθέτω.

Όχι όχι το θέμα με την τωρινή εποχή και το animus παίζει και στο παιχνίδι αυτό το έπιασαν όλα τα άλλα φαίνεται να μπιπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξέρω dude απλά δεν έχει παντελώς καμια σχέση.

 

Ναι έχουν πιάσει το κόνσεπτ του ότι είναι και καλά αναμνήσεις. 

Σε ότι αφορά στην ταινία είναι λες και βλέπουμε alternative σύμπαν από τα παιχνίδια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...