Προς το περιεχόμενο

Μπιμπίκο σ'αγαπώ


christ@kos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 53
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γιώργο σ'ευχαριστώ για την κατανόηση. Ήξερα πως το το θέμα θα έπαιρνε αυτόν το δρόμο αφού όπως είπες και είναι η αλήθεια ήταν μια απλή πάπια. Το δέσιμο έγινε με έναν απλό άνθρωπο και όχι με όλους. Απλά ήθελα να το βγάλω από μέσα μου γι'αυτο και ανoιχτηκε το thread.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συν ότι η θέση μιας πάπιας είναι στην κατσαρόλα, δεν είναι για παρέα, ούτε για κατοικίδιο...τώρα βέβαια δεν μπορώ να σου πω τι θέλουμε να κάνουμε στον αλεξζζζ αλλά τέλος πάντω.;ρ

 

Καλά, το ποιού ζώου η θέση είναι στη κατσαρόλα και ποιού όχι είναι σχετικό.

 

 

 

610x.jpg

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψήθηκα να πάρω κι εγώ ένα παπάκι ε. Φαίνεται γλύκα, και πρέπει να έχει πλάκα.

 

Τα συλλυπητήριά μου στον ts...

 

Ο drlo φέρνει τα πορτοκάλια και εγώ θα φέρω την αφεντομπουτσουνάρα μου...ε ρε κάτι χαμόγελα που θα κάνει ο μπιμπίκος από 'κει ψηλά που θα μας βλέπει να τρώμε έναν δικό του!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιώργο σ'ευχαριστώ για την κατανόηση. Ήξερα πως το το θέμα θα έπαιρνε αυτόν το δρόμο αφού όπως είπες και είναι η αλήθεια ήταν μια απλή πάπια. Το δέσιμο έγινε με έναν απλό άνθρωπο και όχι με όλους. Απλά ήθελα να το βγάλω από μέσα μου γι'αυτο και ανoιχτηκε το thread.

Μωρέ το έχω περάσει πολλές φορές και ξέρω πώς είναι. Τελευταία και κάπως γελοία, όταν ένα σκυλί στη γειτονιά μου, το οποίο μου είχε κάνει εντύπωση για τη νοητικότητα του και το πόσο "ευγενικό" και το είχα συμπαθήσει/αγαπήσει όπωςθεςτέλοςπάντων, έπαθε, απ'όσο μας είπαν, καρδιακή προσβολή λόγω πάχους.

 

Group στο facebook, τι λες; ;ρ

Θα μιλήσω με τον Alexzzz για όλα τα διαδικαστικά. Σκέφτομαι και φωτογραφία του Μπιμπίκου στην αρχική του insomnia. Τιμής ένεκεν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο οποίος ήταν και ίσως ο καταλληλότερος για μία πάπια, αλλά.

 

Για μια πραγματική πάπια ίσως, για αυτό που ήταν ο Μπιμπίκος θα έλεγα πως όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακαρδοι ανθρωποι.... Εσεις δηλαδη πως να αντιδρουσατε αν εφευγε απο αυτον το κοσμο το παπακι σας ; :confused:

 

Τι ήθελες και μου το θύμησες ... ήταν μάυρο, το αγαπούσα τόσο, το είχα πάρει μαζί μου σε Λακωνία, Χίο κλπ, "έτρωγε" και αυτό τόσο λίγο και ήταν πάντα εκεί να με περιμένει .... το αγαπημένο μου Astrea !!

 

Να φάτε τα λεφτά στους γιατρούς κλεφτρόνια !!!

 

Γιατί; Ο μπιμπίκος ήταν ο darkwing duck?

 

Ο Μπιμπίκος ήταν ένα χνουδωτό παιχνιδάκι που ζούσε στη ζεστούλα του σπιτιού και έτρωγε καρπουζάκι από το μπωλάκ, μασουλούσε την παντοφλίτσα και έκανε χαδάκια με τη μανούλα και παιχνιδάκια στο μπανιερούλα ... ότι και μια οποιαδήποτε πάπια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ο Μπιμπίκος ήταν ένα χνουδωτό παιχνιδάκι που ζούσε στη ζεστούλα του σπιτιού και έτρωγε καρπουζάκι από το μπωλάκ, μασουλούσε την παντοφλίτσα και έκανε χαδάκια με τη μανούλα και παιχνιδάκια στο μπανιερούλα ... ότι και μια οποιαδήποτε πάπια.

 

 

το πρωί, το βράδυ όμως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...