Προς το περιεχόμενο

Γέμισμα μελανών....


evoracing

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα... Έχω τον εκτυπωτήLexmark X2670 και θέλω να μάθω άμα υπάρχει κάποιος τρόπος να ξαναγεμίσω τα εργοστασιακάμελάνια (κυρίως το μαύρο) δεν είναι από αυτά που ξαναγεμίζουν αλώστε δεν υπάρχουνγια αυτό το μοντέλο μονό η Lexmark βγάζει μελάνια και είναι 20€ (για κανένα λόγοδεν αξίζει) και σκέφτηκα μήπως υπάρχει τρόπος να το κάνω να μην ελέγχει το δοχείοάμα έχει μελάνι έτσι ώστε να το γεμίσω....

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δνε γινετε να γαμισεις μελανι το οποιο εν γεμιζει.κοιτα να δεις μπας και βρεις μαιμου μελανοδοχεια[υπαρχουν]και αν υπαρχουν για το μηχανημα σου.Μην παρεις τα οριτζιναλ,μπορει να εχουν καποιο noname και να κανει.Εγωγ εχω ενα hp και αυτο κανω γαιτι ειναι πανακριβα τα μελανια[παιρνει και 4]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρίξε μια ματιά εδώ:

 

http://mediacenter.gr/el/

 

Παραγγέλνω σταθερά από το συγκεκριμένο κατάστημα για τους δικούς μου εκτυπωτές τα TF1, από τα οποία είμαι απολύτως ικανοποιημένος, τόσο από πλευράς ποιότητας εκτύπωσης και ποιότητας των cartridges, όσο και από διάρκεια. Η τιμή τους δε, πιστεύω ότι συμφέρει πάρα πολύ (συγκριτικά με τα γνήσια πάντα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο συγκεκριμενος εκτυπωτης παιρνει τα μελανια 14-15 . γεμιζουν ευκολα και δουλευουν χωρις προβλημα αρκει να ειναι τα 14Α-15Α.αν δεν εχουν το Α θα κλειδωσουν ο εκτυπωτης θα τα βλεπει μονιμως αδεια , δεν θα σε αφηνει να εκτυπωσεις και θελουν πεταμα.Ανν εισαι τυχερος και εχεις αυτα με το Α τοτε προχωρα γεμισε τα , αλλιως παρε νεο εκτυπωτη , δεν αξιζει να αγορασεις νεα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο συγκεκριμενος εκτυπωτης παιρνει τα μελανια 14-15 . γεμιζουν ευκολα και δουλευουν χωρις προβλημα αρκει να ειναι τα 14Α-15Α.αν δεν εχουν το Α θα κλειδωσουν ο εκτυπωτης θα τα βλεπει μονιμως αδεια , δεν θα σε αφηνει να εκτυπωσεις και θελουν πεταμα.Ανν εισαι τυχερος και εχεις αυτα με το Α τοτε προχωρα γεμισε τα , αλλιως παρε νεο εκτυπωτη , δεν αξιζει να αγορασεις νεα.

 

Και που μπορώ να βρω Α???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ παιδιά βρήκα αυτό με το πακετάκικάτω των 46€ άλλα επειδή δεν έχω ξανακάνει αγορά μέσο internet καταρχήν τοamazon.com είναι αξιόπιστο και αν γίνετε να τα φέρουν μέσο ACS να πάω να τα παραλάβωκαι να πληρώσω στην ACS???

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...