Προς το περιεχόμενο

Παραξενιές σας


Andreas2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν μπορώ να ανεχτώ να κοιμηθώ σε κρεβάτι που το κατωσέντονο δεν είναι σαν πίστα αεροδρομίου. Και μου την δίνουν οι τύπισσες που πέφτουν σαν βουβάλι στο κρεβάτι, στον καναπέ , στην πολυθρόνα.

Επίσης αυτό που είπε ο Σπιρτούλης. Το ξυλάκι από το παγωτό όταν το σκέφτομαι ανατριχιάζω κυριολεκτικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορω να βλπεω τον αλλον να πινει νερο απο την κανατα που πινει ολη η οικογενεια με το στομα...

 

Το κανει ο αδερφος μου και θελω να του πατησω μια στην κανατα να δω αμα το ξανακανει αλλα..

 

Και την αφηνει και αδεια μεσα στο ψυγειο, εκει ειναι που με πιανουν τα ψυχολογικα μου...

 

Παλια πετουσε τα βρακια του και τις καλτσες του στο πατωμα του δωματιου μας..(εχουμε κοινο δωματιο) και οταν το εβλεπα ελεγα δεν θα κοιμηθεις ρε θα στο τριψω στην μουρη...αλλα με επαιρνε εμενα πρωτα ο υπνος..

 

Και γω ειχα προβλημα με την ξενη τουαλετα..Να φανταστητε ουτε στην τουαλετα του μαγαζιου δεν μπορουσα γιατι ηξερα οτι εξω ειχε κοσμο ή μπορει να ερθει κοσμος...Αλλα τωρα με επιασε μια αναισθησια...αρκει να ειναι καθαρη..αμα δεν ειναι θα κρατηθω μεχρι να παω σπιτι..αλλιως αναγκαστηκα θα την καθαρισω αθορυβα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου την σπάει όταν κάποιος με βλέπει από μακριά και φωνάζει για να με χαιρετήσει και περιμένει να φωνάξω και εγώ για να τον χαιρετήσω, δεν προκυται να το κάνω, απλώς περιμένω να έρθει κοντά μου και μετά του μιλάω σε κανονικά decibel, δεν μου αρέσει καθόλου να φωνάζω. Το ίδιο συμβαίνει και στο σπίτι, επειδής εγώ μένω στο ισόγειο και οι γονείς μου στον απο πάνω όροφο, σε περίπτωση που κάποιος γονέας μου με φωνάξει για να με ρωτήσει κάτι τότες δεν προκυται να λάβει απάντηση, απλώς θα περιμένω να φωνάξει 3-4 φορές. Στο τέλος αφού σταματήσει να φωνάζει, ή θα ξαναμπει μέσα στο σπίτι ή θα έρθει κάτω να μιλήσουμε σαν κανονικοί άνθρωποι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρωτο πραγμα που θελω να δω σε μια γυναικα ειναι τα δακτυλα των ποδιων της. Παραμορφωμενα δακτυλα (ειδικα απο τα ψηλοτακουνα), θα με απωθησουν ακομη κι αν το υπολοιπο ειναι η μις κοσμος.

(Το χειμωνα με δυσκολευουν λιγο, αλλα τωρα το καλοκαιρι, ολο κατω ειναι τα ματια :rolleyes: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορω να βλπεω τον αλλον να πινει νερο απο την κανατα που πινει ολη η οικογενεια με το στομα...

Η πιο μαλακία είναι να είσαι σε σπίτι φίλου, να τον βλέπεις να πίνει από το μπουκάλι, να του ζητάς νερό και να σου βάζει ναι μεν από άλλο μπουκάλι, το οποίο όμως είναι μισοάδειο. Τώρα είχε ή δεν είχε πιει και από εκεί με το στόμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παραξενιες χμ απειρες.

α.οταν εχω τα πραγματα της δουλειας κοιταω 100 φορες μην εχω ξεχασει κατι ακομα και αν τα ειδα και 2 λεπτα πιο πριν.περναω και κοιταω απο το ιδιο σημειο 10 φορες.και η τραγικη ειρωνεια.σημερα ξεχασα κατι:P

 

β.δεν μπορω με τιποτα να αφηνω μυνηματα η κλησεις μεσα στο κινητο.καθε λιγο και λιγακι τα σβηνω ολα.

 

γ.και εγω πολλες φορες μετραω τις συλλαβες

 

δ.δεν μπορω να φαω ποτε ηρεμα.παντα βιαζομαι με πιανει μια λαιμαργια.αποτελεσμα να πνιγομαι συνεχεια.

 

ε.θα συμφωνησω με τον φιλο για τα παρακατω 2

θέλω το σπίτι να είναι οσο πιο άδειο γίνεται. οτιδήποτε περιττό, ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΤΟ ΠΕΤΑΩ .

- όταν γυρνάω από σούπερ μάρκετ θέλω, την ίδια κιόλας μέρα, να εξαφανίζω οτιδήποτε φαγώσιμο πήρα. το ιδιο και οταν αγοραζω κατι απεξω για να το φαω στο δρομο.ακομα και αν εχω χορτασει δεν μπορω να τα βλεπω να καθονται και τα τρωω:P

και αλλα τοσα που δεν θυμαμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κοιμαμαι ευκολα και θελω να εχω τηλεοραση οπου παω να με νανουρισει μεχρι να κοιμηθω(στο σπιτι μου βαζω ωρα να κλεινει...).

Οταν ξυπναω θελω κανενα μισαωρο πριν μου μιλησει ανθρωπος και αν με ξυπνησει καποιος/κατι εχω κατι νευρα για πολλες ωρες....!

Τιποτα σπουδαιο... :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρωτο πραγμα που θελω να δω σε μια γυναικα ειναι τα δακτυλα των ποδιων της. Παραμορφωμενα δακτυλα (ειδικα απο τα ψηλοτακουνα), θα με απωθησουν ακομη κι αν το υπολοιπο ειναι η μις κοσμος.

(Το χειμωνα με δυσκολευουν λιγο, αλλα τωρα το καλοκαιρι, ολο κατω ειναι τα ματια :rolleyes: )

φίλε μουυυ είσαι δικός μου!!!

είναι η εποχή μας!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...