Προς το περιεχόμενο

Παραξενιές σας


Andreas2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σιχαίνομαι κάθε είδος κοσμήματος, δαχτυλίδια, σκουλαρίκια, βραχιόλια, ούτε να με ακουμπάνε δεν θέλω. :eek:

Αυτό που λες, το παθαίνω εγώ ειδικά με τα «τρυπητά» κοσμήματα. Καλά, για τον εαυτό μου δεν το συζητώ: Πιθανότερο είναι να κόψω το χέρι μου, παρά να τρυπήσω οποιοδήποτε σημείο του σώματός μου, πόσο μάλλον για να περάσω κανέναν ...αρκουδοχαλκά. Το θέμα είναι ότι ανατριχιάζω στην κυριολεξία, ακόμα και όταν τα βλέπω σε άλλους. Το σκουλαρίκι στο αυτί πάει στο διάολο, το έχω συνηθίσει μετά από τόσα ...εκατομμύρια χρόνια που το φοράνε γύρω μου. Κάτι αφαλοί/ρώγες/φρύδια/χείλη/γλώσσες όμως, που έχουν περασμένη μια μάντρα σιδηρικά επάνω τους, με κάνουν ν' αλλάζω πεζοδρόμιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 465
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

και οι δυο , οχι οτι αν φοραει η αλλη θα της πω να τις βγαλει. αλλα εγω θα τις βγαλω σιγουρα.

ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ :P

 

ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ!!! :mad:

 

Stockings.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να πιώ σκέτο γάλα...με χτυπάει κυριολεκτικά στο κεφάλι...σαν να πίνω σφυνάκι είναι...

 

Έχω και ένα θεματάκι με τους ανεμιστήρες που είναι σταθεροί και γυρνάει μία βλακεία μπροστά τους...Όταν ξαπλώσω στο κρεβάτι να κοιμηθώ θέλω αυτή η βλακεία να γυρνάει πάντα με την φορά του ρολογιού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μπορω να τις καταμετρησω καν ^_^

 

 

 

 

 

με τη σουπα να υποθεσω εχετε ενα προβλημα ε; :P

 

 

δεν τρωω σουπες :-D (hate them)

 

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

 

 

παραξενο θα ηταν να σου αρεσε να τρως το ρυζι με το κουταλι. μια χαρα εισαι κι εγω ολα με πιρουνι τα τρωω.

 

ασιατης ειμαι:D φυσικα και τρωω ρυζι :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α. Και μη δω σε κοπέλα απεριποίητα νύχια.

Α αυτο το εχω και εγω!Δεν αντεχω να βλεπω απεριποιητα νυχια ή μισοξεβαμμενα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν ζούσα εργένης πάντα το καλοκαίρι αλλα και πολλές φορες τον χειμώνα κυκλοφορούσα γυμνός μέσα στο σπίτι.

 

Δεν θέλω κανεις μα κανεις να καπνίζει μέσα σε κλειστό χώρο.

 

 

Δεν χωνεύω δυστυχές ανθρωπάκιa που με την κουτοπονηριά μου παίρνoun τη σειρά προτεραιότητας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν ζούσα εργένης πάντα το καλοκαίρι αλλα και πολλές φορες τον χειμώνα κυκλοφορούσα γυμνός μέσα στο σπίτι.

 

Δεν θέλω κανεις μα κανεις να καπνίζει μέσα σε κλειστό χώρο.

 

 

Δεν χωνεύω δυστυχές ανθρωπάκιa που με την κουτοπονηριά μου παίρνoun τη σειρά προτεραιότητας.

 

Δε σου κρυωνε το χειμωνε το αρκουδι σου??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο ραδιόφωνο θέλω να ακούω ΜΟΝΟ μουσική - όχι παραγωγούς και διαφημίσεις. Όταν αλλάζει η ώρα και πλακώνουν οι διαφημίσεις, παίζει να κάνω και πέντε γύρες όλες τις συχνότητες (χωρίς ανάσα!) μέχρι να πετύχω τραγούδι. Η χειρότερη περίπτωση είναι να μου κόψουν το τραγούδι για να βάλουν διαφήμιση Jumbo...:mad: :mad:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορω να κοιμηθω αν δεν βλεπω τηλεοραση μεχρι να με παρει ο υπνος.

 

Αν παω για υπνο σε δωματιο και δεν εχει τηλεοραση δεν μπορω να κοιμηθω με τιποτα.

 

Παλιοτερα που επινα οταν γυρνουσα σπιτι τυφλα δεν ειχα προβλημα κοιμομουνα γιατι δεν ειχα καν το κουραγιο ν'ανοιξω τηλεοραση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι υπερευαίσθητος ιδίως σε αποτομες συμπεριφορές

επισης ειμαι δυσκολος στη συζητηση

οσον αφορα το 1ο θα σου προτεινα να σκληρυνεις οσο γινεται για να μην εχεις προβλημα στο περιβαλλον εργασιας καποια στιγμη. στο λεω γιατι και εγω ειμαι παθων και μαθων.

ο στρατος ειναι καλο σχολειο επισης για το συγκεκριμενο θεματακι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...