Προς το περιεχόμενο

Παραξενιές σας


Andreas2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενταξυ δεν το ειχα χειρουργειο το σπιτι αλλα εννοιωτε εριχνα ενα σφουγγαρισμα (οχι και παστρικοθωδορας .....)

Μαλλον μου το κολησε η μανα μου και εκδικουταν τις κοπελες μου. Με μια δε ισπανιδα ,που αυτοι σαν λαος ειναι ποιο ανεκτικοι στην βρωμια, ειχε γινει κυριο θεμα αντιπαραθεσης.

 

Δε μπορω να "αδειασω" (ειδατε διακριτικοτητα ε; δεν ειπα "χεσω") με τιποτα σε ξενη τουαλετα!!

Με τιποτα ομως!!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Αμα πας φανταρος θα αγαπησεις και τις αλλοδαπες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Σε δασος/παραλια μπορεις?

 

Νο, never my friend!

Θελω ρε παιδακι μου να τρεχει νερο στο επικρντρο μετα απο καθε αδειασμα.

 

Lary εχω παει φανταρος. Μη μου το θυμιζεις.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα ειμαι αναισθητη,δεν εχω παραξενιες...

 

Απλα το βραδυ για να κοιμηθω θελω πισσα σκοταδι και το πρωι δεν αντεχω να με ξυπναει ο ηλιος.

Ειδικα τωρα το καλοκαιρι,ανατελλει απεναντι απο το παντζουρι μου που ειναι ακριβως απεναντι στο κρεβατι μου και ξυπναω με το που χαραζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον χειμωνα που κοιμαμαι με τις καλτσες(αυτο μπορει να ειναι ΗΔΗ παραξενο για μερικους), τρελαινομαι οταν η μια καλτσα ειναι σε διαφορετικο υψος στο ποδι σε σχεση με την αλλη. Δεν μπορω με τπτ να κοιμηθω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άλλη μια παραξενιά μου ειναι πως δεν μπορώ να πατάω στον δρόμο τα πλακάκια στις γραμμές αλλα μόνο μέσα. Επίσης μου αρέσει το καλοκαίρι να κάνω μπάνιο και να βγαίνω χωρίς να σκουπιστώ με πετσέτα γιατι δροσίζομαι αλλα όλοι το θεορούν περίεργο γιατι λέει γεμίζω το σπίτι νερά και τσακίζονται... οχι οτι θα μπορούσαν να φοράνε παπούτσια και να μην γλιστράνε αλλα τέλος πάντων.

 

 

 

 

και εμένα μαυρες ειναι οι πατούσες μου, τι πάει να πει οτι δεν καθαρίζω ?

 

 

 

 

οταν ήμουν μικρός είχα πάει με την μάνα μου επίσκεψη σε μια φίλη της και οταν πήγα τουαλέτα δεν μου ερχόταν. Σφίξε σφίξε και έπαθα ενα κοκομπλόκο και άκουγαν "χμμμμμμμμμμμ!!!" "χμμμμμμμμμμμ"!! και μετά απο λίγο οταν πήγα να σηκωθώ γιατι λεω δεν μπορώ άλλο μου έρχεται μια απότομη και ρίχνω μια μπαταριά και το έκανα κάμπριο το μπάνιο .

 

απο τότε και εγω δεν μπορω να παω σε ξένη τουαλέτα εκτος αν ειμαι σε κατάσταση "hot dog" (εξήγηση στο spoiler)

 

οποιος σιχαίνεται να μην το ανοίξει , μιλάω για κουρ....ια

 

 

Κατάσταση hot dog ονόμασα την κατάσταση στην οποία το κόπρανο ειναι έτοιμο να κάνει την μεγάλη έξοδο

 

Κάπως έτσι κι εγώ. Και πάντα ξυπνητήρι κάνα 45λεπτο νωρίτερα το πρωί για να ρίξω μπάζωμα μη τύχει και μου έρθει στην πορεία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χειμώνα, καλοκαίρι με -10 ή 50 βαθμούς, όταν πάω να κοιμηθώ πάντα σκεπάζομαι με μια κουβέρτα λεπτή, χοντρή οτιδήποτε. ΠΟΤΕ ΔΕ ΜΕΝΩ ΞΕΣΚΕΠΑΣΤΟΣ και ας σκάει ο τζίτζικας έξω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μπορω να βλεπω slide up κινητα να τα αφηνουν ανοικτα πανω σε τραπεζακια... μου δινει στα νευρα! Επισης τα στραβοπαρκαρισμενα αυτοκινητα ασχετα αν χωραει να περασει ο αλλος απο διπλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...