Προς το περιεχόμενο

Παραξενιές σας


Andreas2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εμενα μαρεσει να τρωο με το πιρουνι παρρα με το κουταλι :3

ειναι φυσιολογικο? :ph34r:

Αν τρως σούπα με πιρούνι, σίγουρα δεν είναι φυσιολογικό, εντυπωσιακό όσο αφορά στη δεξιοτεχνία σου όμως, είναι αναμφιβόλως...

 

επι τη ευκαιρια τα ασπροκοκκινα μανιταρια υπαρχουν ή τα βρισκουμε μονο στο super mario :mrgreen:

Κάνω λάθος ίσως, όταν κάτι μου λέει ότι αυτά είναι ...ψιλοχοντροδηλητηριώδη;

 

επιπλεον δε μπορω να κανω σεξ με καλτσες , μου φαινεται πολυ αστειο :devil:

Άμα φοράς εσύ κάλτσες, ή το ...αμόρε σου;

 

 

Τέλος πάντων, ας πω και τις - βασικές, αφού δεν έχω και λίγες - δικές μου (χωρίς σειρά προτεραιότητας) :

 

1) Οι απροειδοποίητες επισκέψεις (ακόμα κι αν πρόκειται για τον πιο «δικό» μου άνθρωπο). Ένα τηλεφώνημα πριν, είναι το ελάχιστο απαιτούμενο.

 

2) Το να μη σέβεται κάποιος τα δικά μου «θέλω», κάνοντας του κεφαλιού του, μέσα στο δικό μου χώρο. Είμαι ικανός να πετάξω τον οποιονδήποτε έξω κλοτσηδόν (όπως και το έχω κάνει ουκ ολίγες φορές) και στα μπιιιιπ μου, αν παρεξηγηθεί, στεναχωρηθεί, δε μου ξανά μιλήσει (όπως έχει συμβεί, επίσης ουκ ολίγες φορές).

 

Είναι πολλές ακόμα, αλλά ας μη τα πω και όλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Κοιμάμαι πάντα με την πόρτα του δωματίου κλειστή και τις πόρτες των ντουλαπιών κλειστές.

 

Θέλω το χαρτί υγείας να ξεδιπλώνει από πάνω προς τα έξω...

... και όχι από μέσα προς το κάτω. Αν πάω σε σπίτι γνωστού μου, το αλλάζω!

This is good, this is bad.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου αρέσει να κάθομαι μόνος μου αργα το βράδυ στο σκοτάδι και να μην ακούγεται τίποτα. Τότε αρχίζω ενα είδος trip και είναι λες και ονειρεύομαι διάφορες μεταφυσικές καταστάσεις αλλα ξύπνιος με ανοιχτά μάτια.

 

δεν ξέρω αν το κάνει κανένας άλλο αλλα ειναι παραξενιά γιαυτό το ανέφερα.

 

υπναγωγικό σταδιο λέγεται ;)

 

Αν το εξασκησεις απο κει μπορεις να μπεις κατευθειαν σε "συνειδητο" / διαυγες ονειρο (lucid dream) δηλαδη ονειρο στο οποιο εχεις επιγνωση οτι ονειρευεσια και εχεις αυξημενο ελεγχο στην ροη του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιμάμαι πάντα με την πόρτα του δωματίου κλειστή και τις πόρτες των ντουλαπιών κλειστές.

 

Το χα και γω. Τωρα με τις ζεστες ομως αφηνω ανοιχτη την πορτα για να κανει ρευμα και απο το υπολοιπο σπιτι

 

2) Το να μη σέβεται κάποιος τα δικά μου «θέλω», κάνοντας του κεφαλιού του, μέσα στο δικό μου χώρο. Είμαι ικανός να πετάξω τον οποιονδήποτε έξω κλοτσηδόν (όπως και το έχω κάνει ουκ ολίγες φορές) και στα μπιιιιπ μου, αν παρεξηγηθεί, στεναχωρηθεί, δε μου ξανά μιλήσει (όπως έχει συμβεί, επίσης ουκ ολίγες φορές).

 

Αυτο εξηγει και τη σταση σου στο μεταναστευτικο :P

 

+ αυτο ισως

 

Οι απροειδοποίητες επισκέψεις (ακόμα κι αν πρόκειται για τον πιο «δικό» μου άνθρωπο). Ένα τηλεφώνημα πριν, είναι το ελάχιστο απαιτούμενο.

 

Δεν χρησιμοποιώ ποτέ Υπερσυντέλικο. 24 χρόνια, δεν τον έχω βάλει στο στόμα μου.

 

Τι είναι Υπερσυντέλικος??

 

Ειναι καθαρευουσα για το "πεος".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Άμα φοράς εσύ κάλτσες, ή το ...αμόρε σου;

 

και οι δυο , οχι οτι αν φοραει η αλλη θα της πω να τις βγαλει. αλλα εγω θα τις βγαλω σιγουρα.

ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιμάμαι πάντα με την πόρτα του δωματίου κλειστή και τις πόρτες των ντουλαπιών κλειστές.

 

Θέλω το χαρτί υγείας να ξεδιπλώνει από πάνω προς τα έξω...

... και όχι από μέσα προς το κάτω. Αν πάω σε σπίτι γνωστού μου, το αλλάζω!

This is good, this is bad.

και ομως επιασα απο τη περιγραφη τι εννοουσες και δε χρειαστηκε το σχεδιακι!!!

 

ερωτηση: αν πας σε σπιτι και το χαρτι υγειας ειναι χυμα πανω στο πλυντηριο τι κανεις???το βαζεις στη θεση του με το τροπο που περιεγραψες? :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

[...]

 

ερωτηση: αν πας σε σπιτι και το χαρτι υγειας ειναι χυμα πανω στο πλυντηριο τι κανεις???το βαζεις στη θεση του με το τροπο που περιεγραψες? :-D

Το βάζω στη θέση του - εφ' όσον είναι άδεια η θέση του χαρτιού υγείας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και οι δυο , οχι οτι αν φοραει η αλλη θα της πω να τις βγαλει. αλλα εγω θα τις βγαλω σιγουρα.

ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ :P

 

Εγω μαλλον το αντιθετο, γουσταρω , οχι τοσο να ναι με καλτσες αλλα να ναι με μποτες/τακουνια κλπ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλο το ενα αλλο το αλλο !!

 

Και στις 2 περιπτωσεις καλυπτονται τα ποδια φιλε μου!

 

Νταξει οι νορμαλ καλτσες μουφα αλλα αυτες οι ψηλες με ριγες που φτανουν μεχρι γονατο σχεδον, μετρανε ;P

Συνηθως τις φορανε οι γκοθοπανκισσες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορω καθολου τις τσιχλες και την μυρωδια του Redbull...Ειδικα τσιχλα δεν εχω φαει ποτε μου και οταν καποιος τρωει τσιχλα και μου μιλαει κανω λιγο πιο πισω επειδη μου βρωμαει. . .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στις 2 περιπτωσεις καλυπτονται τα ποδια φιλε μου!

 

Νταξει οι νορμαλ καλτσες μουφα αλλα αυτες οι ψηλες με ριγες που φτανουν μεχρι γονατο σχεδον, μετρανε ;P

Συνηθως τις φορανε οι γκοθοπανκισσες

καλα εδω με βρισκεις συμφωνο. εγω μιλαω για κανονικες καλτσες.

Ειδικα αν ειναι ασπρες ΝΙΚΕ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...