Προς το περιεχόμενο

Παραξενιές σας


Andreas2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 465
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και εγώ όταν είναι να κλείσω τα φώτα ή να φύγω από κάποιο σκοτεινό μέρος τρέχω  :blink:

Α και μου αρέσει να μιλάω μόνη μου  :confused:

Αν το ψάξεις, είναι καλό το να μιλάει κάποιος μόνος του :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με Τσαντιζουν Αφανταστα Οι (ανθρωποι) Που Τους Απευθυνεσαι Και Σε Αγνοουν Για Οποιοδήποτε Λογο.Σα Να Μιλας Στο Τοιχο Ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρανοια;;;;;;;; :P

 

Έτσι ακριβώς φίλε μου. Από τις μη παραξενιές, φτάσαμε στο άλλο άκρο της τρέλας...

 

 

 

 

 

 

 

οποιος με ξυπνησει πρωι, εχει υπογραψει την καταδικη του....

 

 

..και επιστρέψαμε στις μη παραξενιές.. :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν έχω παραξενιές .Οι παραξενιες είναι ανούσιο πράγμα.


εξαιρουνται όμως φυσικά οι παραξενιές υγειηνής(οπως προσοχή στις τουαλέτες ,καθαριότητα κλπ).που δεν είναι παραξενιές αλλά νορμαλ

Επεξ/σία από BLuE_PaNtHeR
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να εχω κανει μπανιο και να μου ερθει μετα να παω τουλετα... ε θα ξαναμπω για μπανιο αλλα με πολλα νευρα....

 

Αυτοι που μπαινουν σε ενα μαγαζι τους λεει ο υπευθυνος εχουμε αυτο το σταντ μονο και αυτοι ψαχνουν μονοι τους.

 

Τα μαγαζια που μειωνουν την ποιοτητα τους για να βγαλουν την ανακαινιση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ όταν φτάσω σε φάση να διαφωνήσω-λογομαχήσω έντονα με τον εαυτό μου του ρίχνω κάνα σφαλιαρίδι να τον συνεφέρω, να ισιώσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ είμαι παράξενος με το φαγητό.Δεν έχω συναντήσει κάποιον στη ζωή μου που να τρώει αυτα που τρώω εγώ και μονο. Έχω πραγματικά πρόβλημα. Δεν μου αρέσει τίποτα εκτός από τα παρακάτω...Γενικως κύριως τρωω μόνο ότιδηποτε σχετικό με κρέας. μακαρόνια με κύμα αυγά πατάτες γεμιστά το ρύζι μόνο και ψωμί. Αυτά και τίποτα άλλο. Κυριολεκτω. Καμία σαλάτα κανένα τυρί εκτός από το τυρί στην πίτσα και στο τοστ δεν τρώω τίποτα που να είναι πράσινο. Αντε καμία μπανάνα και κανένα μήλο από φρούτα. Όλα τα υπόλοιπα φαγητά απλά δεν μπορώ να τα φάω. Πολλές φορές πιεζομαι πάρα πολύ να φάω και κάτι διαφορετικό επειδή απλά πρέπει. Ξέρω πόσο κακό κάνω στην υγεία μου αλλά πραγματικά είναι κάτι που δεν μπορώ να το αλλάξω και είμαι 27 χρόνων. Μάλλον είναι ψυχολογικό το θέμα... Αν δεν κάνω κάτι πάντως το μέλλον μου είναι αβεβαιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...