Προς το περιεχόμενο

Παραξενιές σας


Andreas2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 465
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Αλλη μεγαλη παραξενια ειναι το ξυλακι του παγωτου. και διαφημιση αν δω να κρατανε ξυλακι παγωτο αλλαζω καναλι οσο μπορω πιο γρηγορα. μην πω πιο πολλα γιατι σφιγγετε το στηθος μου απο την αηδια και την ανατριχιλα. απεριγραπτο (και ανεξηγητο ε?)

 

ksilaki-sokolata.jpg

854.png

1305730818_6121731.jpg&w=400&h=350&far=C&bg=FCFCFE&

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δω δύο συσκευασίες από το ίδιο προϊόν μισογεμάτες, παίρνω ανάποδες. Θέλω πρώτα να τελειώνει η μια και μετά να ανοίγει η άλλη.

 

ναι ρε πες τα! να δεις την αδερφη μου να σου αναψουν τα λαμπακια. 3 ιδια σαμπουαν μεχρι την μεση και την ρωτας γτ και σου λεει «φοβομουν οτι μου τελειωνε και πηρα κι αλλο» και γιατι ανοιγεις και το καινουργιο το φελεκι μου; για να γεμιζει μπουκαλια η μπανιερα; η το ακομα χειροτερο που εχει πχ μια οικογενιακη συσκευασια απο κατι, με 10 μικρα πακετα μεσα. φτανει στο 10ο και αφηνει το μεγαλο περιτυλιγμα στο ντουλαπι. δεν το πεταει! τα νευρα μουυυυυυυυυυυυυυ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιχαίνομαι το αυγό,δεν το τρώω.Επίσης αν μυρίζει από αυγό, ποτήρι ή πιάτο ή οτιδήποτε αρρωσταίνω.

Με απωθούν τα γλυκά αρώματα-μου θυμίζουν θάνατο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου αρέσει να κάθομαι μόνος μου αργα το βράδυ στο σκοτάδι και να μην ακούγεται τίποτα. Τότε αρχίζω ενα είδος trip και είναι λες και ονειρεύομαι διάφορες μεταφυσικές καταστάσεις αλλα ξύπνιος με ανοιχτά μάτια.

 

δεν ξέρω αν το κάνει κανένας άλλο αλλα ειναι παραξενιά γιαυτό το ανέφερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιχαίνομαι το αυγό,δεν το τρώω.Επίσης αν μυρίζει από αυγό, ποτήρι ή πιάτο ή οτιδήποτε αρρωσταίνω.

Με απωθούν τα γλυκά αρώματα-μου θυμίζουν θάνατο.

ο οποιοσδηποτε σερβιριστει σε ποτηρι ή πιατο ή πηρουνι που μυριζει αυγουλιλα πιστευω θα αηδιασει...και οπου παει το αυγο πχ αν εχεις ψησει ομελετα φευγει δυσκολα εκτος αν βαλεις σε ξυδι τα κουζουνικα

οποτε μη νοιωθεις ασχημα δεν ειναι παραξενια.αλλα χανεις που δε τρως αυγο εχει πρωτεινες :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω μια παραξενια με τα καινουργια πραγματα που αγοραζω... πχ ρουχα γυαλια παππουτσια..Τα αγοραζω και τα φοραω μια δυο φορες και οταν παιρναει κανενα 3μηνω τα φοραω κανονικα ...δεν ξερω γιατι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...