Προς το περιεχόμενο

Παραξενιές σας


Andreas2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγώ πάντως πλένω τα χέρια πριν μπω και αφου βγω από τη τουαλέτα.... δε θέλω να βγάλω κανα σπυρί στο τσουτσούνι μου επίδη έπιασα φάκελο 20ετίας και μετά δεν επλυνα τα χέρια μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάντως πλένω τα χέρια πριν μπω και αφου βγω από τη τουαλέτα.... δε θέλω να βγάλω κανα σπυρί στο τσουτσούνι μου επίδη έπιασα φάκελο 20ετίας και μετά δεν επλυνα τα χέρια μου.

Γελάω επειδή ρώτησα τον γιο μου αν πλένει τα χέρια μετά την τουαλέτα και στο σχολείο και μου απάντησε πως τα πλένει μόνο πριν για τον ίδιο λόγο. 5 χρονών.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου Πιάσαμε το θέμα της τουαλέτας, θα δώσω κι αλλες ζουμερες λεπτομέρειες. Εχω συναδέλφους που δεν πλένουν τα χέρια τους πριν κατουρησουν, αλλά παίρνουν χαρτί και κρατούν το τσουτσουνι τους, με το ίδιο χαρτί τραβούν και καζανάκια.

 

Επίσης, η τουαλέτα είναι ο χώρος που οι περισσοτεροι περνουν την ωρα του compile. Συγκεκριμενα, υπάρχει ένας τυπος που πρεπει όλη την ημερα να αλλάζει δυο γραμμές κωδικα και να περιμένει 40 λεπτα για να γίνει compiled το πρόγραμμα, πρέπει να χει αιμορροΐδες ο τυπος απο τις ώρες που κάθεται στη χεστρα.

 

Να εκμυστηρευτω και κάτι προσωπικο: όταν σας δίνεται η ευκαιρία να περιγραψετε το αποτέλεσμα ενος επικού «νουμερου 2», δε φτανετε στα όρια της απόλυτης απόλαυσης;;;

Πιστεύω πως 1. το χέσιμο είναι άκρως δημιουργική εργασια, για αυτό τα παιδακια μας καλούν να το δουμε(+ το σκούπισμα) και 2. μου πήρε 30 χρόνια να καταλάβω τον στίχο του τζιμακου: «ο πρωκτός είναι η κλειτορίς του ανδρός » και σχετίζεται με το χεσιμο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ορίστε και άλλο ένα:

 

Έχω συγκεκριμένα βρακιά,συγκεκριμένες κάλτσες και συγκεκριμένες μπλούζες για κάθε ημέρα της εβδομάδος.

Μια ακόμα από τις πολλές εμμονές μου.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσα μου έρχονται αυτήν την στιγμή...

 

-Δεν μου αρέσει να πηγαίνω σε ξένες τουαλέτες. Όχι δεν μπορώ, απλά δεν θέλω. Εκτός πια αν είναι τεράστια ανάγκη.

-Όταν δίνω κάποιο ραντεβού είμαι πάντα εκεί 5 λεπτά πριν και νευριάζω αν ο άλλος αργήσει έστω και 5 λεπτά.

-Όταν κλείνω όλα τα φώτα πριν πέσω στο κρεβάτι προχωράω γρήγορα προς αυτό λες και κάποιος με κυνηγάει :P

-Στο μπάνιο ξεκινάω πάντα λούζοντας το μαλλί και όχι το σώμα διότι αν το πάω ανάποδα νομίζω ότι το νερό που τρέχει από το κεφάλι μου την πρώτη φορά είναι τόσο βρώμικο που θα λερώσει το σώμα μου.

-Θέλω να φοράω όλα μου τα ρούχα το ίδιο και να μην μένει κάποιο αφόρετο για καιρό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Στο μπάνιο ξεκινάω πάντα λούζοντας το μαλλί και όχι το σώμα διότι αν το πάω ανάποδα νομίζω ότι το νερό που τρέχει από το κεφάλι μου την πρώτη φορά είναι τόσο βρώμικο που θα λερώσει το σώμα μου.

 

 

Mπετατζής?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάθε φορά που ειναι να φύγω για να προλάβω το λεωφορείο θυμάμαι οτι ξέχασα αναμμένη την τοστιέρα μαλλιών που χρησιμοποιώ για να ισιώσω τη χαίτη μου πριν φύγω ,επιστρέφω την κλείνω και πάω να κάνω κάτι άλλο πριν βγω απο την πόρτα και επιστρέφω και τσεκάρω ΞΑΝΑ ενώ ξέρω οτι την έβγαλα απο την πρίζα για να ειμαι σίγουρος. Το ίδιο κάνω και με το θερμοσίφωνο , άσχετα αν τώρα το χειμώνα δεν κάνω μπάνιο το πρωί αλλα απο το προηγούμενο βράδυ.  Συνήθως αυτό γινετε 1-2 φορές άρα δεν ειναι πρόβλημα αλλα μια μέρα δεν ειχα πιει καφέ και επέστρεψα 4 φορές να δω οτι την έβγαλα απο την πρίζα , η τελευταία ηταν όταν ειχε βγει απο την πόρτα. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...