Προς το περιεχόμενο

Παραξενιές σας


Andreas2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου την σπαει αφανταστα οταν με κρινουν με βαση την μουσικη που ακουω!

 

Και τι σχέση έχει αυτό με τον τίτλο του θέματος? :blink: :wacko: :huh:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 465
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μου την σπαει αφανταστα οταν με κρινουν με βαση την μουσικη που ακουω!

Ή είσαι μεταλάς, ή μπουζουκάκιας ( πάολα και τα λοιπά σκυλιά, ά, και γύφτικα )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλτα στο yt και άκουσε τα. Όσο αντέξεις....:P

Η μουσικη ειναι πλεον το οξυγονο. Μπορει να φανει αστειο ή και χαζο αλλα δεν μπορω ουτε μια μερα χωρις να ακουσω μουσικη!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν μπορώ για κανεναν λογο να παω στη δουλεια χωρις να εχω πιει ήρεμος τον καφε μου σε μια καφετέρια. Οχι στο σπίτι, οχι στο ορθιο κατα τη διάρκεια της διαδρομής και σε καμια περίπτωση στη δουλειά,  αλλα ήσυχα και ωραια. Βέβαια αυτο συνεπάγεται πως φτανω στην ευρύτερη περιοχή της δουλειάς κανα 40λεπτο πιο πριν,  αλλα ποιος μετράει. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει γαμάτος. Νόμιζα πως εγώ ήμουν παράξενος γιατί πρέπει να κάτσω να πιω τρεις καφέδες σπίτι πριν πάω για δουλειά και ξυπνάω 2 ώρες νωρίτερα.

 

Btw, αυτό είναι παραξενιά. Ούτε κατα φαντασία OCD ούτε κάτι που τον ενοχλεί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ναι μου το χουν πει πολλοί πως τους φαίνεται τρελα κουλο αλλα απλα δεν παιζει να γινει αλλιώς.  

Να σου δώσω να καταλαβεις ακομα κι αν υπαρχει μια προσωπική  δουλεια ή κάτι τέτοιο  που πρέπει να γινει πριν παω στη δουλεια μου,  παλι θα γίνει προσαρμογή στο πρόγραμμα ώστε να προλαβω και τα δυο. 

Βλεπω κοσμο που τρεχει με την ψυχή στο στομα για δουλειά και τρελαίνομαι, απορω πως τα καταφέρνουν.  

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ για κανεναν λογο να παω στη δουλεια χωρις να εχω πιει ήρεμος τον καφε μου σε μια καφετέρια. Οχι στο σπίτι, οχι στο ορθιο κατα τη διάρκεια της διαδρομής και σε καμια περίπτωση στη δουλειά, αλλα ήσυχα και ωραια. Βέβαια αυτο συνεπάγεται πως φτανω στην ευρύτερη περιοχή της δουλειάς κανα 40λεπτο πιο πριν, αλλα ποιος μετράει.

Πρόσφατα μου έχει κολλήσει να πίνω κάθε πρωί καφέ από ένα συγκεκριμένο βενζινάδικο πριν πάω στη δουλειά.

Είμαι σίγουρος πως ο βενζινάς δεν πλένει ποτέ τα χέρια του, αλλά κάνει έναν καφέ πυρ'βόλο!

 

Άσχετο με το θέμα, αλλά στο γραφειο τον καλύτερο καφέ τον κάνει ενας τύπος που ποτέ δεν πλένει τα χέρια του όταν πάει στην τουαλέτα (σιγουράκι αυτό) και φοράει κάθε ημέρα τα ίδια ρούχα (σαν την στολή του στιβ Τζομπς).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόσφατα μου έχει κολλήσει να πίνω κάθε πρωί καφέ από ένα συγκεκριμένο βενζινάδικο πριν πάω στη δουλειά.

Είμαι σίγουρος πως ο βενζινάς δεν πλένει ποτέ τα χέρια του, αλλά κάνει έναν καφέ πυρ'βόλο!

 

Άσχετο με το θέμα, αλλά στο γραφειο τον καλύτερο καφέ τον κάνει ενας τύπος που ποτέ δεν πλένει τα χέρια του όταν πάει στην τουαλέτα (σιγουράκι αυτό) και φοράει κάθε ημέρα τα ίδια ρούχα (σαν την στολή του στιβ Τζομπς).

 

Πωω και εμείς στη δουλειά έχουμε δύο τέτοιες που ποτέ δεν πλένουν τα χέρια τους μετά απο τουαλέτα.Η μία μάλιστα έχει έρθει πολλές φορές και έχει χρησιμοποιεισει το φωτοτυπικό και μετά πάω εγω και το καθαρίζω με υγρό μαντηλάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι φανατικός του street food, έχω φάει από όπου μπορεί να φανταστείς κι ότι μπορεί να φανταστείς, καυτερό κοτόπουλο σε φλούδα μπανάνας σε παράγκα (χωρίς ψυγείο-> πουτάνα σαλμονέλα αε νίκηςα) σε κάποιο νησί των μπαχάμας,μέχρι βρωμερή σαρδέλα (ελπίζω να ταν) και νταμπλινγκς με αγνωςτο περιεχόμενο σε ένα κωλοχώρι της ταιβάν στη μία το πρωί.

 

Τώρα για τα άπλυτα χέρια. Δεν ξέρω για ποιο λόγο δεν τα πλένουν. Ο τύπος που ανέφερα στο προηγούμενο μηνυμα ειναι αυτιστικός/ ιδιοφυΐα, αλλά αυτο δεν το κάνει λιγότερο βρωμιάρη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...